2020/2021 TAURON LIGA

Tabela
  DRUŻYNA punkty mecze sety punkty rodzaje wyniku stosunek
rozegr. wygr. przegr. wygr. przegr. wygr. przegr. 3 - 0 3 - 1 3 - 2 2 - 3 1 - 3 0 - 3 setów punktów
1 Developres SkyRes Rzeszów 50 21 17 4 58 25 1903 1681 8 5 4 3 1 0 2.3200 1.1321
2 E.Leclerc MOYA Radomka Radom 46 21 16 5 53 29 1856 1730 6 6 4 2 1 2 1.8276 1.0728
3 Grupa Azoty Chemik Police 43 20 15 5 52 28 1817 1607 7 3 5 3 1 1 1.8571 1.1307
4 ŁKS Commercecon Łódź 43 21 14 7 48 28 1776 1586 8 5 1 2 2 3 1.7143 1.1198
5 BKS BOSTIK Bielsko-Biała 37 22 12 10 46 39 1890 1845 6 3 3 4 2 4 1.1795 1.0244
6 Grot Budowlani Łódź 35 20 13 7 44 34 1784 1671 4 5 4 0 5 2 1.2941 1.0676
7 DPD IŁCapital Legionovia Legionowo 31 21 11 10 38 38 1685 1714 5 4 2 0 5 5 1.0000 0.9831
8 Energa MKS Kalisz 30 21 10 11 38 42 1770 1813 3 5 2 2 4 5 0.9048 0.9763
9 Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz 24 20 7 13 34 43 1671 1730 4 2 1 4 5 4 0.7907 0.9659
10 #VolleyWrocław 18 21 5 16 29 54 1719 1876 1 2 2 5 4 7 0.5370 0.9163
11 Joker Świecie 14 21 4 17 25 54 1567 1817 2 1 1 3 7 7 0.4630 0.8624
12 Enea PTPS Piła 4 21 1 20 10 61 1365 1733 0 1 0 1 5 14 0.1639 0.7877
Runda zasadnicza
I Kolejka
ŁKS Commercecon Łódź
018 września
godz: 18:00
3
(18:25, 28:30, 20:25)
BKS BOSTIK Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
17 września
17:30 Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
-
1 - 3
(19:25, 25:23, 22:25, 22:25)
Joker Świecie Joker Świecie
18 września
17:30 DPD IŁCapital Legionovia Legionowo DPD IŁCapital Legionovia Legionowo
-
3 - 2
(27:25, 19:25, 19:25, 25:20, 17:15)
Grupa Azoty Chemik Police Grupa Azoty Chemik Police
19 września
18:00 Enea PTPS Piła Enea PTPS Piła
-
0 - 3
(23:25, 21:25, 17:25)
Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
20 września
17:30 Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
-
3 - 1
(21:25, 25:22, 25:17, 27:25)
#VolleyWrocław #VolleyWrocław
21 września
17:30 E.Leclerc MOYA Radomka Radom E.Leclerc MOYA Radomka Radom
-
3 - 0
(25:22, 25:22, 25:22)
Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz
II Kolejka
Transmisja TV - Polsat Sport
Energa MKS Kalisz
026 września
godz: 20:30
3
(25:27, 18:25, 21:25)
BKS BOSTIK Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
25 września
18:00 Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
-
1 - 3
(23:25, 15:25, 25:23, 22:25)
Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
26 września
17:00 #VolleyWrocław #VolleyWrocław
-
1 - 3
(25:22, 17:25, 25:27, 23:25)
DPD IŁCapital Legionovia Legionowo DPD IŁCapital Legionovia Legionowo
27 września
20:30 Grupa Azoty Chemik Police Grupa Azoty Chemik Police
-
2 - 3
(26:28, 18:25, 25:16, 25:17, 8:15)
E.Leclerc MOYA Radomka Radom E.Leclerc MOYA Radomka Radom
28 września
20:30 Joker Świecie Joker Świecie
-
0 - 3
(14:25, 13:25, 20:25)
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
17:30 Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz
-
3 - 0
(25:15, 25:21, 25:14)
Enea PTPS Piła Enea PTPS Piła
III Kolejka
BKS BOSTIK Bielsko-Biała
305 października
godz: 17:30
2
(18:25, 25:22, 28:26, 16:25, 18:16)
Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz
Pozostałe drużyny: rozwiń
01 października
20:30 E.Leclerc MOYA Radomka Radom E.Leclerc MOYA Radomka Radom
-
3 - 0
(25:18, 25:21, 25:20)
#VolleyWrocław #VolleyWrocław
02 października
17:30 DPD IŁCapital Legionovia Legionowo DPD IŁCapital Legionovia Legionowo
-
3 - 0
(27:25, 25:22, 25:22)
Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
20:30 ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
-
