2018/2019 MŁODZIEŻ - TURNIEJE


Turniej Piłki Siatkowej Kadetek Volley Cup pod Patronatem Prezydenta Bielska-Białej Jarosława Klimaszewskiego

Grupa A
BKS Stal Bielsko-Biała I 2-0 MKS Bielsko-Biała
MKS Zorza Wodzisław Śląski 2–0 JKS SMS Jastrzębie Zdrój
MKS Bielsko-Biała 0–2 Zorza Wodzisław Śląski
TJ Ostrawa I 0–2 BKS Stal Bielsko-Biała I
MKS Zorza Wodzisław Śląski 2–1 TJ Ostrawa I
JKS SMS Jastrzębie Zdrój 2–0 MKS Bielsko-Biała
TJ Ostrawa I 0–2 JKS SMS Jastrzębie Zdrój
BKS Stal Bielsko-Biała I 0–2 MKS Zorza Wodzisław Śląski
JKS SMS Jastrzębie Zdrój 2–0 BKS Stal Bielsko-Biała I
MKS Bielsko-Biała 0–2 TJ Ostrawa I

Grupa B
BKS Stal Bielsko-Biała II 2–0 Victoria MOSiR Cieszyn
TJ Ostrawa II 0–2 ESPES Sparta Warszawa
Victoria MOSiR Cieszyn 2–0 TJ Ostrawa II
SMS Solna Wieliczka 2–1 BKS Stal Bielsko-Biała II
TJ Ostrawa II 0–2 SMS Solna Wieliczka
ESPES Sparta Warszawa 2–0 Victoria MOSiR Cieszyn
SMS Solna Wieliczka 1–2 ESPES Sparta Warszawa
BKS Stal Bielsko-Biała II 2–1 TJ Ostrawa II
BKS Stal Bielsko-Biała II 2–0 ESPES Sparta Warszawa
Victoria MOSiR Cieszyn 1–2 SMS Solna Wieliczka


Klasyfikacja końcowa turnieju:

1. Zorza Wodzisław Śląski
2. BKS Stal Bielsko-Biała II
3. JKS SMS Jastrzębie Zdrój
4. SMS Solna Wieliczka
5. ESPES Sparta Warszawa
6. BKS Stal Bielsko-Biała I
7. TJ Ostrawa I
8. Victoria MOSiR Cieszyn
9. MKS Bielsko-Biała
10. TJ Ostrawa II

Mecz o 9. miejsce:

MKS Bielsko-Biała – TJ Ostrawa II 2:0

Mecz o 7. miejsce:

TJ Ostrawa I – Victoria MOSiR Cieszyn 2:0

Mecz o 5. miejsce:
ESPES Sparta Warszawa – BKS Stal Bielsko-Biała I 2:0

Mecz o 3. miejsce:
JKS SMS Jastrzębie Zdrój – SMS Solna Wieliczka 2:1

Finał:
Zorza Wodzisław Śląski – BKS Stal Bielsko-Biała II 2:0



Najlepsze zawodniczki w poszczególnych zespołach:

Zorza Wodzisław Śląski - Patrycja Grabowska
BKS Stal Bielsko-Biała II - Martyna Staniek
JKS SMS Jastrzębie Zdrój - Kalina Hajduga
SMS Solna Wieliczka - Emilia Ptak
ESPES Sparta Warszawa - Natalia Subocz
BKS Stal Bielsko-Biała I - Julia Bielska
TJ Ostrawa I - Marketa Suchomelowa
Victoria MOSiR Cieszyn - Weronika Kubica
MKS Bielsko-Biała - Natalia Mędrzak
TJ Ostrawa II - Nela Tobijasova


________________________________________________________________________________________

Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Kadetek
o Puchar Wiceministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Stanisława Szweda
29-30.12.2018 roku

 

Grupa A
BKS „STAL” Bielsko-Biała I

HotVolleys Wiedeń

UKS Setbol Oświęcim
BKS „STAL” Bielsko-Biała III

Grupa B

BKS „STAL” Bielsko-Biała II

JKS SMS Jastrzębie
7R Solna Wieliczka
MKS Łańcut
 

 

Terminarz:

