2019/2020 LIGA SIATKÓWKI KOBIET

  DRUŻYNA punkty mecze sety punkty rodzaje wyniku stosunek
rozegr. wygr. przegr. wygr. przegr. wygr. przegr. 3 - 0 3 - 1 3 - 2 2 - 3 1 - 3 0 - 3 setów punktów
1 Grupa Azoty Chemik Police 54 20 19 1 59 13 1699 1383 13 2 4 1 0 0 4.5385 1.2285
2 Developres SkyRes Rzeszów 53 20 19 1 57 13 1667 1396 13 2 4 0 0 1 4.3846 1.1941
3 ŁKS Commercecon Łódź 38 20 12 8 45 30 1701 1590 7 4 1 3 3 2 1.5000 1.0698
4 DPD Legionovia Legionowo 37 20 12 8 45 35 1773 1749 3 7 2 3 3 2 1.2857 1.0137
5 Grot Budowlani Łódź 35 20 12 8 39 33 1661 1559 5 5 2 1 1 6 1.1818 1.0654
6 Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 28 20 8 12 36 39 1673 1665 6 1 1 5 2 5 0.9231 1.0048
7 BKS STAL Bielsko-Biała 26 20 8 12 35 43 1767 1725 2 5 1 3 5 4 0.8140 1.0243
8 Enea PTPS Piła 25 20 9 11 32 42 1580 1727 2 5 2 0 5 6 0.7619 0.9149
9 Energa MKS Kalisz 25 20 8 12 33 44 1681 1732 2 4 2 3 3 6 0.7500 0.9706
10 E.Leclerc Radomka Radom 20 20 7 13 31 47 1705 1782 2 2 3 2 6 5 0.6596 0.9568
11 #VolleyWrocław 17 20 6 14 27 48 1577 1719 2 2 2 1 7 6 0.5625 0.9174
12 Wisła Warszawa SA 2 20 0 20 8 60 1196 1653 0 0 0 2 4 14 0.1333 0.7235
I Kolejka
Transmisja TV - Polsat Sport
E.Leclerc Radomka Radom
114 października
godz: 17:30
3
(21:25, 25:21, 23:25, 22:25)
BKS STAL Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
11 października
17:30 Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
-
3 - 1
(25:23, 25:18, 22:25, 25:20)
DPD Legionovia Legionowo DPD Legionovia Legionowo
12 października
18:00 Wisła Warszawa SA Wisła Warszawa SA
-
1 - 3
(23:25, 26:28, 25:23, 21:25)
#VolleyWrocław #VolleyWrocław
18:00 Grupa Azoty Chemik Police Grupa Azoty Chemik Police
-
3 - 0
(25:13, 25:15, 25:18)
Enea PTPS Piła Enea PTPS Piła
17:00 Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
-
2 - 3
(28:26, 25:27, 17:25, 25:18, 19:21)
Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
18:00 ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
-
3 - 0
(25:22, 25:23, 25:22)
Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
II Kolejka
Enea PTPS Piła
319 października
godz: 18:00
0
(25:22, 25:19, 25:22)
BKS STAL Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
18 października
18:00 E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
-
1 - 3
(25:22, 22:25, 21:25, 18:25)
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
20:00 DPD Legionovia Legionowo DPD Legionovia Legionowo
-
2 - 3
(26:24, 25:23, 18:25, 16:25, 8:15)
Grupa Azoty Chemik Police Grupa Azoty Chemik Police
19 października
17:00 Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
-
3 - 0
(26:24, 25:23, 26:24)
Wisła Warszawa SA Wisła Warszawa SA
20 października
14:45 Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
-
3 - 0
(28:26, 27:25, 25:19)
Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
17:00 #VolleyWrocław #VolleyWrocław
-
0 - 3
(20:25, 18:25, 21:25)
Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
III Kolejka
Transmisja TV - Polsat Sport
BKS STAL Bielsko-Biała
225 października
godz: 17:30
3
(25:27, 22:25, 25:21, 25:20, 13:15)
DPD Legionovia Legionowo
Pozostałe drużyny: rozwiń
26 października
17:00 Wisła Warszawa SA Wisła Warszawa SA
-
0 - 3
(23:25, 17:25, 13:25)
Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
18:00 Grupa Azoty Chemik Police Grupa Azoty Chemik Police
-
3 - 0
(25:20, 25:20, 25:20)
#VolleyWrocław #VolleyWrocław
17:00 Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
-
3 - 0
(25:20, 25:18, 31:29)
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
27 października
18:00 ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
-
1 - 3
(24:26, 22:25, 25:23, 14:25)
Enea PTPS Piła Enea PTPS Piła
28 października
17:30 Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
-
3 - 1
(25:18, 28:26, 23:25, 25:12)
E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
IV Kolejka
#VolleyWrocław
105 listopada
godz: 18:00
3
(19:25, 25:19, 19:25, 17:25)
BKS STAL Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
08 listopada
