2018/2019 KADETKI I

Skład:
Sara Wagner, Ewa Kostera (K), Kinga Stec, Marta Soboń, Greta Busz, Dominika Maciaszek (L), Natalia Kryjak (L), Agata Świerkot, Paulina Wisła, Julita Kostka, Adrianna Stanowska

 
Trener:
Roman Gil

Tabela 1/2 Mistrzostw Polski
 
  drużyna mecze punkty bilans
1 KS Pałac Bydgoszcz 3 6 9:1
2 KS Metro Warszawa 3 4 5:7
3 MKS Avia Świdnik 3 4 5:8
4 BKS Stal Bielsko-Biała 3 4 4:7

Rozgrywki

Półfinał Mistrzostw Polski

Bydgoszcz
29-31.03.2019
Hala Zespołu Szkół Nr 9 w Bydgoszczy, ul. Cicha 59



29.03.2019
KS Pałac Bydgoszcz 3-1 MKS Avia Świdnik (25:15, 18:25, 25:20, 25:23)
KS Metro Warszawa 3-1 BKS Stal Bielsko Biała (25:17, 25:19, 24:26, 25:13)

30.03.2019
MKS Avia Świdnik 1-3 BKS Stal Bielsko Biała (25:18, 22:25, 16:25, 20:25)
KS Pałac Bydgoszcz 3-0 KS Metro Warszawa (25:19, 25:22, 25:23)

31.03.2019
KS Metro Warszawa 2-3 MKS Avia Świdnik 25:20, 13:25, 25:13, 22:25, 14:16
BKS Stal Bielsko Biała 0-3 KS Pałac Bydgoszcz (23:25, 20:25, 20:25)


________________________________________________________________________________________


Ćwierćfinał Mistrzostw Polski

Kadetki BKS STAL Bielsko-Biała awansowały do półfinału Mistrzostw Polski

Ostrowiec Świętokrzyski
7-10.03.2019


07.03.2019
SMS KSZO Ostrowiec 1-3 BKS Stal Bielsko Biała (25:23, 21:25, 12:25, 23:25)
GKS Wieżyca 2011 Stężyca 1-3 KS AZS AWF SMS Junior Wrocław (20:25, 17:25, 25:21, 20:25)

08.03.2019
BKS Stal Bielsko Biała 3-0 MKS Kraśnik (25:16, 25:10, 25:15)
SMS KSZO Ostrowiec 3-0 MKS Kraśnik (25:15, 25:10, 25:14)
KS AZS AWF SMS Junior Wrocław 3-2 UKS SMS Szóstka Mielec (22:25, 20:25, 25:17, 25:17, 15:8)
GKS Wieżyca 2011 Stężyca 3-0 UKS SMS Szóstka Mielec (25:18, 25:20, 25:22)

09.03.2019
BKS Stal Bielsko-Biała 3-0 GKS Wieżyca 2011 Stężyca (25:20, 25:14, 25:23)
SMS KSZO Ostrowiec 1-3 KS AZS AWF SMS Junior Wrocław (25:20, 18:25, 19:25, 21:25)

10.03.2019
SMS KSZO Ostrowiec 2-3 GKS Wieżyca 2011 Stężyca (25:17, 15:25, 25:23, 12:25, 9:15)
BKS Stal Bielsko-Biała 3-2 KS AZS AWF SMS Junior Wrocław (22:25, 21:25, 25:23, 25:7, 15:11)

________________________________________________________________________________________

ETAP 5
FINAŁ MISTRZOSTW ŚLĄSKA


Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Śląska:
1. MKS Dąbrowa Górnicza I
2. BKS STAL Bielsko-Biała
3. MKS Dąbrowa Górnicza II
 4. MKS Dwójka Zawiercie
5. MKS Zorza Wodzisław Śląski
6. UKS Jedynka Rybnik

Finał
17.02.2019

MKS Dąbrowa Górnicza 3-1 BKS STAL Bielsko-Biała (25:22, 20:25, 25:14, 25:23)

Mecz o 3 miejsce

MKS Dwójka Zawiercie 0-3 MKS Dąbrowa Górnicza II (20:25, 20:25, 16:25)

Mecz o 5 miejsce
UKS Jedynka Rybnik 0-3 MKS ZORZA Wodzisław Śląski (6:25, 15:25, 12:25)

_____________________________________________________________

Półfinały
16.02.2019

MKS Dąbrowa Górnicza  3-1 MKS Dwójka Zawiercie (25:18, 22:25, 25:19, 25:18)
MKS Dąbrowa Górnicza II 0-3 BKS STAL Bielsko-Biała (18:25, 16:25, 22:25)


Grupa 15
13-15.02.2019

MKS Dąbrowa Górnicza 3-0 UKS Jedynka Rybnik (25:9, 25:17, 25:17)
UKS Jedynka Rybnik 0-3 BKS STAL Bielsko-Biała (20:25, 7:25, 9:25)
BKS STAL Bielsko-Biała 0-3 MKS Dąbrowa Górnicza (20:25, 28:30, 17:25)

