2019/2020 JUNIORKI


Skład:
Busz Greta, Jakubowska Zofia, Kostera Ewa, Kubacka Klaudia, Langhamer Wiktoria, Maciaszek Dominika, Orawska Martyna, Pawłowska Dominika, Perkowska Anna, Soboń Marta, Stanowska Adrianna, Stec Kinga, Wagner Sara, Wróbel Martyna, Zembowicz Nina, Świerkot Agata, Paulina Wisła

Trener:
Jacek Skulski, Roman Gil
1/4 Mistrzostw Polski Juniorek
20-23.02.2020
Police


Drużyna juniorek BKS Stal Bielsko-Biała w sezonie 2019/2020 zajęła miejsca 25-32 w Mistrzostwach Polski.

Grupa „A”
  • UKS SMS Police
  • BKS Stal Bielsko-Biała
  • UKS SMS Stal Mielec
 
Grupa „B”
  • Łaskovia Łask
  • MUKS Sparta Warszawa
  • SPS Zbąszynek
 
Czwartek 20 lutego 2020

UKS SMS Police 3–0 BKS Stal Bielsko-Biała (25:15, 25:23, 25:22)
Łaskovia Łask 3–0 MUKS Sparta Warszawa (25:18, 25:9, 25:20)

Piątek 21 lutego 2020
 
BKS Stal Bielsko-Biała 3–2 UKS SMS Stal Mielec (25:17, 23:25, 25:21, 22:25, 15:13)
MUKS Sparta Warszawa 3–0 SPS Zbąszynek (25:12, 25:9, 25:15)
 UKS SMS Police 3–2 UKS Stal Mielec (19:25, 25:16, 16:25, 25:23, 15:5)
SPS Zbąszynek 0-3 Łaskovia Łask (11:25, 11:25, 12:25)
 
Finały

Sobota 22 lutego 2020
 
UKS SMS Police 1-3 MUKS Sparta Warszawa (25:23, 20:25, 12:25, 18:25)
Łaskovia Łask 3-1 BKS Stal Bielsko-Biała  (25:16, 25:20, 23:25, 25:11)

Niedziela 23 lutego 2020

BKS Stal Bielsko-Biała 0-3 MUKS Sparta Warszawa (16:25, 19:25, 15:25)
UKS SMS Police 0-3 Łaskovia Łask (8:25, 23:25, 4:25)

Mecz o miejsce 5
UKS Stal Mielec 3-1 SPS Zbąszynek (25:17, 25:14, 18:25, 25:21)
 

Klasyfikacja końcowa:

Miejsce Drużyna
1 Łaskovia Łask
2 MUKS Sparta Warszawa
3 UKS SMS Police
4 BKS Stal Bielsko-Biała
5 UKS Stal Mielec
6 SPS Zbąszynek


Awans do 1/2 Mistrzostw Polski Juniorek uzyskują Łaskovia Łask i MUKS Sparta Warszawa
________________________________________________________________________________________

ETAP 4
Grupa 9
Bielsko-Biała, ul. Rychlińskiego 19

Finał Mistrzostw Śląska

Tabela


Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 MKS Dąbrowa Górnicza 3 6 3 9 2 259 191
2 BKS STAL Bielsko-Biała 3 5 2 8 3 239 177
3 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 3 4 1 3 6 161 198
4 MKS Dąbrowa Górnicza II 3 3 0 0 9 132 225

Rozgrywki

1 2020-02-07 BKS STAL Bielsko-Biała 3-0 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec (25:7, 25:12, 25:13)
2 2020-02-07 MKS Dąbrowa Górnicza II 0-3 MKS Dąbrowa Górnicza (15:25, 20:25, 13:25)
3 2020-02-08 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0-3 MKS Dąbrowa Górnicza (13:25, 19:25, 22:25)
4 2020-02-08 BKS STAL Bielsko-Biała 3-0 MKS Dąbrowa Górnicza II (25:9, 25:10, 25:17)
5 2020-02-09 MKS Dąbrowa Górnicza II 0-3 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec (10:25, 23:25, 15:25)
6 2020-02-09 MKS Dąbrowa Górnicza 3-2 BKS STAL Bielsko-Biała (25:14, 21:25, 23:25, 25:12, 15:13)

________________________________________________________________________________________

ETAP 3
Grupa 8
Bielsko-Biała, ul. Rychlińskiego 19

1/2 finału Mistrzostw Śląska


Tabela

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 BKS STAL Bielsko-Biała 3 6 3 9 2 279 229
2 MKS Dąbrowa Górnicza II 3 5 2 6 4 231 221
3 UKS Sokół '43 Katowice 3 4 1 4 6 211 231
4 KPKS Halemba 3 3 0 2 9 237 277

Rozgrywki

1 2020-01-27 UKS Sokół '43 Katowice 0-3 MKS Dąbrowa Górnicza II (27:29, 18:25, 20:25)
2 2020-01-27 BKS STAL Bielsko-Biała 3-1 KPKS Halemba (28:26, 26:28, 27:25, 25:23)
3 2020-01-28 BKS STAL Bielsko-Biała 3-1 UKS Sokół '43 Katowice (25:16, 25:15, 22:25, 25:15)
4 2020-01-28 KPKS Halemba 1-3 MKS Dąbrowa Górnicza II (14:25, 25:21, 21:25, 20:25)
5 2020-01-29 UKS Sokół '43 Katowice 3-0 KPKS Halemba (25:13, 25:21, 25:21)
6 2020-01-29 MKS Dąbrowa Górnicza II 0-3 BKS STAL Bielsko-Biała (11:25, 21:25, 24:26)
________________________________________________________________________________________