17:30 Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
-
2 - 3
(17:25, 25:21, 25:18, 19:25, 17:19)
Grupa Azoty Chemik Police Grupa Azoty Chemik Police
18:00 Wisła Warszawa SA Wisła Warszawa SA
-
0 - 3
(20:25, 15:25, 14:25)
Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
09 listopada
16:30 Enea PTPS Piła Enea PTPS Piła
-
1 - 3
(25:20, 22:25, 23:25, 19:25)
Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
18:00 DPD Legionovia Legionowo DPD Legionovia Legionowo
-
3 - 0
(25:16, 25:12, 25:22)
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
11 listopada
17:30 Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
-
3 - 2
(22:25, 23:25, 25:16, 33:31, 15:8)
E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
V Kolejka
BKS STAL Bielsko-Biała
319 listopada
godz: 18:00
0
(25:22, 25:18, 25:23)
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
Pozostałe drużyny: rozwiń
15 listopada
17:30 ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
-
3 - 1
(25:22, 21:25, 25:20, 25:20)
#VolleyWrocław #VolleyWrocław
16 listopada
18:00 Grupa Azoty Chemik Police Grupa Azoty Chemik Police
-
3 - 1
(21:25, 25:19, 25:18, 25:15)
Wisła Warszawa SA Wisła Warszawa SA
17 listopada
15:00 Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
-
3 - 0
(25:20, 25:22, 25:23)
Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
17:30 Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
-
3 - 1
(27:25, 25:18, 22:25, 25:21)
DPD Legionovia Legionowo DPD Legionovia Legionowo
18 listopada
17:30 E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
-
0 - 3
(25:27, 27:29, 21:25)
Enea PTPS Piła Enea PTPS Piła
VI Kolejka
Wisła Warszawa SA
124 listopada
godz: 15:00
3
(19:25, 22:25, 28:26, 19:25)
BKS STAL Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
22 listopada
17:30 Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
-
0 - 3
(16:25, 22:25, 14:25)
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
23 listopada
18:00 DPD Legionovia Legionowo DPD Legionovia Legionowo
-
3 - 1
(25:17, 20:25, 25:23, 25:21)
E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
24 listopada
17:00 Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
-
3 - 1
(25:11, 20:25, 25:15, 25:17)
Enea PTPS Piła Enea PTPS Piła
25 listopada
17:30 Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
-
0 - 3
(26:28, 21:25, 23:25)
Grupa Azoty Chemik Police Grupa Azoty Chemik Police
20:30 #VolleyWrocław #VolleyWrocław
-
3 - 2
(25:19, 17:25, 15:25, 25:19, 15:12)
Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
VII Kolejka
Transmisja TV - Polsat Sport
BKS STAL Bielsko-Biała
029 listopada
godz: 17:30
3
(20:25, 20:25, 19:25)
Developres SkyRes Rzeszów
Pozostałe drużyny: rozwiń
29 listopada
20:30 Enea PTPS Piła Enea PTPS Piła
-
1 - 3
(18:25, 25:21, 23:25, 22:25)
DPD Legionovia Legionowo DPD Legionovia Legionowo
30 listopada
18:00 E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
-
3 - 1
(25:22, 25:21, 19:25, 25:19)
#VolleyWrocław #VolleyWrocław
18:30 Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
-
1 - 3
(15:25, 30:28, 22:25, 20:25)
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
18:00 Grupa Azoty Chemik Police Grupa Azoty Chemik Police
-
3 - 0
(25:12, 25:21, 25:19)
Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
01 grudnia
17:30 ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
-
3 - 0
(25:16, 25:22, 25:19)
Wisła Warszawa SA Wisła Warszawa SA
VIII Kolejka
Grupa Azoty Chemik Police
307 grudnia
godz: 18:00
0
(25:14, 25:23, 25:18)
BKS STAL Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
07 grudnia
17:00 Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
-
2 - 3
(28:26, 25:17, 22:25, 13:25, 13:15)
E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
17:00 Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
-
3 - 2
(23:25, 19:25, 26:24, 25:23, 15:11)
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
16:00 Wisła Warszawa SA Wisła Warszawa SA
-
2 - 3
(25:16, 24:26, 25:20, 20:25, 11:15)
Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
08 grudnia
17:30 Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
-
1 - 3
(25:17, 18:25, 22:25, 19:25)
DPD Legionovia Legionowo DPD Legionovia Legionowo
20 grudnia
17:30 #VolleyWrocław #VolleyWrocław
-
1 - 3
(25:23, 23:25, 16:25, 22:25)
Enea PTPS Piła Enea PTPS Piła
IX Kolejka
BKS STAL Bielsko-Biała
111 grudnia
godz: 18:00
3
(26:28, 19:25, 25:16, 23:25)
Grot Budowlani Łódź
Pozostałe drużyny: rozwiń
10 grudnia
17:30 Enea PTPS Piła Enea PTPS Piła
-
0 - 3
(20:25, 22:25, 18:25)
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
11 grudnia
20:30 ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
-
2 - 3
(15:25, 23:25, 25:21, 25:21, 16:18)
Grupa Azoty Chemik Police Grupa Azoty Chemik Police
18:00 E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
-
3 - 2
(25:16, 15:25, 23:25, 25:13, 15:8)
Wisła Warszawa SA Wisła Warszawa SA
19:00 DPD Legionovia Legionowo DPD Legionovia Legionowo
-
3 - 1
(25:19, 16:25, 25:20, 25:20)
#VolleyWrocław #VolleyWrocław
18:30 Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
-
0 - 3
(19:25, 22:25, 22:25)
Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
X Kolejka
BKS STAL Bielsko-Biała
314 grudnia
godz: 18:00
1
(19:25, 25:23, 25:14, 25:21)
ŁKS Commercecon Łódź
Pozostałe drużyny: rozwiń
13 grudnia
17:30 Wisła Warszawa SA Wisła Warszawa SA
-
1 - 3
(17:25, 23:25, 25:22, 18:25)
Enea PTPS Piła Enea PTPS Piła
14 grudnia
15:00 Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
-
3 - 0
(25:22, 25:20, 25:14)
E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
16:00 Grupa Azoty Chemik Police Grupa Azoty Chemik Police
-
3 - 0
(25:18, 25:23, 25:14)
Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
15 grudnia
17:00 Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
-
3 - 0
(25:19, 25:19, 25:18)
#VolleyWrocław #VolleyWrocław
17:00 Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
-
1 - 3
(15:25, 16:25, 25:18, 25:27)
DPD Legionovia Legionowo DPD Legionovia Legionowo
XI Kolejka
Energa MKS Kalisz
318 grudnia
godz: 18:30
1
(8:25, 25:22, 26:24, 25:23)
BKS STAL Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
22 października
18:00 Enea PTPS Piła Enea PTPS Piła
-
0 - 3
(15:25, 22:25, 21:25)
Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
23 października
18:00 E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
-
0 - 3
(18:25, 17:25, 16:25)
Grupa Azoty Chemik Police Grupa Azoty Chemik Police
20:30 ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
-
1 - 3
(25:20, 23:25, 23:25, 23:25)
Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
17 grudnia
20:30 #VolleyWrocław #VolleyWrocław
-
3 - 2
(24:26, 25:23, 25:21, 23:25, 15:10)
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
21 grudnia
18:00 DPD Legionovia Legionowo DPD Legionovia Legionowo
-
3 - 0
(25:20, 25:20, 25:19)
Wisła Warszawa SA Wisła Warszawa SA
XII Kolejka
BKS STAL Bielsko-Biała
331 października
godz: 18:00
2
(22:25, 13:25, 28:26, 25:20, 16:14)
E.Leclerc Radomka Radom
Pozostałe drużyny: rozwiń
30 października
19:00 DPD Legionovia Legionowo DPD Legionovia Legionowo
-
2 - 3
(18:25, 25:13, 16:25, 25:21, 14:16)
Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
18:00 Enea PTPS Piła Enea PTPS Piła
-
1 - 3
(22:25, 26:24, 16:25, 21:25)
Grupa Azoty Chemik Police Grupa Azoty Chemik Police
02 listopada
18:30 Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
-
2 - 3
(25:22, 20:25, 27:25, 19:25, 5:15)
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
03 listopada
17:00 Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
-
0 - 3
(23:25, 25:27, 16:25)
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
04 stycznia
00:00 #VolleyWrocław #VolleyWrocław
-
3 - 0
(26:24, 25:12, 25:20)
Wisła Warszawa SA Wisła Warszawa SA
XIII Kolejka
Transmisja TV - Polsat Sport
BKS STAL Bielsko-Biała
108 stycznia
godz: 17:30
3
(25:21, 21:25, 25:27, 22:25)
Enea PTPS Piła
Pozostałe drużyny: rozwiń
13 listopada
18:30 ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
-
3 - 0
