2018/2019 LIGA SIATKÓWKI KOBIET

Skład BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Marta Wellna, Julia Nowicka, Olivia Różański, Marta Krajewska, Klaudia Kubacka, Katarzyna Konieczna(C), Nina Herelova, Dominika Kozyra, Paulina Maj-Erwardt, Magda Jagodzińska, Martyna Świrad, Ewa Kostera, Kornelia Moskwa, Emilia Mucha

Sztab szkoleniowy
Bartłomiej Piekarczyk - I trener, Łukasz Fijałek - II trener, Maciej Zając - trener przygotowania fizycznego, Bartłomiej Łyczakowski - statystyk, Elżbieta Handzlik - fizjoterapeutka, Mariola Wojtowicz - kierownik drużyny

Tabela
  DRUŻYNA punkty mecze sety punkty rodzaje wyniku stosunek
rozegr. wygr. przegr. wygr. przegr. wygr. przegr. 3 - 0 3 - 1 3 - 2 2 - 3 1 - 3 0 - 3 setów punktów
1 Chemik Police 57 22 19 3 62 19 1890 1600 11 6 2 2 1 0 3.2632 1.1813
2 Developres SkyRes Rzeszów 53 22 18 4 59 22 1891 1595 11 4 3 2 1 1 2.6818 1.1856
3 ŁKS Commercecon Łódź 47 22 16 6 53 30 1898 1730 7 6 3 2 1 3 1.7667 1.0971
4 Grot Budowlani Łódź 46 22 17 5 57 33 2018 1843 6 4 7 2 2 1 1.7273 1.0950
5 Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 42 22 14 8 50 35 1899 1813 6 5 3 3 2 3 1.4286 1.0474
6 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 35 22 12 10 41 38 1740 1677 6 4 2 1 3 6 1.0789 1.0376
7 E.Leclerc Radomka Radom 25 22 8 14 35 48 1726 1810 4 2 2 3 5 6 0.7292 0.9536
8 Energa MKS Kalisz 23 22 7 15 34 52 1791 1930 2 3 2 4 5 6 0.6538 0.9280
9 ENEA PTPS Piła 22 22 7 15 32 52 1743 1860 2 3 2 3 5 7 0.6154 0.9371
10 DPD Legionovia Legionowo 21 22 7 15 29 51 1631 1813 3 2 2 2 4 9 0.5686 0.8996
11 #VolleyWrocław 17 22 5 17 31 56 1798 1965 2 1 2 4 8 5 0.5536 0.9150
12 KSZO Ostrowiec 8 22 2 20 15 62 1461 1850 0 2 0 2 5 13 0.2419 0.7897
Runda zasadnicza
I Kolejka
Energa MKS Kalisz
303 listopada
godz: 18:30
2
(25:21, 25:13, 15:25, 27:29, 15:13)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
02 listopada
18:00 ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
-
1 - 3
(25:16, 20:25, 19:25, 22:25)
Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
03 listopada
17:00 ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
-
3 - 2
(23:25, 25:18, 25:17, 24:26, 15:13)
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
18:00 E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
-
3 - 2
(22:25, 17:25, 25:15, 25:17, 15:11)
#VolleyWrocław #VolleyWrocław
04 listopada
15:00 Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
-
3 - 0
(30:28, 25:13, 25:18)
KSZO Ostrowiec KSZO Ostrowiec
05 listopada
18:00 Chemik Police Chemik Police
-
3 - 1
(23:25, 25:20, 25:23, 25:20)
DPD Legionovia Legionowo DPD Legionovia Legionowo
II Kolejka
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
309 listopada
godz: 18:00
0
(25:19, 25:17, 25:15)
ENEA PTPS Piła
Pozostałe drużyny: rozwiń
09 listopada
18:00 KSZO Ostrowiec KSZO Ostrowiec
-
3 - 1
(25:21, 18:25, 25:18, 25:23)
E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
18:00 Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
-
0 - 3
(11:25, 21:25, 19:25)
Chemik Police Chemik Police
10 listopada
17:00 Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
-
3 - 2
(21:25, 27:25, 22:25, 25:20, 15:12)
Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
16:30 #VolleyWrocław #VolleyWrocław
-
2 - 3
(25:17, 25:20, 13:25, 18:25, 12:15)
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
11 listopada
20:00 DPD Legionovia Legionowo DPD Legionovia Legionowo
-
3 - 1
(25:21, 18:25, 25:14, 25:12)
Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
III Kolejka
Transmisja TV - Polsat Sport Extra
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
105 grudnia
godz: 18:00
3
(25:20, 20:25, 15:25, 19:25)
Grot Budowlani Łódź
Pozostałe drużyny: rozwiń
14 listopada
18:00 ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
-
3 - 0
(27:25, 25:15, 25:20)
DPD Legionovia Legionowo DPD Legionovia Legionowo
18:00 Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
-
3 - 1
(21:25, 25:17, 25:23, 25:16)
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
18:30 Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
-
3 - 2
(24:26, 26:24, 25:22, 23:25, 15:10)
KSZO Ostrowiec KSZO Ostrowiec
18:00 E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
-
0 - 3
