2018/2019 JUNIORKI

Skład:
Kubacka Klaudia, Partyka Karolina, Karch Klaudia, Wróbel Martyna, Langamer Wiktoria (L), Kępczyńska Marcelina, Zatoń Julia, Jakubowka Zofia, Orawska Martyna, Olearczyk Klaudia (L), Kocoń Nikola, Perkowska Anna, Koczaj Paulina, Radoń Julia (K), Śliwka Oliwia, Cieśla Angelika (L), Pawłowska Dominika, Gołuch Natalia, Cygan Kinga

Trener:
Jacek Skulski

TABELA
 
  drużyna  mecze   punkty   bilans 
1   UKS Atena Warszawa 2 6 6:1
2   Elite Volley Kraków 2 3 4:3
3   BKS STAL Bielsko-Biała 2 2 3:5
4   MKS Polonia Świdnica 2 1 2:6

ROZGRYWKI

Ćwierćfinał Mistrzostw Polski



Juniorki BKS STAL Bielsko-Biała zostały sklasyfikowane na miejscach 17-24 w Mistrzostwach Polski.


Ostrowiec Świętokrzyski
21-24.02.2019


21.02.2019
SMS KSZO Ostrowiec 1-3 BKS STAL Bielsko-Biała (18:25, 25:23, 19:25, 22:25)
 
22.02.2019
BKS STAL Bielsko-Biała 2-3 UKS Atena Warszawa (25:19, 18:25, 25:23, 19:25, 12:15)
Elite Volley Kraków 3-0 MKS Polonia Świdnica (25:12, 25:13, 25:8)
SMS KSZO Ostrowiec 0-3 UKS Atena Warszawa (24:26, 22:25, 22:25)
 
 
23.02.2019
UKS Atena Warszawa 3-0 MKS Polonia Świdnica (25:15, 25:17, 25:10)
BKS STAL Bielsko-Biała 0-3 Elite Volley Kraków (15:25, 17:25, 21:25)
 
BKS STAL Bielsko-Biała 3-2 MKS Polonia Świdnica (25:27, 21:25, 25:12, 25:15, 15:8)
UKS Atena Warszawa 3-1 Elite Volley Kraków (10:25, 25:18, 25:19, 25:14)



________________________________________________________________________________________

ETAP 4
Finał Mistrzostw Śląska


Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Śląska:
1. MKS Dąbrowa Górnicza
2. MKS Dąbrowa Górnicza II
3. BKS STAL Bielsko-Biała
4. TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec


Grupa 8
Żywiec


08.02.2019
MKS Dąbrowa Górnicza II 0-3 MKS Dąbrowa Górnicza (20:25, 12:25, 11:25)
TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0-3 BKS STAL Bielsko-Biała (19:25, 19:25, 16:25)

09.02.2019
BKS STAL Bielsko-Biała 0-3 MKS Dąbrowa Górnicza (17:25, 22:25, 17:25)
TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0-3 MKS Dąbrowa Górnicza II (24:26, 21:25, 23:25)

10.02.2019
MKS Dąbrowa Górnicza II 2-3 BKS STAL Bielsko-Biała (13:25, 18:25, 25:19, 25:23, 15:10)
MKS Dąbrowa Górnicza 3-1 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec (25:13, 22:25, 25:21, 25:17)

_____________________________________________________________________________

ETAP 3


Grupa 7
Bielsko-Biała



25.01.2019
BKS STAL Bielsko-Biała 3-0 ANBUD MKS Będzin (25:18, 25:20, 25:17)
KPKS Halemba 2-3 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec (17:25, 25:22, 25:20, 25:19, 5:15)

26.01.2019
BKS STAL Bielsko-Biała 3-0 KPKS Halemba (25:15, 25:18, 25:18)
ANBUD MKS Będzin 0-3 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec (14:25, 22:25, 12:25)

27.01.2019
KPKS Halemba 3-1 ANBUD MKS Będzin (25:11, 25:19, 22:25, 25:11)
TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 3-2 BKS STAL Bielsko-Biała (27:25, 17:25, 15:25, 25:17, 15:13)