2 - 3
(26:24, 21:25, 27:29, 25:21, 11:15)
Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
03 października
14:45 Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
-
3 - 0
(25:10, 25:14, 25:14)
Joker Świecie Joker Świecie
06 listopada
18:00 Enea PTPS Piła Enea PTPS Piła
-
0 - 3
(14:25, 16:25, 17:25)
Grupa Azoty Chemik Police Grupa Azoty Chemik Police
IV Kolejka
Grupa Azoty Chemik Police
311 października
godz: 17:00
0
(25:21, 25:20, 25:17)
BKS BOSTIK Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
09 października
20:30 Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
-
3 - 0
(25:19, 25:21, 25:14)
DPD IŁCapital Legionovia Legionowo DPD IŁCapital Legionovia Legionowo
10 października
18:00 ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
-
3 - 1
(21:25, 25:23, 26:24, 25:17)
Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz
12 października
20:30 Joker Świecie Joker Świecie
-
1 - 3
(22:25, 25:20, 19:25, 24:26)
Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
06 listopada
18:00 Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
-
3 - 2
(25:14, 25:27, 25:17, 21:25, 15:13)
E.Leclerc MOYA Radomka Radom E.Leclerc MOYA Radomka Radom
25 listopada
17:30 #VolleyWrocław #VolleyWrocław
-
3 - 1
(25:22, 25:18, 18:25, 25:17)
Enea PTPS Piła Enea PTPS Piła
V Kolejka
Transmisja TV - Polsat Sport
BKS BOSTIK Bielsko-Biała
309 listopada
godz: 20:30
0
(25:23, 25:18, 25:14)
#VolleyWrocław
Pozostałe drużyny: rozwiń
16 października
20:30 Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
-
3 - 2
(25:19, 18:25, 24:26, 25:17, 15:11)
Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz
17 października
17:30 DPD IŁCapital Legionovia Legionowo DPD IŁCapital Legionovia Legionowo
-
0 - 3
(23:25, 18:25, 19:25)
Joker Świecie Joker Świecie
19 października
18:00 Enea PTPS Piła Enea PTPS Piła
-
0 - 3
(22:25, 21:25, 19:25)
Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
17:30 ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
-
3 - 0
(25:19, 25:14, 28:26)
Grupa Azoty Chemik Police Grupa Azoty Chemik Police
18 listopada
17:30 E.Leclerc MOYA Radomka Radom E.Leclerc MOYA Radomka Radom
-
2 - 3
(25:22, 20:25, 25:17, 22:25, 11:15)
Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
VI Kolejka
Transmisja - Polsat Sport
Grot Budowlani Łódź
326 października
godz: 20:30
1
(25:18, 25:23, 22:25, 25:23)
BKS BOSTIK Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
24 października
17:00 Joker Świecie Joker Świecie
-
1 - 3
(23:25, 15:25, 26:24, 15:25)
Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz
26 października
17:30 DPD IŁCapital Legionovia Legionowo DPD IŁCapital Legionovia Legionowo
-
0 - 3
(20:25, 22:25, 22:25)
E.Leclerc MOYA Radomka Radom E.Leclerc MOYA Radomka Radom
12 listopada
17:00 Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
-
3 - 0
(25:23, 25:22, 25:16)
Enea PTPS Piła Enea PTPS Piła
18 listopada
18:00 #VolleyWrocław #VolleyWrocław
-
1 - 3
(25:23, 20:25, 16:25, 14:25)
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
29 grudnia
20:30 Grupa Azoty Chemik Police Grupa Azoty Chemik Police
-
3 - 1
(25:22, 25:23, 23:25, 25:20)
Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
VII Kolejka
Transmisja - Polsat Sport News
BKS BOSTIK Bielsko-Biała
002 listopada
godz: 20:30
3
(20:25, 13:25, 20:25)
Developres SkyRes Rzeszów
Pozostałe drużyny: rozwiń
01 listopada
20:30 Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
-
1 - 3
(23:25, 27:25, 20:25, 13:25)
#VolleyWrocław #VolleyWrocław
02 listopada
17:30 ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