(19:25, 16:25, 16:25)
Chemik Police Chemik Police
20:30 ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
-
3 - 2
(25:17, 11:25, 18:25, 25:21, 15:8)
#VolleyWrocław #VolleyWrocław
IV Kolejka
Transmisja - www.polsatsport.pl
KSZO Ostrowiec
119 listopada
godz: 20:30
3
(25:18, 12:25, 16:25, 14:25)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
17 listopada
18:00 ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
-
3 - 0
(25:14, 25:20, 25:18)
E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
14:00 Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
-
0 - 3
(23:25, 18:25, 21:25)
#VolleyWrocław #VolleyWrocław
20:00 Chemik Police Chemik Police
-
3 - 0
(25:17, 25:15, 25:22)
Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
18 listopada
17:00 Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
-
3 - 2
(25:15, 25:20, 17:25, 19:25, 15:9)
ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
17:00 Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
-
3 - 2
(25:15, 23:25, 23:25, 25:17, 15:5)
DPD Legionovia Legionowo DPD Legionovia Legionowo
V Kolejka
Transmisja TV - Polsat Sport
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
325 listopada
godz: 17:30
0
(25:22, 25:16, 25:18)
#VolleyWrocław
Pozostałe drużyny: rozwiń
21 listopada
18:00 E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
-
2 - 3
(25:27, 25:14, 19:25, 25:14, 12:15)
DPD Legionovia Legionowo DPD Legionovia Legionowo
24 listopada
17:00 ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
-
1 - 3
(25:23, 22:25, 23:25, 23:25)
Chemik Police Chemik Police
20:00 Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
-
3 - 2
(17:25, 25:18, 24:26, 25:22, 15:12)
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
18:30 Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
-
0 - 3
(19:25, 14:25, 21:25)
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
25 listopada
17:00 Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
-
3 - 0
(25:13, 27:25, 25:13)
KSZO Ostrowiec KSZO Ostrowiec
VI Kolejka
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
328 listopada
godz: 18:00
0
(25:23, 25:11, 25:21)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
28 listopada
18:00 Chemik Police Chemik Police
-
3 - 1
(25:21, 23:25, 25:13, 25:19)
Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
18:00 E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
-
1 - 3
(30:28, 14:25, 21:25, 14:25)
Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
19:00 DPD Legionovia Legionowo DPD Legionovia Legionowo
-
3 - 0
(25:21, 25:17, 25:14)
KSZO Ostrowiec KSZO Ostrowiec
18:00 ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
-
3 - 0
(25:22, 26:24, 25:16)
ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
18:00 #VolleyWrocław #VolleyWrocław
-
0 - 3
(23:25, 17:25, 23:25)
Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
VII Kolejka
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
002 grudnia
godz: 18:00
3
(19:25, 15:25, 23:25)
Chemik Police
Pozostałe drużyny: rozwiń
01 grudnia
17:00 KSZO Ostrowiec KSZO Ostrowiec
-
3 - 1
(18:25, 25:17, 25:19, 25:21)
#VolleyWrocław #VolleyWrocław
17:00 Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
-
3 - 0
(25:22, 25:21, 26:24)
DPD Legionovia Legionowo DPD Legionovia Legionowo
18:30 Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
-
1 - 3
(25:19, 21:25, 21:25, 25:27)
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
02 grudnia
14:45 Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
-
1 - 3
(24:26, 25:16, 23:25, 23:25)
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
03 grudnia
17:30 ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
-
3 - 1
(25:15, 20:25, 25:19, 25:15)
E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
VIII Kolejka
ŁKS Commercecon Łódź
308 grudnia
godz: 16:00
0
(25:20, 25:22, 29:27)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
07 grudnia
17:30 E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
-
3 - 0
(25:9, 25:20, 25:17)
Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
08 grudnia
18:00 DPD Legionovia Legionowo DPD Legionovia Legionowo
-
2 - 3
(20:25, 25:18, 25:21, 17:25, 14:16)
#VolleyWrocław #VolleyWrocław
17:00 Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
