2019/2020 LIGA SIATKÓWKI KOBIET

Skład BKS STAL Bielsko-Biała
Marta Wellna, Marta Krajewska, Olivia Różański, Alicia Ogoms, Magdalena Kowalczyk, Nicole Edelman, Ewelina Janicka, Andrea Kossanyiova, Dagmara Dąbrowska, Carly DeHoog, Martyna Świrad, Ewa Kostera, Kornelia Moskwa(C),
Kinga Drabek

Sztab szkoleniowy
Bartłomiej Piekarczyk - I trener, Łukasz Sasnal - II trener, Maciej Zając - trener przygotowania fizycznego, Bartłomiej Łyczakowski - statystyk, Elżbieta Handzlik - fizjoterapeutka, Agnieszka Smalcerz-Bodzek - fizjoterapeutka,
Adrian Sajdak - kierownik drużyny




Tabela
  DRUŻYNA punkty mecze sety punkty rodzaje wyniku stosunek
rozegr. wygr. przegr. wygr. przegr. wygr. przegr. 3 - 0 3 - 1 3 - 2 2 - 3 1 - 3 0 - 3 setów punktów
1 Grupa Azoty Chemik Police 60 22 21 1 65 14 1871 1529 14 3 4 1 0 0 4.6429 1.2237
2 Developres SkyRes Rzeszów 59 22 21 1 63 14 1844 1535 14 3 4 0 0 1 4.5000 1.2013
3 ŁKS Commercecon Łódź 43 22 14 8 51 33 1896 1762 7 5 2 3 3 2 1.5455 1.0760
4 DPD Legionovia Legionowo 42 22 14 8 51 37 1951 1900 4 7 3 3 3 2 1.3784 1.0268
5 Grot Budowlani Łódź 38 22 13 9 43 36 1808 1715 6 5 2 1 2 6 1.1944 1.0542
6 Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 32 22 9 13 41 42 1846 1820 7 1 1 6 2 5 0.9762 1.0143
7 BKS Stal Bielsko-Biała 30 22 9 13 40 47 1968 1924 2 6 1 4 5 4 0.8511 1.0229
8 Enea PTPS Piła 28 22 10 12 35 45 1716 1839 3 5 2 0 5 7 0.7778 0.9331
9 Energa MKS Kalisz 25 22 8 14 35 50 1865 1930 2 4 2 3 5 6 0.7000 0.9663
10 E.Leclerc Radomka Radom 20 22 7 15 32 53 1844 1954 2 2 3 2 7 6 0.6038 0.9437
11 #VolleyWrocław 17 22 6 16 27 54 1690 1869 2 2 2 1 7 8 0.5000 0.9042
12 Wisła Warszawa SA 2 22 0 22 8 66 1281 1803 0 0 0 2 4 16 0.1212 0.7105
Runda zasadnicza
I Kolejka
Transmisja TV - Polsat Sport
E.Leclerc Radomka Radom
114 października
godz: 17:30
3
(21:25, 25:21, 23:25, 22:25)
BKS Stal Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
11 października
17:30 Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
-
3 - 1
(25:23, 25:18, 22:25, 25:20)
DPD Legionovia Legionowo DPD Legionovia Legionowo
12 października
18:00 ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
-
3 - 0
(25:22, 25:23, 25:22)
Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
18:00 Wisła Warszawa SA Wisła Warszawa SA
-
1 - 3
(23:25, 26:28, 25:23, 21:25)
#VolleyWrocław #VolleyWrocław
18:00 Grupa Azoty Chemik Police Grupa Azoty Chemik Police
-
3 - 0
(25:13, 25:15, 25:18)
Enea PTPS Piła Enea PTPS Piła
17:00 Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
-
2 - 3
(28:26, 25:27, 17:25, 25:18, 19:21)
Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
II Kolejka
Enea PTPS Piła
319 października
godz: 18:00
0
(25:22, 25:19, 25:22)
BKS Stal Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
18 października
18:00 E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
-
1 - 3
(25:22, 22:25, 21:25, 18:25)
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
20:00 DPD Legionovia Legionowo DPD Legionovia Legionowo
-
2 - 3
(26:24, 25:23, 18:25, 16:25, 8:15)
Grupa Azoty Chemik Police Grupa Azoty Chemik Police
19 października
17:00 Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
-
3 - 0
(26:24, 25:23, 26:24)
Wisła Warszawa SA Wisła Warszawa SA
20 października
14:45 Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
-
3 - 0
(28:26, 27:25, 25:19)
Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
17:00 #VolleyWrocław #VolleyWrocław
-
0 - 3
(20:25, 18:25, 21:25)
Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