ETAP 1
Grupa 1

Tabela

Miejsce Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 MKS Dąbrowa Górnicza 10 30 10 30 1 775 513
2 BKS STAL Bielsko-Biała 10 22 8 25 12 828 736
3 MKS Dąbrowa Górnicza II 10 19 6 21 15 793 767
4 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 10 9 3 14 24 778 834
5 KPKS Halemba 10 6 2 7 24 598 745
6 UKS Sokół '43 Katowice 10 4 1 6 27 608 785

Rozgrywki
 
  1     2019-10-10     MKS Dąbrowa Górnicza     3-0     MKS Dąbrowa Górnicza II     (25:13, 25:18, 25:10)  
2 2019-10-10 KPKS Halemba 3-0 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec (25:20, 25:15, 25:18)
3 2019-10-10 UKS Sokół '43 Katowice 0-3 BKS STAL Bielsko-Biała (21:25, 17:25, 17:25)
4 2019-10-17 MKS Dąbrowa Górnicza II 2-3 BKS STAL Bielsko-Biała (22:25, 25:15, 19:25, 25:23, 13:15)
5 2019-10-17 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 3-1 UKS Sokół '43 Katowice (23:25, 25:20, 25:13, 25:18)
6 2019-10-17 KPKS Halemba 0-3 MKS Dąbrowa Górnicza (11:25, 12:25, 18:25)
7 2019-10-24 KPKS Halemba 1-3 MKS Dąbrowa Górnicza II (27:29, 27:25, 24:26, 19:25)
8 2019-10-24 MKS Dąbrowa Górnicza 3-0 UKS Sokół '43 Katowice (25:15, 25:14, 25:17)
9 2019-10-24 BKS STAL Bielsko-Biała 3-2 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec (23:25, 25:20, 19:25, 25:18, 16:14)
10 2019-11-07 MKS Dąbrowa Górnicza II 3-1 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec (25:16, 25:19, 17:25, 25:16)
11 2019-11-07 BKS STAL Bielsko-Biała 1-3 MKS Dąbrowa Górnicza (22:25, 25:21, 18:25, 19:25)
12 2019-11-07 KPKS Halemba 3-0 UKS Sokół '43 Katowice (25:20, 25:19, 25:21)
13 2019-11-14 UKS Sokół '43 Katowice 0-3 MKS Dąbrowa Górnicza II (19:25, 18:25, 13:25)
14 2019-11-14 BKS STAL Bielsko-Biała 3-0 KPKS Halemba (26:24, 25:18, 25:14)
15 2019-11-14 MKS Dąbrowa Górnicza 3-0 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec (25:20, 29:27, 25:21)
16 2019-11-21 MKS Dąbrowa Górnicza II 0-3 MKS Dąbrowa Górnicza (22:25, 15:25, 15:25)
17 2019-11-21 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 3-0 KPKS Halemba (26:24, 25:7, 25:11)
18 2019-11-21 BKS STAL Bielsko-Biała 3-0 UKS Sokół '43 Katowice (25:12, 25:15, 25:13)
19 2019-11-28 BKS STAL Bielsko-Biała 3-1 MKS Dąbrowa Górnicza II (25:22, 25:12, 21:25, 25:18)
20 2019-11-28 UKS Sokół '43 Katowice 2-3 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec (25:17, 14:25, 21:25, 27:25, 8:15)
21 2019-11-28 MKS Dąbrowa Górnicza 3-0 KPKS Halemba (25:12, 25:16, 25:19)
22 2019-12-05 MKS Dąbrowa Górnicza II 3-0 KPKS Halemba (25:15, 25:17, 25:23)
23 2019-12-05 UKS Sokół '43 Katowice 0-3 MKS Dąbrowa Górnicza (16:25, 21:25, 11:25)
24 2019-12-05 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 1-3 BKS STAL Bielsko-Biała (12:25, 25:20, 23:25, 16:25)
25 2019-12-12 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 1-3 MKS Dąbrowa Górnicza II (22:25, 25:22, 12:25, 18:25)
26 2019-12-12 MKS Dąbrowa Górnicza 3-0 BKS STAL Bielsko-Biała (25:16, 25:18, 25:7)
27 2019-12-12 UKS Sokół '43 Katowice 3-0 KPKS Halemba (25:13, 25:21, 25:21)
28 2019-12-19 MKS Dąbrowa Górnicza II 3-0 UKS Sokół '43 Katowice (25:22, 25:19, 25:22)
29 2019-12-19 KPKS Halemba 0-3 BKS STAL Bielsko-Biała (15:25, 18:25, 22:25)
30 2019-12-19 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0-3 MKS Dąbrowa Górnicza (11:25, 15:25, 19:25)
wróc do listy

patroni medialni