2019/2020 KADETKI I


Skład:
Julia Bielska, Julia Fiter, Paulina Henek, Gabriela Jabłońska, Marcelina Król, Angelika Kajkowska, Julita Kostka, Malwina Kujon, Klaudia Lisińska, Joanna Marek, Anna Marek, Iwona Susałko, Sara Wagner, Aleksandra Wójtowicz

Trener:
Paweł Wrzeszcz
 
 
ETAP 1
Grupa 1

 
Tabela
 

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 MKS Dąbrowa Górnicza 10 30 10 30 0 750 371
2 BKS STAL Bielsko-Biała 10 23 8 24 12 811 749
3 MKS Dwójka Zawiercie 10 18 6 21 16 848 748
4 MOSM Tychy 10 13 4 15 20 715 765
5 MKS Dąbrowa Górnicza II 10 6 2 11 24 702 804
6 MKS ZORZA Wodzisław Śląski 10 0 0 1 30 383 772
7 TJ Ostrava 0 0 0 0 0 0 0
8 TJ Sokol Frydek Mistek 0 0 0 0 0 0 0

Rozgrywki
 

1 2019-09-24 TJ Sokol Frydek Mistek 2-3 TJ Ostrava (25:20, 24:26, 25:22, 22:25, 14:16)
2 2019-09-25 BKS STAL Bielsko-Biała 3-0 MKS ZORZA Wodzisław Śląski (25:8, 25:12, 25:15)
3 2019-09-25 MKS Dwójka Zawiercie 3-2 MOSM Tychy (25:21, 25:20, 25:27, 23:25, 15:4)
4 2019-10-28 MKS Dąbrowa Górnicza II 0-3 MKS Dąbrowa Górnicza (7:25, 3:25, 10:25)
5 2019-10-02 TJ Ostrava 1-3 MKS Dąbrowa Górnicza (8:25, 25:22, 15:25, 16:25)
6 2019-10-02 MKS Dąbrowa Górnicza II 1-3 MOSM Tychy (13:25, 25:17, 27:29, 20:25)
7 2019-10-02 MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0-3 MKS Dwójka Zawiercie (14:25, 14:25, 19:25)
8 2019-10-02 TJ Sokol Frydek Mistek 3-1 BKS STAL Bielsko-Biała (25:17, 26:24, 19:25, 25:20)
9 2019-10-09 BKS STAL Bielsko-Biała 3-0 TJ Ostrava (25:14, 25:17, 25:18)
10 2019-11-27 MKS Dwójka Zawiercie 1-3 TJ Sokol Frydek Mistek (23:25, 25:21, 19:25, 17:25)
11 2019-10-09 MKS Dąbrowa Górnicza II 3-0 MKS ZORZA Wodzisław Śląski (25:21, 25:7, 25:19)
12 2019-10-09 MOSM Tychy 0-3 MKS Dąbrowa Górnicza (12:25, 10:25, 13:25)
13 2019-10-16 TJ Ostrava 3-2 MOSM Tychy (26:24, 20:25, 25:22, 16:25, 15:10)
14 2019-10-16 MKS Dąbrowa Górnicza 3-0 MKS ZORZA Wodzisław Śląski (25:4, 25:11, 25:11)
15 2019-10-21 TJ Sokol Frydek Mistek 3-1 MKS Dąbrowa Górnicza II (20:25, 25:20, 25:20, 26:24)
16 2019-10-16 BKS STAL Bielsko-Biała 3-2 MKS Dwójka Zawiercie (22:25, 26:24, 25:18, 21:25, 18:16)
17 2019-10-23 MKS Dwójka Zawiercie 3-0 TJ Ostrava (25:23, 25:19, 25:21)
18 2019-10-23 MKS Dąbrowa Górnicza II 1-3 BKS STAL Bielsko-Biała (17:25, 25:14, 18:25, 21:25)
19 2019-10-21 TJ Sokol Frydek Mistek 0-3 MKS Dąbrowa Górnicza (11:25, 15:25, 18:25)
20 2019-10-23 MOSM Tychy 3-0 MKS ZORZA Wodzisław Śląski (25:9, 25:15, 25:19)
21 2019-10-30 TJ Ostrava 3-1 MKS ZORZA Wodzisław Śląski (15:25, 25:17, 25:17, 25:22)
22 2019-10-30 TJ Sokol Frydek Mistek 1-3 MOSM Tychy (14:25, 22:25, 25:23, 25:27)
23 2019-10-30 BKS STAL Bielsko-Biała 0-3 MKS Dąbrowa Górnicza (16:25, 8:25, 19:25)
24 2019-10-30 MKS Dąbrowa Górnicza II 1-3 MKS Dwójka Zawiercie (22:25, 26:24, 23:25, 18:25)