-
3 - 2
(25:15, 20:25, 22:25, 25:18, 15:9)
ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
09 grudnia
20:30 Chemik Police Chemik Police
-
2 - 3
(23:25, 25:20, 23:25, 25:21, 9:15)
Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
16:00 Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
-
3 - 0
(25:19, 25:17, 25:22)
KSZO Ostrowiec KSZO Ostrowiec
IX Kolejka
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
112 grudnia
godz: 18:00
3
(23:25, 25:16, 24:26, 18:25)
E.Leclerc Radomka Radom
Pozostałe drużyny: rozwiń
11 grudnia
18:00 ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
-
0 - 3
(22:25, 17:25, 23:25)
DPD Legionovia Legionowo DPD Legionovia Legionowo
12 grudnia
18:30 Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
-
0 - 3
(19:25, 21:25, 20:25)
Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
18:00 #VolleyWrocław #VolleyWrocław
-
1 - 3
(18:25, 23:25, 25:18, 18:25)
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
18:00 KSZO Ostrowiec KSZO Ostrowiec
-
0 - 3
(12:25, 19:25, 16:25)
Chemik Police Chemik Police
13 grudnia
20:30 Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
-
1 - 3
(25:23, 22:25, 23:25, 16:25)
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
X Kolejka
Transmisja TV - Polsat Sport
Developres SkyRes Rzeszów
317 grudnia
godz: 20:30
0
(25:11, 25:11, 25:16)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
14 grudnia
17:30 ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
-
3 - 2
(25:14, 25:27, 25:11, 24:26, 15:11)
Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
15 grudnia
20:00 ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
-
3 - 0
(25:21, 25:23, 25:20)
KSZO Ostrowiec KSZO Ostrowiec
18:00 Chemik Police Chemik Police
-
3 - 0
(25:21, 25:14, 26:24)
#VolleyWrocław #VolleyWrocław
18:00 DPD Legionovia Legionowo DPD Legionovia Legionowo
-
3 - 2
(22:25, 25:22, 16:25, 25:20, 15:13)
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
16 grudnia
16:00 E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
-
2 - 3
(21:25, 25:20, 21:25, 25:17, 11:15)
Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
XI Kolejka
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
322 grudnia
godz: 18:00
1
(25:17, 22:25, 25:15, 25:16)
DPD Legionovia Legionowo
Pozostałe drużyny: rozwiń
22 grudnia
17:00 Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
-
3 - 0
(25:10, 25:22, 25:20)
#VolleyWrocław #VolleyWrocław
17:00 KSZO Ostrowiec KSZO Ostrowiec
-
1 - 3
(24:26, 18:25, 25:21, 23:25)
ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
18:30 Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
-
3 - 1
(25:22, 20:25, 25:18, 25:14)
E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
23 grudnia
17:30 Chemik Police Chemik Police
-
3 - 0
(25:23, 25:16, 25:20)
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
14:30 Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
-
3 - 0
(25:19, 25:22, 25:14)
Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
XII Kolejka
Transmisja TV - Polsat Sport
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
329 grudnia
godz: 20:30
1
(25:22, 25:22, 22:25, 25:21)
Energa MKS Kalisz
Pozostałe drużyny: rozwiń
04 stycznia
17:30 Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
-
3 - 1
(26:24, 25:27, 25:23, 25:16)
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
05 stycznia
14:45 DPD Legionovia Legionowo DPD Legionovia Legionowo
-
1 - 3
(17:25, 16:25, 25:18, 20:25)
Chemik Police Chemik Police
06 stycznia
14:45 #VolleyWrocław #VolleyWrocław
-
1 - 3
(25:22, 25:27, 23:25, 18:25)
E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
13 lutego
18:00 KSZO Ostrowiec KSZO Ostrowiec
-
0 - 3
(11:25, 16:25, 16:25)
Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
05 marca
18:00 Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
-
3 - 1
(25:11, 25:19, 21:25, 25:20)
ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
XIII Kolejka
ENEA PTPS Piła
010 marca
godz: 18:00
3
(12:25, 19:25, 22:25)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
11 stycznia
18:30 Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
-
3 - 1
(25:20, 25:17, 23:25, 25:15)
DPD Legionovia Legionowo DPD Legionovia Legionowo