-
1 - 3
(20:25, 25:23, 18:25, 20:25)
Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
03 grudnia
18:00 Enea PTPS Piła Enea PTPS Piła
-
0 - 3
(23:25, 20:25, 21:25)
DPD IŁCapital Legionovia Legionowo DPD IŁCapital Legionovia Legionowo
17 grudnia
17:30 E.Leclerc MOYA Radomka Radom E.Leclerc MOYA Radomka Radom
-
3 - 0
(25:19, 25:22, 25:9)
Joker Świecie Joker Świecie
22 grudnia
17:00 Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz
-
2 - 3
(19:25, 25:22, 25:21, 14:25, 10:15)
Grupa Azoty Chemik Police Grupa Azoty Chemik Police
VIII Kolejka
Transmisja internetowa - IPLA
DPD IŁCapital Legionovia Legionowo
110 grudnia
godz: 18:00
3
(25:20, 20:25, 16:25, 15:25)
BKS BOSTIK Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
06 listopada
20:30 Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
-
3 - 0
(25:23, 25:19, 25:12)
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
10 listopada
17:30 E.Leclerc MOYA Radomka Radom E.Leclerc MOYA Radomka Radom
-
3 - 0
(25:21, 25:16, 25:21)
Enea PTPS Piła Enea PTPS Piła
02 grudnia
17:30 Joker Świecie Joker Świecie
-
0 - 3
(20:25, 16:25, 17:25)
Grupa Azoty Chemik Police Grupa Azoty Chemik Police
03 grudnia
17:00 Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
-
3 - 1
(25:21, 25:14, 21:25, 25:23)
Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
09 grudnia
17:00 #VolleyWrocław #VolleyWrocław
-
0 - 3
(23:25, 23:25, 19:25)
Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz
IX Kolejka
Transmisja internetowa - IPLA
BKS BOSTIK Bielsko-Biała
213 listopada
godz: 18:00
3
(25:17, 25:22, 17:25, 11:25, 13:15)
E.Leclerc MOYA Radomka Radom
Pozostałe drużyny: rozwiń
13 listopada
18:00 Grupa Azoty Chemik Police Grupa Azoty Chemik Police
-
3 - 0
(25:21, 25:16, 25:22)
#VolleyWrocław #VolleyWrocław
14 listopada
18:00 ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
-
3 - 0
(25:21, 25:18, 25:18)
DPD IŁCapital Legionovia Legionowo DPD IŁCapital Legionovia Legionowo
16 listopada
20:30 Enea PTPS Piła Enea PTPS Piła
-
3 - 1
(15:25, 25:20, 25:23, 25:14)
Joker Świecie Joker Świecie
17:30 Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz
-
0 - 3
(17:25, 20:25, 17:25)
Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
23 grudnia
16:30 Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
-
3 - 1
(25:21, 25:27, 25:22, 25:20)
Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
X Kolejka
Transmisja - Polsat Sport
Enea PTPS Piła
223 listopada
godz: 17:30
3
(21:25, 25:19, 25:23, 22:25, 7:15)
BKS BOSTIK Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
20 listopada
20:30 Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
-
3 - 1
(18:25, 25:21, 25:13, 25:23)
Grupa Azoty Chemik Police Grupa Azoty Chemik Police
21 listopada
18:00 DPD IŁCapital Legionovia Legionowo DPD IŁCapital Legionovia Legionowo
-
3 - 0
(25:15, 25:22, 25:19)
Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
22 listopada
15:00 Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
-
3 - 1
(25:19, 21:25, 25:19, 25:16)
Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz
23 listopada
20:30 Joker Świecie Joker Świecie
-
2 - 3
(25:17, 25:27, 20:25, 25:23, 7:15)
#VolleyWrocław #VolleyWrocław
03 grudnia
17:30 E.Leclerc MOYA Radomka Radom E.Leclerc MOYA Radomka Radom
-
1 - 3
(25:17, 24:26, 17:25, 19:25)
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
XI Kolejka
Transmisja - Polsat Sport
BKS BOSTIK Bielsko-Biała
330 listopada
godz: 20:30
0
(25:19, 28:26, 25:22)
Joker Świecie
Pozostałe drużyny: rozwiń
27 listopada
17:30 Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