III Kolejka
Transmisja TV - Polsat Sport
BKS Stal Bielsko-Biała
225 października
godz: 17:30
3
(25:27, 22:25, 25:21, 25:20, 13:15)
DPD Legionovia Legionowo
Pozostałe drużyny: rozwiń
26 października
17:00 Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
-
3 - 0
(25:20, 25:18, 31:29)
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
17:00 Wisła Warszawa SA Wisła Warszawa SA
-
0 - 3
(23:25, 17:25, 13:25)
Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
18:00 Grupa Azoty Chemik Police Grupa Azoty Chemik Police
-
3 - 0
(25:20, 25:20, 25:20)
#VolleyWrocław #VolleyWrocław
27 października
18:00 ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
-
1 - 3
(24:26, 22:25, 25:23, 14:25)
Enea PTPS Piła Enea PTPS Piła
28 października
17:30 Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
-
3 - 1
(25:18, 28:26, 23:25, 25:12)
E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
IV Kolejka
#VolleyWrocław
105 listopada
godz: 18:00
3
(19:25, 25:19, 19:25, 17:25)
BKS Stal Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
08 listopada
17:30 Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
-
2 - 3
(17:25, 25:21, 25:18, 19:25, 17:19)
Grupa Azoty Chemik Police Grupa Azoty Chemik Police
18:00 Wisła Warszawa SA Wisła Warszawa SA
-
0 - 3
(20:25, 15:25, 14:25)
Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
09 listopada
18:00 DPD Legionovia Legionowo DPD Legionovia Legionowo
-
3 - 0
(25:16, 25:12, 25:22)
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
16:30 Enea PTPS Piła Enea PTPS Piła
-
1 - 3
(25:20, 22:25, 23:25, 19:25)
Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
11 listopada
17:30 Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
-
3 - 2
(22:25, 23:25, 25:16, 33:31, 15:8)
E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
V Kolejka
BKS Stal Bielsko-Biała
319 listopada
godz: 18:00
0
(25:22, 25:18, 25:23)
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
Pozostałe drużyny: rozwiń
15 listopada
17:30 ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
-
3 - 1
(25:22, 21:25, 25:20, 25:20)
#VolleyWrocław #VolleyWrocław
16 listopada
18:00 Grupa Azoty Chemik Police Grupa Azoty Chemik Police
-
3 - 1
(21:25, 25:19, 25:18, 25:15)
Wisła Warszawa SA Wisła Warszawa SA
17 listopada
15:00 Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
-
3 - 0
(25:20, 25:22, 25:23)
Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
17:30 Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
-
3 - 1
(27:25, 25:18, 22:25, 25:21)
DPD Legionovia Legionowo DPD Legionovia Legionowo
18 listopada
17:30 E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
-
0 - 3
(25:27, 27:29, 21:25)
Enea PTPS Piła Enea PTPS Piła
VI Kolejka
Wisła Warszawa SA
124 listopada
godz: 15:00
3
(19:25, 22:25, 28:26, 19:25)
BKS Stal Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
22 listopada
17:30 Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
-
0 - 3
(16:25, 22:25, 14:25)
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
23 listopada
18:00 DPD Legionovia Legionowo DPD Legionovia Legionowo
-
3 - 1
(25:17, 20:25, 25:23, 25:21)
E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
24 listopada
17:00 Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
-
3 - 1
(25:11, 20:25, 25:15, 25:17)
Enea PTPS Piła Enea PTPS Piła
25 listopada
17:30 Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
-
0 - 3
(26:28, 21:25, 23:25)
Grupa Azoty Chemik Police Grupa Azoty Chemik Police
20:30 #VolleyWrocław #VolleyWrocław