(25:14, 25:19, 25:19)
E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
18:00 Grupa Azoty Chemik Police Grupa Azoty Chemik Police
-
3 - 0
(25:12, 25:20, 25:15)
DPD Legionovia Legionowo DPD Legionovia Legionowo
18:30 Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
-
1 - 3
(32:30, 19:25, 22:25, 18:25)
Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
18:00 Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
-
3 - 0
(25:14, 25:19, 25:15)
#VolleyWrocław #VolleyWrocław
19 lutego
18:00 Wisła Warszawa SA Wisła Warszawa SA
-
0 - 3
(15:25, 10:25, 23:25)
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
XIV Kolejka
Transmisja TV - Polsat Sport
DPD Legionovia Legionowo
319 stycznia
godz: 20:30
2
(25:21, 24:26, 10:25, 25:23, 15:13)
BKS STAL Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
18 stycznia
17:00 Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
-
3 - 0 Wisła Warszawa SA Wisła Warszawa SA
17:00 #VolleyWrocław #VolleyWrocław
-
0 - 3
(22:25, 11:25, 20:25)
Grupa Azoty Chemik Police Grupa Azoty Chemik Police
18:00 Enea PTPS Piła Enea PTPS Piła
-
1 - 3
(15:25, 22:25, 25:21, 15:25)
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
14:45 Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
-
2 - 3
(19:25, 19:25, 25:21, 25:21, 18:20)
Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
20 stycznia
17:30 E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
-
0 - 3
(20:25, 17:25, 25:27)
Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
XV Kolejka
Transmisja TV - Polsat Sport
BKS STAL Bielsko-Biała
324 stycznia
godz: 17:30
1
(23:25, 25:20, 25:10, 25:19)
#VolleyWrocław
Pozostałe drużyny: rozwiń
24 stycznia
20:30 Grupa Azoty Chemik Police Grupa Azoty Chemik Police
-
3 - 0
(25:20, 25:23, 25:21)
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
25 stycznia
17:00 Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
-
3 - 0
(25:13, 25:16, 25:13)
Wisła Warszawa SA Wisła Warszawa SA
17:00 E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
-
3 - 2
(25:23, 25:23, 29:31, 21:25, 15:11)
Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
18:30 Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
-
2 - 3
(23:25, 25:16, 22:25, 25:16, 15:17)
Enea PTPS Piła Enea PTPS Piła
26 stycznia
17:30 ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
-
3 - 0
(25:23, 25:23, 25:23)
DPD Legionovia Legionowo DPD Legionovia Legionowo
XVI Kolejka
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
329 stycznia
godz: 18:00
2
(20:25, 28:26, 28:26, 22:25, 18:16)
BKS STAL Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
29 stycznia
19:00 DPD Legionovia Legionowo DPD Legionovia Legionowo
-
3 - 1
(25:19, 18:25, 25:21, 25:22)
Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
01:00 Wisła Warszawa SA Wisła Warszawa SA
-
0 - 3
(13:25, 19:25, 11:25)
Grupa Azoty Chemik Police Grupa Azoty Chemik Police
18:00 #VolleyWrocław #VolleyWrocław
-
0 - 3
(19:25, 20:25, 20:25)
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
18:00 Enea PTPS Piła Enea PTPS Piła
-
3 - 1
(29:27, 25:19, 13:25, 29:27)
E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
17:30 Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
-
0 - 3
(20:25, 22:25, 23:25)
Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
XVII Kolejka
BKS STAL Bielsko-Biała
302 lutego
godz: 18:00
0
(25:8, 25:18, 25:17)
Wisła Warszawa SA
Pozostałe drużyny: rozwiń
01 lutego
18:00 Enea PTPS Piła Enea PTPS Piła
-
0 - 3
(19:25, 23:25, 23:25)
Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
16:00 E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
-
3 - 1
(25:21, 21:25, 28:26, 27:25)
DPD Legionovia Legionowo DPD Legionovia Legionowo
02 lutego
20:30 ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
-
3 - 1
(25:18, 25:20, 18:25, 25:21)
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
14:45 Grupa Azoty Chemik Police Grupa Azoty Chemik Police
-
2 - 3
(25:21, 25:19, 14:25, 18:25, 8:15)
Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