-
1 - 3
(21:25, 26:24, 22:25, 16:25)
E.Leclerc MOYA Radomka Radom E.Leclerc MOYA Radomka Radom
29 listopada
17:00 Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz
-
1 - 3
(12:25, 15:25, 25:21, 20:25)
DPD IŁCapital Legionovia Legionowo DPD IŁCapital Legionovia Legionowo
30 listopada
18:00 ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
-
3 - 0
(25:14, 25:14, 25:16)
Enea PTPS Piła Enea PTPS Piła
17:30 #VolleyWrocław #VolleyWrocław
-
2 - 3
(21:25, 25:22, 25:23, 22:25, 12:15)
Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
12 stycznia
18:00 Grupa Azoty Chemik Police Grupa Azoty Chemik Police
-
3 - 2
(23:25, 17:25, 25:19, 25:16, 15:13)
Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
XII Kolejka
Transmisja - Polsat Sport
BKS BOSTIK Bielsko-Biała
306 grudnia
godz: 20:30
2
(27:29, 18:25, 25:21, 25:21, 15:13)
ŁKS Commercecon Łódź
Pozostałe drużyny: rozwiń
05 grudnia
20:30 Grupa Azoty Chemik Police Grupa Azoty Chemik Police
-
3 - 0
(25:15, 25:22, 25:16)
DPD IŁCapital Legionovia Legionowo DPD IŁCapital Legionovia Legionowo
06 grudnia
17:30 Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz
-
1 - 3
(22:25, 30:28, 17:25, 20:25)
E.Leclerc MOYA Radomka Radom E.Leclerc MOYA Radomka Radom
07 grudnia
17:30 Joker Świecie Joker Świecie
-
0 - 3
(23:25, 14:25, 14:25)
Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
18:30 Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
-
3 - 0
(25:18, 25:23, 25:15)
Enea PTPS Piła Enea PTPS Piła
01 marca
16:00 #VolleyWrocław #VolleyWrocław
-
2 - 3
(24:26, 25:23, 17:25, 25:20, 12:15)
Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
XIII Kolejka
Transmisja - Polsat Sport
BKS BOSTIK Bielsko-Biała
014 grudnia
godz: 20:30
3
(22:25, 17:25, 30:32)
Energa MKS Kalisz
Pozostałe drużyny: rozwiń
12 grudnia
20:30 E.Leclerc MOYA Radomka Radom E.Leclerc MOYA Radomka Radom
-
3 - 2
(25:20, 26:24, 19:25, 23:25, 15:11)
Grupa Azoty Chemik Police Grupa Azoty Chemik Police
13 grudnia
20:30 ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
-
3 - 1
(25:16, 25:14, 23:25, 25:14)
Joker Świecie Joker Świecie
14 grudnia
18:00 DPD IŁCapital Legionovia Legionowo DPD IŁCapital Legionovia Legionowo
-
3 - 0
(25:15, 25:23, 28:26)
#VolleyWrocław #VolleyWrocław
30 grudnia
17:00 Enea PTPS Piła Enea PTPS Piła
-
0 - 3
(25:27, 13:25, 31:33)
Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz
27 stycznia
18:00 Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
-
2 - 3
(20:25, 16:25, 25:21, 25:21, 8:15)
Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
XIV Kolejka
Transmisja - Polsat Sport
Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz
018 grudnia
godz: 17:30
3
(13:25, 20:25, 15:25)
BKS BOSTIK Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
19 grudnia
17:30 Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
-
3 - 1
(22:25, 31:29, 25:17, 25:17)
DPD IŁCapital Legionovia Legionowo DPD IŁCapital Legionovia Legionowo
21 grudnia
17:30 #VolleyWrocław #VolleyWrocław
-
2 - 3
(25:23, 17:25, 25:19, 16:25, 11:15)
E.Leclerc MOYA Radomka Radom E.Leclerc MOYA Radomka Radom
20:30 Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
-
0 - 3
(12:25, 14:25, 19:25)
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
06 stycznia
20:30 Joker Świecie Joker Świecie
-
2 - 3
(19:25, 21:25, 25:18, 25:19, 9:15)
Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
17 lutego
18:00 Grupa Azoty Chemik Police Grupa Azoty Chemik Police
-
3 - 1
(26:28, 25:17, 25:13, 25:18)
Enea PTPS Piła Enea PTPS Piła
XV Kolejka
Transmisja - Polsat Sport
BKS BOSTIK Bielsko-Biała