-
3 - 2
(25:19, 17:25, 15:25, 25:19, 15:12)
Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
VII Kolejka
Transmisja TV - Polsat Sport
BKS Stal Bielsko-Biała
029 listopada
godz: 17:30
3
(20:25, 20:25, 19:25)
Developres SkyRes Rzeszów
Pozostałe drużyny: rozwiń
29 listopada
20:30 Enea PTPS Piła Enea PTPS Piła
-
1 - 3
(18:25, 25:21, 23:25, 22:25)
DPD Legionovia Legionowo DPD Legionovia Legionowo
30 listopada
18:00 Grupa Azoty Chemik Police Grupa Azoty Chemik Police
-
3 - 0
(25:12, 25:21, 25:19)
Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
18:00 E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
-
3 - 1
(25:22, 25:21, 19:25, 25:19)
#VolleyWrocław #VolleyWrocław
18:30 Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
-
1 - 3
(15:25, 30:28, 22:25, 20:25)
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
01 grudnia
17:30 ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
-
3 - 0
(25:16, 25:22, 25:19)
Wisła Warszawa SA Wisła Warszawa SA
VIII Kolejka
Grupa Azoty Chemik Police
307 grudnia
godz: 18:00
0
(25:14, 25:23, 25:18)
BKS Stal Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
07 grudnia
16:00 Wisła Warszawa SA Wisła Warszawa SA
-
2 - 3
(25:16, 24:26, 25:20, 20:25, 11:15)
Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
17:00 Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
-
2 - 3
(28:26, 25:17, 22:25, 13:25, 13:15)
E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
17:00 Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
-
3 - 2
(23:25, 19:25, 26:24, 25:23, 15:11)
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
08 grudnia
17:30 Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
-
1 - 3
(25:17, 18:25, 22:25, 19:25)
DPD Legionovia Legionowo DPD Legionovia Legionowo
20 grudnia
17:30 #VolleyWrocław #VolleyWrocław
-
1 - 3
(25:23, 23:25, 16:25, 22:25)
Enea PTPS Piła Enea PTPS Piła
IX Kolejka
BKS Stal Bielsko-Biała
111 grudnia
godz: 18:00
3
(26:28, 19:25, 25:16, 23:25)
Grot Budowlani Łódź
Pozostałe drużyny: rozwiń
10 grudnia
17:30 Enea PTPS Piła Enea PTPS Piła
-
0 - 3
(20:25, 22:25, 18:25)
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
11 grudnia
20:30 ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
-
2 - 3
(15:25, 23:25, 25:21, 25:21, 16:18)
Grupa Azoty Chemik Police Grupa Azoty Chemik Police
18:00 E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
-
3 - 2
(25:16, 15:25, 23:25, 25:13, 15:8)
Wisła Warszawa SA Wisła Warszawa SA
19:00 DPD Legionovia Legionowo DPD Legionovia Legionowo
-
3 - 1
(25:19, 16:25, 25:20, 25:20)
#VolleyWrocław #VolleyWrocław
18:30 Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
-
0 - 3
(19:25, 22:25, 22:25)
Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
X Kolejka
BKS Stal Bielsko-Biała
314 grudnia
godz: 18:00
1
(19:25, 25:23, 25:14, 25:21)
ŁKS Commercecon Łódź
Pozostałe drużyny: rozwiń
13 grudnia
17:30 Wisła Warszawa SA Wisła Warszawa SA
-
1 - 3
(17:25, 23:25, 25:22, 18:25)
Enea PTPS Piła Enea PTPS Piła
14 grudnia
16:00 Grupa Azoty Chemik Police Grupa Azoty Chemik Police
-
3 - 0
(25:18, 25:23, 25:14)
Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
15:00 Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
-
3 - 0
(25:22, 25:20, 25:14)
E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
15 grudnia
17:00 Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
-
3 - 0
(25:19, 25:19, 25:18)
#VolleyWrocław #VolleyWrocław
17:00 Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
-
1 - 3
