2020/2021 JUNIORKI

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 MKS Dąbrowa Górnicza 10 27 10 30 9 919 751
2 BKS STAL Bielsko-Biała 10 23 7 26 13 889 728
3 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 10 16 6 23 20 946 896
4 MKS Dąbrowa Górnicza II 10 14 4 20 21 879 856
5 JKS SMS Jastrzębie 10 10 3 14 23 770 859
6 UKS Sokół '43 Katowice 10 0 0 3 30 501 814
II Etap - 1/2 Mistrzostw Województwa Śląskiego Juniorek

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 BKS STAL Bielsko-Biała 3 6 3 9 0 225 139
2 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 3 5 2 6 4 220 207
3 BKS STAL Bielsko-Biała II 3 4 1 3 8 204 261
4 JKS SMS Jastrzębie 3 3 0 3 9 232 274
III etap - Finał Mistrzostw Województwa Śląskiego Juniorek


Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 BKS STAL Bielsko-Biała 3 6 3 9 3 296 257
2 MKS Dąbrowa Górnicza 3 5 2 7 4 259 236
3 MKS Dąbrowa Górnicza II 3 4 1 4 7 250 262
4 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 3 3 0 3 9 242 292
IV etap - ćwierćfinał mistrzostw Polski

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 MKS Kalisz Sp.z.o.o. 2 4 2 6 1 166 105
2 BKS STAL Bielsko-Biała 2 3 1 3 5 148 180
3 KS Metro Warszawa 2 2 0 3 6 168 197
Runda finałowa

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 MKS Kalisz Sp.z.o.o. 3 6 3 9 0 225 120
2 BKS STAL Bielsko-Biała 3 5 2 6 3 192 162
3 MUKS Sparta Warszawa 3 4 1 3 6 165 207
4 ECO AZS Uni Opole 3 3 0 0 9 132 225

IV etap - ćwierćfinał mistrzostw Polski

1 2021-03-06 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Kalisz Sp.z.o.o. 0:3 (17:25, 13:25, 12:25)
2 2021-03-07 BKS STAL Bielsko-Biała - KS Metro Warszawa 3:2 (25:21, 19:25, 25:23, 22:25, 15:11)

Runda finałowa
 
4 2021-03-08 MUKS Sparta Warszawa - BKS STAL Bielsko-Biała 0:3 (9:25, 16:25, 18:25)
5 2021-03-09 BKS STAL Bielsko-Biała - ECO AZS Uni Opole 3:0 (25:14, 25:17, 25:13)
 

III etap - Finał Mistrzostw Województwa Śląskiego Juniorek

1 2021-02-19 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Dąbrowa Górnicza II 3:0 (27:25, 26:24, 25:12)
2 2021-02-19 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - BKS STAL Bielsko-Biała 1:3 (13:25, 23:25, 25:20, 23:25)
3 2021-02-20 MKS Dąbrowa Górnicza II - BKS STAL Bielsko-Biała 1:3 (17:25, 16:25, 34:32, 21:25)
4 2021-02-20 MKS Dąbrowa Górnicza - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 3:1 (25:19, 21:25, 25:14, 25:23)
5 2021-02-21 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS Dąbrowa Górnicza II 1:3 (28:26, 12:25, 19:25, 18:25)
6 2021-02-21 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (25:21, 25:23, 19:25, 25:16)
 

II Etap - 1/2 Mistrzostw Województwa Śląskiego Juniorek
 
1 2021-02-08 BKS STAL Bielsko-Biała - BKS STAL Bielsko-Biała II 3:0 (25:15, 25:13, 25:17)
2 2021-02-08 JKS SMS Jastrzębie - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 1:3 (13:25, 18:25, 25:18, 23:25)
3 2021-02-09 BKS STAL Bielsko-Biała II - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0:3 (20:25, 25:27, 8:25)
4 2021-02-09 BKS STAL Bielsko-Biała - JKS SMS Jastrzębie 3:0 (25:16, 25:15, 25:13)
5 2021-02-10 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - BKS STAL Bielsko-Biała 0:3 (15:25, 13:25, 22:25)
6 2021-02-10 BKS STAL Bielsko-Biała II - JKS SMS Jastrzębie 3:2 (30:28, 14:25, 25:22, 22:25, 15:9)