25 2019-11-06 MKS Dąbrowa Górnicza II 2-3 TJ Ostrava (21:25, 25:21, 25:22, 17:25, 10:15)
26 2019-11-06 MKS Dwójka Zawiercie 0-3 MKS Dąbrowa Górnicza (20:25, 21:25, 23:25)
27 2019-11-06 MOSM Tychy 0-3 BKS STAL Bielsko-Biała (23:25, 19:25, 18:25)
28 2019-11-06 MKS ZORZA Wodzisław Śląski 1-3 TJ Sokol Frydek Mistek (25:19, 15:25, 18:25, 7:25)
29 2019-11-13 TJ Ostrava 3-1 TJ Sokol Frydek Mistek (25:17, 10:25, 25:16, 25:21)
30 2019-11-13 MKS ZORZA Wodzisław Śląski 1-3 BKS STAL Bielsko-Biała (25:22, 12:25, 14:25, 21:25)
31 2019-11-13 MOSM Tychy 1-3 MKS Dwójka Zawiercie (24:26, 25:18, 24:26, 17:25)
32 2019-11-13 MKS Dąbrowa Górnicza 3-0 MKS Dąbrowa Górnicza II (25:20, 25:14, 25:4)
33 2019-11-20 MKS Dąbrowa Górnicza 3-0 TJ Ostrava (25:13, 25:15, 25:7)
34 2019-11-20 MOSM Tychy 3-1 MKS Dąbrowa Górnicza II (26:24, 27:29, 25:18, 25:19)
35 2019-11-20 MKS Dwójka Zawiercie 3-0 MKS ZORZA Wodzisław Śląski (25:0, 25:0, 25:0)
36 2019-11-20 BKS STAL Bielsko-Biała 3-2 TJ Sokol Frydek Mistek (16:25, 26:24, 29:27, 18:25, 15:11)
37 2019-11-27 TJ Ostrava 2-3 BKS STAL Bielsko-Biała (25:21, 25:18, 16:25, 16:25, 6:15)
38 2019-11-27 TJ Sokol Frydek Mistek 1-3 MKS Dwójka Zawiercie (13:25, 13:25, 25:20, 25:27)
39 2019-11-26 MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0-3 MKS Dąbrowa Górnicza II (15:25, 9:25, 18:25)
40 2019-11-27 MKS Dąbrowa Górnicza 3-0 MOSM Tychy (25:7, 25:8, 25:9)
41 2019-12-02 MOSM Tychy 3-1 TJ Ostrava (28:30, 25:12, 28:26, 25:15)
42 2019-12-03 MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0-3 MKS Dąbrowa Górnicza (13:25, 8:25, 11:25)
43 2019-12-02 MKS Dąbrowa Górnicza II 2-3 TJ Sokol Frydek Mistek (13:25, 25:23, 25:22, 23:25, 18:20)
44 2019-12-02 MKS Dwójka Zawiercie 1-3 BKS STAL Bielsko-Biała (22:25, 29:27, 21:25, 23:25)
45 2019-10-23 TJ Ostrava 3-1 MKS Dwójka Zawiercie (26:24, 25:21, 17:25, 29:27)
46 2019-12-04 BKS STAL Bielsko-Biała 3-1 MKS Dąbrowa Górnicza II (25:27, 25:23, 25:22, 25:16)
47 2019-12-02 MKS Dąbrowa Górnicza 3-0 TJ Sokol Frydek Mistek (25:10, 25:11, 25:8)
48 2019-12-04 MKS ZORZA Wodzisław Śląski 0-3 MOSM Tychy (7:25, 18:25, 14:25)
49 2019-12-11 MKS ZORZA Wodzisław Śląski 3-1 TJ Ostrava (25:17, 25:19, 23:25, 25:17)
50 2019-12-11 MOSM Tychy 2-3 TJ Sokol Frydek Mistek (20:25, 25:9, 25:21, 23:25, 14:16)
51 2019-12-17 MKS Dąbrowa Górnicza 3-0 BKS STAL Bielsko-Biała (25:8, 25:16, 25:19)
52 2019-12-11 MKS Dwójka Zawiercie 3-0 MKS Dąbrowa Górnicza II (25:20, 25:15, 28:26)
53 2019-12-18 TJ Ostrava 0-3 MKS Dąbrowa Górnicza II (15:25, 12:25, 15:25)
54 2019-12-18 MKS Dąbrowa Górnicza 3-0 MKS Dwójka Zawiercie (25:11, 25:23, 25:12)
55 2019-12-18 BKS STAL Bielsko-Biała 3-0 MOSM Tychy (25:21, 25:18, 25:21)
56 2019-12-18 TJ Sokol Frydek Mistek 3-0 MKS ZORZA Wodzisław Śląski (25:13, 25:13, 25:19)
wróc do listy

patroni medialni