(15:25, 16:25, 25:18, 25:27)
DPD Legionovia Legionowo DPD Legionovia Legionowo
XI Kolejka
Energa MKS Kalisz
318 grudnia
godz: 18:30
1
(8:25, 25:22, 26:24, 25:23)
BKS Stal Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
22 października
18:00 Enea PTPS Piła Enea PTPS Piła
-
0 - 3
(15:25, 22:25, 21:25)
Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
23 października
20:30 ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
-
1 - 3
(25:20, 23:25, 23:25, 23:25)
Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
18:00 E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
-
0 - 3
(18:25, 17:25, 16:25)
Grupa Azoty Chemik Police Grupa Azoty Chemik Police
17 grudnia
20:30 #VolleyWrocław #VolleyWrocław
-
3 - 2
(24:26, 25:23, 25:21, 23:25, 15:10)
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
21 grudnia
18:00 DPD Legionovia Legionowo DPD Legionovia Legionowo
-
3 - 0
(25:20, 25:20, 25:19)
Wisła Warszawa SA Wisła Warszawa SA
XII Kolejka
BKS Stal Bielsko-Biała
331 października
godz: 18:00
2
(22:25, 13:25, 28:26, 25:20, 16:14)
E.Leclerc Radomka Radom
Pozostałe drużyny: rozwiń
30 października
19:00 DPD Legionovia Legionowo DPD Legionovia Legionowo
-
2 - 3
(18:25, 25:13, 16:25, 25:21, 14:16)
Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
18:00 Enea PTPS Piła Enea PTPS Piła
-
1 - 3
(22:25, 26:24, 16:25, 21:25)
Grupa Azoty Chemik Police Grupa Azoty Chemik Police
02 listopada
18:30 Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
-
2 - 3
(25:22, 20:25, 27:25, 19:25, 5:15)
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
03 listopada
17:00 Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
-
0 - 3
(23:25, 25:27, 16:25)
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
04 stycznia
00:00 #VolleyWrocław #VolleyWrocław
-
3 - 0
(26:24, 25:12, 25:20)
Wisła Warszawa SA Wisła Warszawa SA
XIII Kolejka
Transmisja TV - Polsat Sport
BKS Stal Bielsko-Biała
108 stycznia
godz: 17:30
3
(25:21, 21:25, 25:27, 22:25)
Enea PTPS Piła
Pozostałe drużyny: rozwiń
13 listopada
18:00 Grupa Azoty Chemik Police Grupa Azoty Chemik Police
-
3 - 0
(25:12, 25:20, 25:15)
DPD Legionovia Legionowo DPD Legionovia Legionowo
18:30 Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
-
1 - 3
(32:30, 19:25, 22:25, 18:25)
Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
18:00 Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
-
3 - 0
(25:14, 25:19, 25:15)
#VolleyWrocław #VolleyWrocław
18:30 ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
-
3 - 0
(25:14, 25:19, 25:19)
E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
19 lutego
18:00 Wisła Warszawa SA Wisła Warszawa SA
-
0 - 3
(15:25, 10:25, 23:25)
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
XIV Kolejka
Transmisja TV - Polsat Sport
DPD Legionovia Legionowo
319 stycznia
godz: 20:30
2
(25:21, 24:26, 10:25, 25:23, 15:13)
BKS Stal Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
18 stycznia
18:00 Enea PTPS Piła Enea PTPS Piła
-
1 - 3
(15:25, 22:25, 25:21, 15:25)
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
14:45 Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
-
2 - 3
(19:25, 19:25, 25:21, 25:21, 18:20)
Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
17:00 Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
-
3 - 0 Wisła Warszawa SA Wisła Warszawa SA
17:00 #VolleyWrocław #VolleyWrocław
-
0 - 3
(22:25, 11:25, 20:25)
Grupa Azoty Chemik Police Grupa Azoty Chemik Police
20 stycznia
17:30 E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