18:00 ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
-
3 - 1
(23:25, 25:18, 25:17, 25:16)
#VolleyWrocław #VolleyWrocław
12 stycznia
18:00 Chemik Police Chemik Police
-
3 - 0
(25:23, 25:19, 25:21)
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
13 stycznia
17:30 Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
-
2 - 3
(22:25, 25:15, 25:19, 27:29, 13:15)
Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
30 stycznia
18:00 E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
-
3 - 0
(25:21, 25:18, 25:11)
KSZO Ostrowiec KSZO Ostrowiec
XIV Kolejka
Grot Budowlani Łódź
016 stycznia
godz: 18:00
3
(25:27, 20:25, 17:25)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
16 stycznia
18:00 Chemik Police Chemik Police
-
3 - 0
(25:18, 25:13, 25:22)
E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
18:00 #VolleyWrocław #VolleyWrocław
-
1 - 3
(22:25, 17:25, 25:16, 25:27)
ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
17:30 DPD Legionovia Legionowo DPD Legionovia Legionowo
-
0 - 3
(11:25, 18:25, 16:25)
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
18:00 Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
-
2 - 3
(16:25, 25:16, 23:25, 25:22, 11:15)
Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
12 marca
18:00 KSZO Ostrowiec KSZO Ostrowiec
-
0 - 3
(12:25, 22:25, 22:25)
Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
XV Kolejka
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
320 stycznia
godz: 18:00
0
(25:15, 25:20, 25:19)
KSZO Ostrowiec
Pozostałe drużyny: rozwiń
19 stycznia
17:30 E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
-
0 - 3
(18:25, 18:25, 18:25)
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
18:00 DPD Legionovia Legionowo DPD Legionovia Legionowo
-
0 - 3
(23:25, 17:25, 14:25)
Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
20 stycznia
18:00 Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
-
3 - 1
(19:25, 25:18, 25:15, 25:20)
Chemik Police Chemik Police
17:00 #VolleyWrocław #VolleyWrocław
-
3 - 2
(25:22, 17:25, 20:25, 25:19, 15:12)
Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
21 stycznia
17:30 ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
-
2 - 3
(17:25, 25:20, 17:25, 25:21, 15:17)
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
XVI Kolejka
#VolleyWrocław
227 stycznia
godz: 20:00
3
(25:22, 15:25, 25:20, 13:25, 10:15)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
25 stycznia
17:30 DPD Legionovia Legionowo DPD Legionovia Legionowo
-
0 - 3
(21:25, 23:25, 11:25)
E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
20:30 Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
-
1 - 3
(26:24, 25:27, 20:25, 18:25)
Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
26 stycznia
18:00 Chemik Police Chemik Police
-
3 - 0
(25:18, 25:14, 29:27)
ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
27 stycznia
17:00 KSZO Ostrowiec KSZO Ostrowiec
-
0 - 3
(16:25, 11:25, 23:25)
Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
20:30 ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
-
0 - 3
(22:25, 17:25, 18:25)
Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
XVII Kolejka
Transmisja - Polsat Sport
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
004 lutego
godz: 17:30
3
(19:25, 15:25, 21:25)
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
Pozostałe drużyny: rozwiń
02 lutego
17:00 Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
-
3 - 1
(25:18, 25:22, 24:26, 25:19)
#VolleyWrocław #VolleyWrocław
20:30 Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
-
2 - 3
(25:18, 19:25, 23:25, 25:16, 12:15)
Chemik Police Chemik Police
18:00 ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
-
1 - 3
(23:25, 25:20, 14:25, 24:26)
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
03 lutego
17:00 Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
-
3 - 0
(25:16, 25:18, 25:16)
E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
04 lutego
20:30 KSZO Ostrowiec KSZO Ostrowiec
-
0 - 3
(12:25, 15:25, 20:25)
DPD Legionovia Legionowo DPD Legionovia Legionowo
XVIII Kolejka
Chemik Police
309 lutego
godz: 18:00
0
(25:23, 25:18, 25:15)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
08 lutego
17:30 E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
