2018/2019 II LIGA ŚLĄSKA

Skład:
Kubacka Klaudia, Partyka Karolina, Karch Klaudia, Wróbel Martyna, Langamer Wiktoria (L), Kępczyńska Marcelina, Zatoń Julia, Jakubowka Zofia, Orawska Martyna, Olearczyk Klaudia (L), Kocoń Nikola, Perkowska Anna, Koczaj Paulina, Radoń Julia (K), Śliwka Oliwia, Cieśla Angelika (L), Pawłowska Dominika, Gołuch Natalia, Cygan Kinga, Sara Wagner, Ewa Kostera (K), Kinga Stec, Marta Soboń, Greta Busz, Dominika Maciaszek (L), Natalia Kryjak (L), Agata Świerkot, Paulina Wisła, Julita Kostka, Adrianna Stanowska
 

Trenerzy:
Jacek Skulski, Roman Gil


Drużyna BKS STAL Bielsko-Biała awansowała do I ligi śląskiej
(awansują drużyny z miejsc 1 i 2)

Klasyfikacja końcowa
2018/2019

 

1 BKS STAL Bielsko-Biała  
2 MKS Dwójka Zawiercie  
3 MUKS Sari Żory  
4 AZS Częstochowa  
5 MUKS Michałkowice  
6 MKS Czechowice-Dziedzice  
7 JKS SMS Jastrzębie II  
8 UKS Spartakus Zabrze  
9 SMUKS Orzesze  
10 SV MOSiR Zabrze  




Tabela po rundzie zasadniczej
 
  drużyna  mecze   punkty   bilans 
1   BKS STAL Bielsko-Biała 18 47 52:15
2   MKS Dwójka Zawiercie 18 42 49:20
3   MUKS Sari Żory 18 41 46:21
4   AZS Częstochowa 18 40 45:22
5   MUKS Michałkowice 18 34 38:27
6   MKS Czechowice-Dziedzice 18 30 34:32
7   JKS SMS Jastrzębie II 18 18 23:36
8   UKS Spartakus Zabrze 18 9 15:49
9   SMUKS Orzesze 18 5 10:53
10   SV MOSiR Zabrze 18 4 16:53

Rozgrywki

Finały

(jeden mecz)

o miejsca 1-2

06.05.2018 - 18:15
BKS STAL Bielsko-Biała 3-1 MKS Dwójka Zawiercie (25:23, 25:22, 19:25, 25:19)

o miejsca 3-4

08.05.2018 - 19:00
MUKS Sari Żory 3-2 AZS Częstochowa (25:17, 27:25, 23:25, 22:25, 15:8)

________________________________________________________________________________________

Półfinały
(do 2 zwycięstw)

o miejsca 1-4

15.04.2019

BKS STAL Bielsko-Biała 3-1 AZS Częstochowa (25:21, 22:25, 25:22, 25:19)
24.04.2019
AZS Częstochowa 1-3 BKS STAL Bielsko-Biała (9:25, 25:20, 24:26, 18:25)

Stan rywalizacji - 2:0 dla BKS

13.04.2019
MKS Dwójka Zawiercie 3-1 MUKS Sari Żory (25:17, 21:25, 25:8, 25:21)
12.04.2019
MUKS Sari Żory 3-0 MKS Dwójka Zawiercie (25:22, 25:15, 25:18)
17.04.2019
MKS Dwójka Zawiercie 3-1 MUKS Sari Żory (25:15, 27:25, 23:25, 25:19)


Stan rywalizacji - 2:1 dla Dwójki

________________________________________________________________________________________

Etap 1

20.10.2018
AZS Częstochowa 3-1 UKS Spartakus Zabrze (25:18, 23:25, 25:13, 25:11)
BKS STAL Bielsko-Biała 3-0 SV MOSiR Zabrze (25:10, 25:12, 25:15)
JKS SMS Jastrzębie II 3-0 SMUKS Orzesze (25:13, 25:16, 25:22)
MKS Czechowice-Dziedzice  0-3 MUKS Sari Żory (17:25, 16:25, 19:25)
MUKS Michałkowice 3-1 MKS Dwójka Zawiercie (25:23, 26:24, 12:25, 25:21)

27.10.2018
UKS Spartakus Zabrze 0-3 MUKS Michałkowice (16:25, 14:25, 18:25)
MUKS Sari Żory 2-3 MKS Dwójka Zawiercie (25:18, 23:25, 15:25, 25:16, 11:15)
SMUKS Orzesze 0-3 MKS Czechowice-Dziedzice (16:25, 13:25, 19:25)
SV MOSiR Zabrze 0-3 JKS SMS Jastrzębie II (20:25, 23:25, 21:25)
AZS Częstochowa 1-3 BKS STAL Bielsko-Biała (25:22, 13:25, 19:25, 19:25)

10.11.2018
BKS STAL Bielsko-Biała 3-0 UKS Spartakus Zabrze (25:9, 25:3, 25:10)
JKS SMS Jastrzębie II 1-3 AZS Częstochowa (27:25, 22:25, 20:25, 15:25)
MKS Czechowice-Dziedzice 3-1 SV MOSiR Zabrze (25:11, 22:25, 25:13, 25:18)
MKS Dwójka Zawiercie 3-0 SMUKS Orzesze (25:13, 25:21, 25:18)
MUKS Michałkowice 1-3 MUKS Sari Żory (19:25, 24:26, 25:20, 21:25)