03 lutego
17:30 Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
-
3 - 2
(23:25, 24:26, 25:19, 25:19, 15:11)
#VolleyWrocław #VolleyWrocław
XVIII Kolejka
Developres SkyRes Rzeszów
308 lutego
godz: 17:00
1
(25:20, 25:18, 19:25, 25:22)
BKS STAL Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
07 lutego
20:30 DPD Legionovia Legionowo DPD Legionovia Legionowo
-
2 - 3
(18:25, 25:23, 23:25, 26:24, 13:15)
Enea PTPS Piła Enea PTPS Piła
08 lutego
18:00 Wisła Warszawa SA Wisła Warszawa SA
-
0 - 3
(11:25, 16:25, 15:25)
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
17:00 #VolleyWrocław #VolleyWrocław
-
3 - 1
(22:25, 25:19, 25:22, 25:17)
E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
09 lutego
17:30 Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
-
0 - 3
(21:25, 19:25, 19:25)
Grupa Azoty Chemik Police Grupa Azoty Chemik Police
10 lutego
17:30 Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
-
3 - 0
(25:20, 25:19, 25:15)
Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
XIX Kolejka
BKS STAL Bielsko-Biała
016 lutego
godz: 18:00
3
(21:25, 21:25, 19:25)
Grupa Azoty Chemik Police
Pozostałe drużyny: rozwiń
15 lutego
18:00 ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
-
0 - 3
(14:25, 23:25, 21:25)
Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
18:00 Enea PTPS Piła Enea PTPS Piła
-
0 - 3
(17:25, 17:25, 18:25)
#VolleyWrocław #VolleyWrocław
18:30 Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
-
3 - 0
(25:16, 25:22, 25:10)
Wisła Warszawa SA Wisła Warszawa SA
17:30 DPD Legionovia Legionowo DPD Legionovia Legionowo
-
3 - 0
(25:12, 25:21, 25:22)
Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
17 lutego
17:30 E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
-
3 - 0
(25:23, 25:16, 25:21)
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
XX Kolejka
Grot Budowlani Łódź
323 lutego
godz: 17:00
1
(25:27, 25:23, 25:21, 25:20)
BKS STAL Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
22 lutego
19:00 Wisła Warszawa SA Wisła Warszawa SA
-
0 - 3
(20:25, 20:25, 10:25)
E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
17:00 #VolleyWrocław #VolleyWrocław
-
1 - 3
(20:25, 25:20, 20:25, 21:25)
DPD Legionovia Legionowo DPD Legionovia Legionowo
17:00 Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
-
3 - 0
(25:19, 25:15, 25:22)
Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
17:00 Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
-
3 - 0
(25:8, 25:17, 25:12)
Enea PTPS Piła Enea PTPS Piła
23 lutego
17:30 Grupa Azoty Chemik Police Grupa Azoty Chemik Police
-
3 - 2
(25:19, 19:25, 25:21, 22:25, 15:10)
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
XXI Kolejka
ŁKS Commercecon Łódź
27 lutego
godz: 18:30
BKS STAL Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
25 lutego
17:30 E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
-
Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
26 lutego
18:30 Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
-
Grupa Azoty Chemik Police Grupa Azoty Chemik Police
19:00 DPD Legionovia Legionowo DPD Legionovia Legionowo
-
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
18:00 #VolleyWrocław #VolleyWrocław
-
Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
18:00 Enea PTPS Piła Enea PTPS Piła
-
Wisła Warszawa SA Wisła Warszawa SA
XXII Kolejka
Transmisja TV - Polsat Sport
BKS STAL Bielsko-Biała
02 marca
godz: 20:30
Energa MKS Kalisz
Pozostałe drużyny: rozwiń
29 lutego
01:00 Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
-
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
01:00 Grupa Azoty Chemik Police Grupa Azoty Chemik Police
-
E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
01:00 Wisła Warszawa SA Wisła Warszawa SA
-
DPD Legionovia Legionowo DPD Legionovia Legionowo
01:00 Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
-
Enea PTPS Piła Enea PTPS Piła
01:00 Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
-
#VolleyWrocław #VolleyWrocław
wróc do listy

patroni medialni