________________________________________________________________________________________

ETAP 1

Grupa 1



04.10.2018
BKS STAL Bielsko-Biała 3-0 KPKS Halemba (25:10, 25:17, 25:6)
MKS Dąbrowa Górnicza 3-0 MKS Dąbrowa Górnicza II (25:15, 25:13, 25:22)
UKS Sokół '43 Katowice 0-3 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec (14:25, 21:25, 14:25)

11.10.2018
KPKS Halemba 0-3 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec (14:25, 14:25, 23:25)
MKS Dąbrowa Górnicza II 0-3 UKS Sokół '43 Katowice (24:26, 16:25, 20:25)
BKS STAL Bielsko-Biała 1-3 MKS Dąbrowa Górnicza (14:25, 19:25, 27:25, 17:25)

18.10.2018
MKS Dąbrowa Górnicza 3-0 KPKS Halemba (26:24, 25:10, 25:14)
UKS Sokół '43 Katowice 0-3 BKS STAL Bielsko-Biała (14:25, 19:25, 17:25)
TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 3-1 MKS Dąbrowa Górnicza II (26:24, 24:26, 25:16, 25:17)

25.10.2018
KPKS Halemba 2-3 MKS Dąbrowa Górnicza II (25:21, 17:25, 22:25, 25:18, 11:15)
BKS STAL Bielsko-Biała 3-2 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec (25:12, 18:25, 25:23, 19:25, 15:6)
MKS Dąbrowa Górnicza 3-0 UKS Sokół '43 Katowice (25:17, 25:7, 25:13)

08.11.2018
UKS Sokół '43 Katowice 3-0 KPKS Halemba (25:23, 25:22, 25:20)
TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 0-3 MKS Dąbrowa Górnicza (20:25, 10:25, 15:25)
MKS Dąbrowa Górnicza II 1-3 BKS STAL Bielsko-Biała (25:22, 18:25, 11:25, 17:25)

15.11.2018
KPKS Halemba 1-3 BKS STAL Bielsko-Biała (25:27, 25:22, 21:25, 13:25)
MKS Dąbrowa Górnicza II 0-3 MKS Dąbrowa Górnicza (15:25, 14:25, 21:25)
TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 3-0 UKS Sokół '43 Katowice (26:24, 25:23, 25:23)

22.11.2018
TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 3-1 KPKS Halemba (26:24, 22:25, 25:18, 25:22)
UKS Sokół '43 Katowice 3-2 MKS Dąbrowa Górnicza II (21:25, 25:19, 25:20, 19:25, 15:13)
MKS Dąbrowa Górnicza 3-1 BKS STAL Bielsko-Biała (25:19, 28:30, 25:16, 25:20)

29.11.2018
KPKS Halemba 1-3 MKS Dąbrowa Górnicza (22:25, 16:25, 27:25, 19:25)
BKS STAL Bielsko-Biała 3-0 UKS Sokół '43 Katowice (25:20, 25:17, 25:21)
MKS Dąbrowa Górnicza II 3-1 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec (25:22, 24:26, 25:15, 25:21)

06.12.2018
MKS Dąbrowa Górnicza II 3-0 KPKS Halemba (25:15, 25:13, 25:19)
TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 3-1 BKS STAL Bielsko-Biała (25:21, 23:25, 25:23, 26:24)
UKS Sokół '43 Katowice 0-3 MKS Dąbrowa Górnicza (12:25, 22:25, 21:25)


13.12.2018
KPKS Halemba 3-1 UKS Sokół '43 Katowice (25:21, 25:14, 25:27, 25:23)
MKS Dąbrowa Górnicza 3-2 TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec (25:22, 25:10, 18:25, 24:26, 15:12)
BKS STAL Bielsko-Biała 3-0 MKS Dąbrowa Górnicza II (25:21, 25:16, 25:13)

 
wróc do listy

patroni medialni