Grupa 16
13-15.02.2019

MKS Dąbrowa Górnicza II 3-0 MKS Zorza Wodzisław Śląski (25:23, 25:21, 25:16)
MKS Zorza Wodzisław Śląski 2-3 MKS Dwójka Zawiercie (22:25, 25:22, 25:15, 18:25, 12:15)
MKS Dwójka Zawiercie 1-3 MKS Dąbrowa Górnicza II (22:25, 15:25, 25:20, 25:27)

________________________________________________________________________________________

ETAP 4

Grupa 14


01.02.2019
BKS STAL Bielsko-Biała 3-0 MOSM Tychy II (25:18, 25:17, 25:5)
TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 2-3 MKS Dąbrowa Górnicza II (25:21, 19:25, 25:11, 16:25, 13:15)

02.02.2019
MOSM Tychy II 0-3 MKS Dąbrowa Górnicza II (13:25, 13:25, 19:25)
BKS STAL Bielsko-Biała 3-1 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec (25:22, 23:25, 32:30, 25:21)

03.02.2019
Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 3-0 MOSM Tychy II (25:17, 25:20, 25:22)
MKS Dąbrowa Górnicza II 3-2 BKS STAL Bielsko-Biała (25:23, 16:25, 25:16, 24:26, 15:13)

________________________________________________________________________________________

ETAP 1

Grupa 1


03.10.2018
MKS Dąbrowa Górnicza 3-0 MKS Dąbrowa Górnicza II (25:21, 25:17, 25:20)
BKS STAL Bielsko-Biała 3-1 BKS STAL Bielsko-Biała II (25:15, 25:16, 25:27, 25:12)
MKS Dwójka Zawiercie 2-3 MOSM Tychy (19:25, 25:18, 22:25, 25:14, 11:15)

10.10.2018
MOSM Tychy  0-3 MKS Dąbrowa Górnicza II (19:25, 22:25, 22:25)
BKS STAL Bielsko-Biała II 0-3 MKS Dwójka Zawiercie (17:25, 16:25, 25:27)
MKS Dąbrowa Górnicza 3-0 BKS STAL Bielsko-Biała (25:14, 25:21, 25:16)

17.10.2018
MKS Dąbrowa Górnicza II 1-3 BKS STAL Bielsko-Biała (20:25, 22:25, 27:25, 19:25)
MKS Dąbrowa Górnicza 3-0 MKS Dwójka Zawiercie (25:16, 25:21, 25:20)
BKS STAL Bielsko-Biała II 0-3 MOSM Tychy (11:25, 21:25, 11:25)

24.10.2018
MKS Dąbrowa Górnicza II 3-0 BKS STAL Bielsko-Biała II (25:18, 25:12, 25:12)
MOSM Tychy 0-3 MKS Dąbrowa Górnicza (21:25, 19:25, 22:25)
BKS STAL Bielsko-Biała 3-1 MKS Dwójka Zawiercie (25:16, 26:24, 19:25, 25:14)

07.11.2018
MKS Dąbrowa Górnicza II  3-2 MKS Dwójka Zawiercie (21:25, 25:21, 25:16, 23:25, 15:6)
MOSM Tychy 0-3 BKS STAL Bielsko-Biała (15:25, 23:25, 30:32)
BKS STAL Bielsko-Biała II 0-3 MKS Dąbrowa Górnicza (23:25, 11:25, 21:25)

14.11.2018
MKS Dąbrowa Górnicza II 0-3 MKS Dąbrowa Górnicza (15:25, 24:26, 14:25)
BKS STAL Bielsko-Biała II 0-3 BKS STAL Bielsko-Biała (16:25, 6:25, 11:25)
MOSM Tychy 1-3 MKS Dwójka Zawiercie (20:25, 17:25, 25:23, 24:26)

28.11.2018
MKS Dąbrowa Górnicza II 3-0 MOSM Tychy (25:17, 27:25, 25:16)
MKS Dwójka Zawiercie 3-0 BKS STAL Bielsko-Biała II (25:6, 25:8, 25:16)
BKS STAL Bielsko-Biała 1-3 MKS Dąbrowa Górnicza (17:25, 17:25, 25:17, 12:25)

05.12.2018
BKS STAL Bielsko-Biała 2-3 MKS Dąbrowa Górnicza II (25:22, 23:25, 17:25, 25:20, 13:15)
MKS Dąbrowa Górnicza 0-3 MKS Dwójka Zawiercie (17:25, 16:25, 25:27)
MOSM Tychy 3-1 BKS STAL Bielsko-Biała II  (25:7, 25:10, 23:25, 25:11)

12.12.2018
BKS STAL Bielsko-Biała II 0-3 MKS Dąbrowa Górnicza II (20:25, 21:25, 13:25)
MKS Dąbrowa Górnicza 3-0 MOSM Tychy (25:16, 25:22, 25:13)
MKS Dwójka Zawiercie 1-3 BKS STAL Bielsko-Biała (17:25, 25:19, 12:25, 22:25)

19.12.2018
MKS Dwójka Zawiercie 0-3 MKS Dąbrowa Górnicza II (23:25, 21:25, 20:25)
BKS STAL Bielsko-Biała 3-0 MOSM Tychy (25:16, 25:20, 25:11)
MKS Dąbrowa Górnicza 3-0 BKS STAL Bielsko-Biała II (25:8, 25:9, 25:15)

 
wróc do listy

patroni medialni