208 stycznia
godz: 20:30
3
(28:26, 25:20, 18:25, 16:25, 14:16)
Grupa Azoty Chemik Police
Pozostałe drużyny: rozwiń
14 października
17:30 DPD IŁCapital Legionovia Legionowo DPD IŁCapital Legionovia Legionowo
-
1 - 3
(28:26, 19:25, 16:25, 18:25)
Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
08 stycznia
17:30 E.Leclerc MOYA Radomka Radom E.Leclerc MOYA Radomka Radom
-
3 - 1
(16:25, 25:21, 27:25, 26:24)
Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
10 stycznia
17:30 Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
-
2 - 3
(21:25, 25:17, 25:22, 18:25, 16:18)
Joker Świecie Joker Świecie
11 stycznia
17:30 Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz
-
0 - 3
(27:29, 21:25, 27:29)
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
20:30 Enea PTPS Piła Enea PTPS Piła
-
0 - 3
(18:25, 21:25, 21:25)
#VolleyWrocław #VolleyWrocław
XVI Kolejka
Transmisja - Polsat Sport
#VolleyWrocław
015 stycznia
godz: 20:30
3
(18:25, 16:25, 19:25)
BKS BOSTIK Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
30 października
20:30 Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
-
3 - 0
(25:12, 25:10, 25:15)
Enea PTPS Piła Enea PTPS Piła
15 stycznia
17:30 Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
-
3 - 0
(25:21, 26:24, 25:17)
E.Leclerc MOYA Radomka Radom E.Leclerc MOYA Radomka Radom
16 stycznia
20:30 Grupa Azoty Chemik Police Grupa Azoty Chemik Police
-
3 - 0
(25:22, 25:22, 25:20)
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
18 stycznia
17:30 Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz
-
3 - 0
(25:16, 25:19, 25:23)
Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
20:30 Joker Świecie Joker Świecie
-
0 - 3
(11:25, 17:25, 20:25)
DPD IŁCapital Legionovia Legionowo DPD IŁCapital Legionovia Legionowo
XVII Kolejka
Transmisja - Polsat Sport
BKS BOSTIK Bielsko-Biała
222 stycznia
godz: 20:30
3
(22:25, 25:19, 27:25, 19:25, 13:15)
Grot Budowlani Łódź
Pozostałe drużyny: rozwiń
13 listopada
14:30 Enea PTPS Piła Enea PTPS Piła
-
1 - 3
(21:25, 15:25, 25:20, 13:25)
Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
24 stycznia
17:30 Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz
-
3 - 1
(26:24, 25:20, 20:25, 25:19)
Joker Świecie Joker Świecie
20:30 ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
-
3 - 0
(25:19, 25:16, 25:13)
#VolleyWrocław #VolleyWrocław
25 stycznia
17:30 E.Leclerc MOYA Radomka Radom E.Leclerc MOYA Radomka Radom
-
3 - 1
(20:25, 25:16, 25:23, 25:20)
DPD IŁCapital Legionovia Legionowo DPD IŁCapital Legionovia Legionowo
20:30 Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
-
2 - 3
(25:20, 25:23, 18:25, 22:25, 12:15)
Grupa Azoty Chemik Police Grupa Azoty Chemik Police
XVIII Kolejka
Transmisja internetowa - IPLA
Developres SkyRes Rzeszów
330 stycznia
godz: 16:00
0
(25:15, 25:22, 25:21)
BKS BOSTIK Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
27 października
20:30 #VolleyWrocław #VolleyWrocław
-
1 - 3
(25:15, 25:27, 19:25, 18:25)
Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
29 stycznia
17:30 Grupa Azoty Chemik Police Grupa Azoty Chemik Police
-
3 - 1
(23:25, 25:19, 25:22, 25:13)
Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz
30 stycznia
15:00 Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
-
1 - 3
(17:25, 25:23, 22:25, 19:25)
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
31 stycznia
20:30 Joker Świecie Joker Świecie
-
1 - 3
(12:25, 16:25, 25:22, 17:25)
E.Leclerc MOYA Radomka Radom E.Leclerc MOYA Radomka Radom
01 lutego
20:30 DPD IŁCapital Legionovia Legionowo DPD IŁCapital Legionovia Legionowo