-
0 - 3
(20:25, 17:25, 25:27)
Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
XV Kolejka
Transmisja TV - Polsat Sport
BKS Stal Bielsko-Biała
324 stycznia
godz: 17:30
1
(23:25, 25:20, 25:10, 25:19)
#VolleyWrocław
Pozostałe drużyny: rozwiń
24 stycznia
20:30 Grupa Azoty Chemik Police Grupa Azoty Chemik Police
-
3 - 0
(25:20, 25:23, 25:21)
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
25 stycznia
17:00 E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
-
3 - 2
(25:23, 25:23, 29:31, 21:25, 15:11)
Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
18:30 Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
-
2 - 3
(23:25, 25:16, 22:25, 25:16, 15:17)
Enea PTPS Piła Enea PTPS Piła
17:00 Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
-
3 - 0
(25:13, 25:16, 25:13)
Wisła Warszawa SA Wisła Warszawa SA
26 stycznia
17:30 ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
-
3 - 0
(25:23, 25:23, 25:23)
DPD Legionovia Legionowo DPD Legionovia Legionowo
XVI Kolejka
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
329 stycznia
godz: 18:00
2
(20:25, 28:26, 28:26, 22:25, 18:16)
BKS Stal Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
29 stycznia
01:00 Wisła Warszawa SA Wisła Warszawa SA
-
0 - 3
(13:25, 19:25, 11:25)
Grupa Azoty Chemik Police Grupa Azoty Chemik Police
18:00 #VolleyWrocław #VolleyWrocław
-
0 - 3
(19:25, 20:25, 20:25)
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
18:00 Enea PTPS Piła Enea PTPS Piła
-
3 - 1
(29:27, 25:19, 13:25, 29:27)
E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
17:30 Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
-
0 - 3
(20:25, 22:25, 23:25)
Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
19:00 DPD Legionovia Legionowo DPD Legionovia Legionowo
-
3 - 1
(25:19, 18:25, 25:21, 25:22)
Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
XVII Kolejka
BKS Stal Bielsko-Biała
302 lutego
godz: 18:00
0
(25:8, 25:18, 25:17)
Wisła Warszawa SA
Pozostałe drużyny: rozwiń
01 lutego
16:00 E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
-
3 - 1
(25:21, 21:25, 28:26, 27:25)
DPD Legionovia Legionowo DPD Legionovia Legionowo
18:00 Enea PTPS Piła Enea PTPS Piła
-
0 - 3
(19:25, 23:25, 23:25)
Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
02 lutego
20:30 ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
-
3 - 1
(25:18, 25:20, 18:25, 25:21)
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
14:45 Grupa Azoty Chemik Police Grupa Azoty Chemik Police
-
2 - 3
(25:21, 25:19, 14:25, 18:25, 8:15)
Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
03 lutego
17:30 Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
-
3 - 2
(23:25, 24:26, 25:19, 25:19, 15:11)
#VolleyWrocław #VolleyWrocław
XVIII Kolejka
Developres SkyRes Rzeszów
308 lutego
godz: 17:00
1
(25:20, 25:18, 19:25, 25:22)
BKS Stal Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
07 lutego
20:30 DPD Legionovia Legionowo DPD Legionovia Legionowo
-
2 - 3
(18:25, 25:23, 23:25, 26:24, 13:15)
Enea PTPS Piła Enea PTPS Piła
08 lutego
18:00 Wisła Warszawa SA Wisła Warszawa SA
-
0 - 3
(11:25, 16:25, 15:25)
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
17:00 #VolleyWrocław #VolleyWrocław
-
3 - 1
(22:25, 25:19, 25:22, 25:17)
E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
09 lutego
17:30 Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
-
0 - 3
(21:25, 19:25, 19:25)
Grupa Azoty Chemik Police Grupa Azoty Chemik Police
10 lutego
17:30 Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