-
3 - 0
(25:18, 25:19, 25:9)
ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
20:30 DPD Legionovia Legionowo DPD Legionovia Legionowo
-
0 - 3
(20:25, 13:25, 23:25)
Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
10 lutego
20:30 ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
-
3 - 1
(25:19, 21:25, 25:14, 25:14)
Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
17:00 #VolleyWrocław #VolleyWrocław
-
3 - 1
(25:22, 17:25, 25:13, 32:30)
KSZO Ostrowiec KSZO Ostrowiec
11 lutego
17:30 Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
-
0 - 3
(23:25, 22:25, 25:27)
Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
XIX Kolejka
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
315 lutego
godz: 18:00
0
(25:22, 25:16, 25:15)
ŁKS Commercecon Łódź
Pozostałe drużyny: rozwiń
15 lutego
20:30 Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
-
2 - 3
(18:25, 25:20, 25:19, 18:25, 10:15)
Chemik Police Chemik Police
16 lutego
17:00 KSZO Ostrowiec KSZO Ostrowiec
-
2 - 3
(17:25, 26:24, 25:15, 21:25, 9:15)
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
17 lutego
18:00 ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
-
0 - 3
(20:25, 13:25, 18:25)
Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
18:00 #VolleyWrocław #VolleyWrocław
-
3 - 0
(25:23, 25:15, 25:20)
DPD Legionovia Legionowo DPD Legionovia Legionowo
18 lutego
17:30 Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
-
3 - 0
(25:15, 25:22, 25:23)
E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
XX Kolejka
Transmisja - Polsat Sport
E.Leclerc Radomka Radom
222 lutego
godz: 17:30
3
(25:19, 25:23, 22:25, 19:25, 10:15)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
22 lutego
20:30 Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
-
3 - 0
(27:25, 25:20, 25:23)
#VolleyWrocław #VolleyWrocław
23 lutego
18:00 Chemik Police Chemik Police
-
3 - 1
(19:25, 25:18, 25:10, 25:14)
KSZO Ostrowiec KSZO Ostrowiec
18:00 DPD Legionovia Legionowo DPD Legionovia Legionowo
-
0 - 3
(18:25, 22:25, 18:25)
ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
17:30 ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
-
2 - 3
(19:25, 25:19, 25:17, 15:25, 16:18)
Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
24 lutego
17:00 Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
-
3 - 0
(25:19, 25:17, 25:20)
Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
XXI Kolejka
Transmisja TV - Polsat Sport
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
304 marca
godz: 17:30
1
(26:24, 25:19, 22:25, 25:14)
Developres SkyRes Rzeszów
Pozostałe drużyny: rozwiń
01 marca
18:00 #VolleyWrocław #VolleyWrocław
-
1 - 3
(25:20, 22:25, 15:25, 18:25)
Chemik Police Chemik Police
18:00 Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
-
2 - 3
(21:25, 25:18, 25:14, 25:27, 8:15)
E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
17:30 Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
-
3 - 1
(23:25, 25:23, 25:23, 25:20)
ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
02 marca
17:00 Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
-
3 - 0
(25:15, 25:21, 25:23)
DPD Legionovia Legionowo DPD Legionovia Legionowo
17:00 KSZO Ostrowiec KSZO Ostrowiec
-
1 - 3
(18:25, 24:26, 25:23, 19:25)
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
XXII Kolejka
Transmisja - Polsat Sport
DPD Legionovia Legionowo
318 marca
godz: 17:30
1
(25:21, 25:19, 23:25, 26:24)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
16 marca
18:30 ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
-
3 - 0
(25:13, 25:8, 25:18)
KSZO Ostrowiec KSZO Ostrowiec
20:30 ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
-
3 - 2
(28:30, 14:25, 25:15, 25:18, 15:10)
Chemik Police Chemik Police
17 marca
17:30 E.Leclerc Radomka Radom E.Leclerc Radomka Radom
-
1 - 3
(17:25, 25:20, 19:25, 22:25)
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
18:30 Energa MKS Kalisz Energa MKS Kalisz
-
2 - 3
(25:18, 25:21, 11:25, 21:25, 9:15)
Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
18 marca
20:30 #VolleyWrocław #VolleyWrocław
-
1 - 3
(25:21, 19:25, 23:25, 20:25)
Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
wróc do listy

patroni medialni