I etap

1 2020-10-08 BKS STAL Bielsko-Biała - UKS Sokół '43 Katowice 3:0 (25:7, 25:15, 25:12)
2 2020-10-01 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Dąbrowa Górnicza II 3:0 (25:18, 25:14, 25:23)
3 2020-10-08 JKS SMS Jastrzębie - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 1:3 (24:26, 12:25, 25:21, 23:25)
4 2020-10-15 UKS Sokół '43 Katowice - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 1:3 (15:25, 12:25, 25:23, 7:25)
5 2020-12-01 MKS Dąbrowa Górnicza II - JKS SMS Jastrzębie 3:2 (23:25, 19:25, 25:16, 25:20, 15:12)
6 2020-12-21 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (21:25, 15:25, 25:17, 16:25)
7 2020-11-24 MKS Dąbrowa Górnicza - UKS Sokół '43 Katowice 3:0 (25:9, 25:12, 25:12)
8 2020-11-25 JKS SMS Jastrzębie - BKS STAL Bielsko-Biała 0:3 (18:25, 18:25, 12:25)
9 2020-10-22 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS Dąbrowa Górnicza II 3:2 (13:25, 25:21, 25:22, 21:25, 15:8)
10 2020-10-29 UKS Sokół '43 Katowice - MKS Dąbrowa Górnicza II 0:3 (12:25, 15:25, 8:25)
11 2020-11-12 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - BKS STAL Bielsko-Biała 3:2 (20:25, 20:25, 26:24, 25:23, 15:6)
12 2020-12-08 MKS Dąbrowa Górnicza - JKS SMS Jastrzębie 3:0 (25:14, 25:17, 25:14)
13 2020-12-15 JKS SMS Jastrzębie - UKS Sokół '43 Katowice 3:0 (25:16, 25:22, 25:23)
14 2020-11-05 MKS Dąbrowa Górnicza - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 3:1 (25:15, 24:26, 25:19, 25:22)
15 2020-12-08 MKS Dąbrowa Górnicza II - BKS STAL Bielsko-Biała 1:3 (10:25, 16:25, 26:24, 20:25)
16 2020-11-19 UKS Sokół '43 Katowice - BKS STAL Bielsko-Biała 1:3 (25:23, 12:25, 8:25, 7:25)
17 2020-11-18 MKS Dąbrowa Górnicza II - MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 (25:16, 28:30, 23:25, 25:23, 10:15)
18 2020-11-19 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - JKS SMS Jastrzębie 1:3 (25:23, 20:25, 21:25, 20:25)
19 2020-11-26 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - UKS Sokół '43 Katowice 3:0 (25:6, 25:11, 25:23)
20 2020-11-26 JKS SMS Jastrzębie - MKS Dąbrowa Górnicza II 1:3 (21:25, 22:25, 25:22, 20:25)
21 2020-11-26 MKS Dąbrowa Górnicza - BKS STAL Bielsko-Biała 3:2 (25:21, 25:22, 19:25, 21:25, 15:8)
22 2020-12-03 UKS Sokół '43 Katowice - MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (15:25, 13:25, 22:25)
23 2020-12-03 BKS STAL Bielsko-Biała - JKS SMS Jastrzębie 3:0 (25:22, 25:20, 25:14)
24 2020-12-03 MKS Dąbrowa Górnicza II - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 2:3 (21:25, 25:20, 26:24, 16:25, 15:17)
25 2020-12-10 MKS Dąbrowa Górnicza II - UKS Sokół '43 Katowice 3:0 (25:12, 25:22, 25:16)
26 2020-12-10 BKS STAL Bielsko-Biała - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 3:1 (19:25, 25:22, 25:18, 25:15)
27 2020-12-10 JKS SMS Jastrzębie - MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (24:26, 25:23, 21:25, 15:25)
28 2020-12-17 UKS Sokół '43 Katowice - JKS SMS Jastrzębie 1:3 (20:25, 22:25, 25:18, 20:25)
29 2020-12-17 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec - MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 (22:25, 25:23, 24:26, 25:23, 16:18)
30 2020-12-17 BKS STAL Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza II 3:1 (25:18, 25:19, 17:25, 25:21)
wróc do listy

patroni medialni