-
3 - 0
(25:20, 25:19, 25:15)
Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
XIX Kolejka
BKS Stal Bielsko-Biała
016 lutego
godz: 18:00
3
(21:25, 21:25, 19:25)
Grupa Azoty Chemik Police
Pozostałe drużyny: rozwiń
15 lutego
18:00 Enea PTPS Piła Enea PTPS Piła
-
0 - 3
(17:25, 17:25, 18:25)
#VolleyWrocław #VolleyWrocław
18:30 Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
-
3 - 0
(25:16, 25:22, 25:10)
Wisła Warszawa SA Wisła Warszawa SA
17:30 DPD Legionovia Legionowo DPD Legionovia Legionowo
-
3 - 0
(25:12, 25:21, 25:22)
Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
18:00 ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
-
0 - 3
(14:25, 23:25, 21:25)
Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
17 lutego
17:30 E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
-
3 - 0
(25:23, 25:16, 25:21)
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
XX Kolejka
Grot Budowlani Łódź
323 lutego
godz: 17:00
1
(25:27, 25:23, 25:21, 25:20)
BKS Stal Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
22 lutego
17:00 #VolleyWrocław #VolleyWrocław
-
1 - 3
(20:25, 25:20, 20:25, 21:25)
DPD Legionovia Legionowo DPD Legionovia Legionowo
17:00 Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
-
3 - 0
(25:19, 25:15, 25:22)
Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
17:00 Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
-
3 - 0
(25:8, 25:17, 25:12)
Enea PTPS Piła Enea PTPS Piła
19:00 Wisła Warszawa SA Wisła Warszawa SA
-
0 - 3
(20:25, 20:25, 10:25)
E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
23 lutego
17:30 Grupa Azoty Chemik Police Grupa Azoty Chemik Police
-
3 - 2
(25:19, 19:25, 25:21, 22:25, 15:10)
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
XXI Kolejka
ŁKS Commercecon Łódź
327 lutego
godz: 18:30
2
(19:25, 25:21, 25:18, 16:25, 15:11)
BKS Stal Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
25 lutego
17:30 E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
-
1 - 3
(25:22, 18:25, 18:25, 17:25)
Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
26 lutego
19:00 DPD Legionovia Legionowo DPD Legionovia Legionowo
-
3 - 2
(17:25, 21:25, 25:18, 25:22, 15:8)
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
18:00 #VolleyWrocław #VolleyWrocław
-
0 - 3
(23:25, 20:25, 18:25)
Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
18:00 Enea PTPS Piła Enea PTPS Piła
-
3 - 0
(25:12, 25:11, 25:9)
Wisła Warszawa SA Wisła Warszawa SA
18:30 Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
-
1 - 3
(25:22, 20:25, 23:25, 17:25)
Grupa Azoty Chemik Police Grupa Azoty Chemik Police
XXII Kolejka
Transmisja TV - Polsat Sport
BKS Stal Bielsko-Biała
302 marca
godz: 20:30
1
(26:24, 21:25, 29:27, 25:23)
Energa MKS Kalisz
Pozostałe drużyny: rozwiń
29 lutego
16:00 Grupa Azoty Chemik Police Grupa Azoty Chemik Police
-
3 - 0
(25:20, 25:18, 25:23)
E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
18:00 Wisła Warszawa SA Wisła Warszawa SA
-
0 - 3
(17:25, 23:25, 13:25)
DPD Legionovia Legionowo DPD Legionovia Legionowo
17:00 Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
-
3 - 0
(25:20, 30:28, 25:13)
Enea PTPS Piła Enea PTPS Piła
01 marca
17:30 Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
-
1 - 3
(15:25, 25:20, 14:25, 18:25)
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
02 marca
17:30 Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
-
3 - 0
(25:13, 25:19, 25:20)
#VolleyWrocław #VolleyWrocław
wróc do listy

patroni medialni