-
3 - 1
(25:23, 27:25, 21:25, 25:18)
Enea PTPS Piła Enea PTPS Piła
XIX Kolejka
Transmisja internetowa - IPLA
BKS BOSTIK Bielsko-Biała
206 lutego
godz: 18:00
3
(20:25, 25:21, 26:24, 21:25, 10:15)
DPD IŁCapital Legionovia Legionowo
Pozostałe drużyny: rozwiń
05 lutego
17:30 Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
-
3 - 1
(26:28, 25:20, 25:17, 25:19)
Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
06 lutego
18:00 Enea PTPS Piła Enea PTPS Piła
-
0 - 3
(20:25, 24:26, 23:25)
E.Leclerc MOYA Radomka Radom E.Leclerc MOYA Radomka Radom
07 lutego
17:30 ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
-
3 - 2
(25:27, 25:23, 25:22, 24:26, 15:12)
Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
08 lutego
20:30 Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz
-
3 - 2
(25:18, 19:25, 23:25, 25:22, 15:6)
#VolleyWrocław #VolleyWrocław
25 lutego
17:30 Grupa Azoty Chemik Police Grupa Azoty Chemik Police
-
Joker Świecie Joker Świecie
XX Kolejka
Transmisja - Polsat Sport
E.Leclerc MOYA Radomka Radom
315 lutego
godz: 20:30
1
(25:18, 20:25, 26:24, 27:25)
BKS BOSTIK Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
12 lutego
20:30 Joker Świecie Joker Świecie
-
3 - 0
(25:19, 25:9, 25:14)
Enea PTPS Piła Enea PTPS Piła
13 lutego
20:30 DPD IŁCapital Legionovia Legionowo DPD IŁCapital Legionovia Legionowo
-
3 - 1
(25:22, 20:25, 25:17, 25:17)
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
14 lutego
20:30 Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
-
3 - 0
(25:22, 25:15, 25:22)
Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
17:30 #VolleyWrocław #VolleyWrocław
-
2 - 3
(25:22, 15:25, 25:17, 15:25, 11:15)
Grupa Azoty Chemik Police Grupa Azoty Chemik Police
15 lutego
17:30 Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
-
Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz
XXI Kolejka
Transmisja internetowa - IPLA
BKS BOSTIK Bielsko-Biała
301 marca
godz: 17:30
1
(25:17, 21:25, 25:12, 25:20)
Enea PTPS Piła
Pozostałe drużyny: rozwiń
19 lutego
17:30 #VolleyWrocław #VolleyWrocław
-
3 - 2
(23:25, 25:23, 23:25, 25:13, 15:11)
Joker Świecie Joker Świecie
26 lutego
17:30 Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz
-
2 - 3
(25:20, 25:22, 18:25, 22:25, 13:15)
Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
20:30 Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
-
3 - 1
(25:23, 23:25, 25:15, 25:20)
DPD IŁCapital Legionovia Legionowo DPD IŁCapital Legionovia Legionowo
28 lutego
20:30 ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
-
3 - 0
(25:17, 25:23, 25:13)
E.Leclerc MOYA Radomka Radom E.Leclerc MOYA Radomka Radom
01 marca
20:30 Grupa Azoty Chemik Police Grupa Azoty Chemik Police
-
3 - 0
(25:20, 25:19, 25:17)
Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
XXII Kolejka
Transmisja internetowa - IPLA
Joker Świecie
106 marca
godz: 18:00
3
(25:23, 23:25, 20:25, 14:25)
BKS BOSTIK Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
06 marca
01:00 DPD IŁCapital Legionovia Legionowo DPD IŁCapital Legionovia Legionowo
-
Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz
01:00 Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
-
#VolleyWrocław #VolleyWrocław
01:00 E.Leclerc MOYA Radomka Radom E.Leclerc MOYA Radomka Radom
-
Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
01:00 Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
-
Grupa Azoty Chemik Police Grupa Azoty Chemik Police
01:00 Enea PTPS Piła Enea PTPS Piła
-
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
wróc do listy

patroni medialni