SOBOTA
29 grudnia 2018 roku

godz. 10:00 - Otwarcie turnieju

godz. 10:45

BKS „STAL” Bielsko-Biała I 3–0 BKS „STAL” Bielsko-Biała III (25:11, 25:11, 15:6)
BKS „STAL” Bielsko-Biała II 1–2 JKS SMS Jastrzębie (25:22, 22:25, 14:16)

godz. 12:00
HotVolleys Wiedeń 1-2 UKS Setbol Oświęcim (19:25, 25:19, 13:15)
MKS Łańcut 2-1 7R Solna Wieliczka (25:17, 12:25, 15:12)

godz. 13:15
UKS Setbol Oświęcim 1-2 BKS „STAL” Bielsko-Biała I (14:25, 13:25, 18:16)
7R Solna Wieliczka 3-0 BKS „STAL” Bielsko-Biała II (25:12, 25:21, 15:8)

godz. 14:30
BKS „STAL” Bielsko-Biała III 0–3 HotVolleys Wiedeń (10:25, 23:25, 11:25)
JKS SMS Jastrzębie 0–3 MKS Łańcut (16:25, 17:25, 9:15)
 

godz. 15:45
UKS Setbol Oświęcim 3-0 BKS „STAL” Bielsko-Biała III (25:23, 25:16, 16:14)
7R Solna Wieliczka 2-1 JKS SMS Jastrzębie (22:25, 25:16, 15:4)

godz. 17:00
BKS „STAL” Bielsko-Biała I 3-0 HotVolleys Wiedeń (25:17, 25:18, 15:7)

BKS „STAL” Bielsko-Biała II 0–3 MKS Łańcut (14:25, 15:25, 6:15)


NIEDZIELA
30 grudnia 2018 roku


 godz. 9:00
HotVolleys Wiedeń 1-2 BKS "STAL" Bielsko-Biała II
BKS "STAL" Bielsko-Biała III 0-2 JKS SMS Jastrzębie (10:25, 24:26)

godz. 10:15
BKS "STAL" Bielsko-Biała I 1-2 7R Solna Wieliczka (22:25, 25:22, 13:15)
UKS Setbol Oświęcim 0-2 MKS Łańcut

godz. 11:30
mecz o 7. miejsce:
HotVolleys Wiedeń 2-0 BKS "STAL" Bielsko-Biała III

mecz o 5. miejsce:
BKS "STAL" Bielsko-Biała II 2-1 JKS SMS Jastrzębie

godz. 12:45
mecz o 3. miejsce:
BKS "STAL" Bielsko-Biała I 2-0
UKS Setbol Oświęcim (25:15, 25:12)

godz. 14:00

finał:
MKS Łańcut 2-1 7R Solna Wieliczka (23:25, 25:23, 15:12)

godz. 15:00 – Zakończenie turnieju

KOŃCOWA KLASYFIKACJA TURNIEJU:
1. MKS Łańcut
2. 7R Solna Wieliczka
3. BKS "STAL" Bielsko-Biała I
4. UKS Setbol Oświęcim
5. BKS "STAL" Bielsko-Biała II
6. JKS SMS Jastrzębie
7. HotVolleys Wiedeń
8. BKS "STAL" Bielsko-Biała" III

Najlepsze zawodniczki w poszczególnych zespołach:
MKS Łańcut - Martyna Żurawska
7R Solna Wieliczka - Katarzyna Kosidło
BKS "STAL" Bielsko-Biała I - Ewa Kostera
UKS Setbol Oświęcim - Anna Kulak
BKS "STAL" Bielsko-Biała II - Anna Jurzak
JKS SMS Jastrzębie - Vanessa Rzepa
HotVolleys Wiedeń - Carolina Scherling
BKS "STAL" Bielsko-Biała" III - Wioletta Zielińska

Nagrody indywidualne:
MVP: Zuzanna Kuźniar (MKS Łańcut)
Najlepsza środkowa: Klaudia Seweryn (Solna Wieliczka)
Najlepsza libero: Julia Podolec (MKS Łańcut)
Najlepsza zagrywająca: Kinga Stec (BKS STAL I)
Najlepsza rozgrywająca: Julia Mika (Solna Wieliczka)
Najlepsza atakująca: Sara Wagner (BKS STAL I)

 

wróc do listy

patroni medialni