17.11.2018
UKS Spartakus Zabrze 0-3 MUKS Sari Żory (23:25, 19:25, 16:25)
SMUKS Orzesze 1-3 MUKS Michałkowice (14:25, 21:25, 25:21, 12:25)
SV MOSiR Zabrze 1-3 MKS Dwójka Zawiercie (13:25, 17:25, 25:23, 19:25)
AZS Częstochowa 3-0 MKS Czechowice-Dziedzice (25:12, 25:20, 25:20)
BKS STAL Bielsko-Biała 3-0 JKS SMS Jastrzębie II (25:20, 25:12, 25:14)

24.11.2018
JKS SMS Jastrzębie II 3-0 UKS Spartakus Zabrze (25:15, 25:22, 25:20)
MKS Czechowice-Dziedzice 2-3 BKS STAL Bielsko-Biała (25:19, 29:27, 25:20)
MKS Dwójka Zawiercie 3-0 AZS Częstochowa (25:19, 29:27, 25:20)
MUKS Michałkowice 3-1 SV MOSiR Zabrze (20:25, 25:12, 25:15, 25:18)
MUKS Sari Żory 3-0 SMUKS Orzesze (25:19, 25:12, 25:18)

01.12.2018
UKS Spartakus Zabrze 3-2 SMUKS Orzesze (25:9, 13:25, 20:25, 25:23, 15:9)
SV MOSiR Zabrze 0-3 MUKS Sari Żory (20:25, 19:25, 22:25)
AZS Częstochowa 3-0 MUKS Michałkowice (25:15, 25:16, 25:17)
BKS STAL Bielsko-Biała 2-3 MKS Dwójka Zawiercie (19:25, 25:22, 21:25, 25:11, 13:15)
MKS Czechowice-Dziedzice 3-1 JKS SMS Jastrzębie II (22:25, 25:16, 25:15, 25:22)

08.12.2018
MKS Czechowice-Dziedzice 3-1 UKS Spartakus Zabrze (25:15, 25:19, 25:16)
MKS Dwójka Zawiercie 3-0 JKS SMS Jastrzębie II (25:11, 25:20, 25:21)
MUKS Michałkowice 1-3 BKS STAL Bielsko-Biała (22:25, 14:25, 25:19, 21:25)
MUKS Sari Żory 3-1 AZS Częstochowa (25:18, 26:28, 25:21, 25:20)
SMUKS Orzesze 3-2 SV MOSiR Zabrze (8:25, 23:25, 25:22, 25:22, 15:13)

15.12.2018
UKS Spartakus Zabrze 3-1 SV MOSiR Zabrze (25:12, 16:25, 25:19, 25:20)
AZS Częstochowa 3-0 SMUKS Orzesze (25:12, 25:22, 25:8)
BKS STAL Bielsko-Biała 3-0 MUKS Sari Żory (25:21, 25:17, 25:17)
JKS SMS Jastrzębie II 0-3 MUKS Michałkowice (30:32, 10:25, 23:25)
MKS Czechowice-Dziedzice 3-2 MKS Dwójka Zawiercie (21:25, 25:18, 25:11, 23:25, 15:8)

12.01.2019
MKS Dwójka Zawiercie 3-0 UKS Spartakus Zabrze (25:14, 25:9, 25:17)
MUKS Michałkowice 2-3 MKS Czechowice-Dziedzice (25:14, 25:23, 14:25, 23:25, 9:15)
MUKS Sari Żory 3-0 JKS SMS Jastrzębie II (25:15, 25:23, 26:24)
SMUKS Orzesze 0-3 BKS STAL Bielsko-Biała (7:25, 16:25, 7:25)
SV MOSiR Zabrze 0-3 AZS Częstochowa (15:25, 15:25, 7:25)

19.01.2019
UKS Spartakus Zabrze 0-3 AZS Częstochowa (13:25, 19:25, 11:25)
SV MOSiR Zabrze 1-3 BKS STAL Bielsko-Biała (25:23, 17:25, 8:25, 12:25)
SMUKS Orzesze 0-3 JKS SMS Jastrzębie II (18:25, 16:25, 20:25)
MUKS Sari Żory 0-3 MKS Czechowice-Dziedzice (25:11, 25:16, 27:25)
MKS Dwójka Zawiercie 3-1 MUKS Michałkowice (25:20, 25:18, 22:25, 25:12)

26.01.2019
MUKS Michałkowice 3-0 UKS Spartakus Zabrze (25:16, 26:24, 25:15)
MKS Dwójka Zawiercie 3-2 MUKS Sari Żory (23:25, 27:25, 25:19, 23:25, 15:6)
MKS Czechowice-Dziedzice 3-0 SMUKS Orzesze (25:17, 25:22, 25:11)
JKS SMS Jastrzębie II 3-0 SV MOSiR Zabrze (25:18, 25:21, 25:16)
BKS STAL Bielsko-Biała 3-2 AZS Częstochowa (25:16, 18:25, 25:12, 23:25, 15:7)

02.02.2019
UKS Spartakus Zabrze 0-3 BKS STAL Bielsko-Biała (21:25, 20:25, 10:25)
AZS Częstochowa 3-1 JKS SMS Jastrzębie II (17:25, 25:22, 25:10, 25:22)
SV MOSiR Zabrze 1-3 MKS Czechowice-Dziedzice (25:22, 13:25, 18:25, 16:25)
SMUKS Orzesze 0-3 MKS Dwójka Zawiercie (12:25, 21:25, 13:25)
MUKS Sari Żory 1-3 MUKS Michałkowice (22:25, 21:25, 25:15, 19:25)

02.03.2019
MUKS Sari Żory 3-1 UKS Spartakus Zabrze (25:18, 25:15, 22:25, 25:15)
MUKS Michałkowice 3-0 SMUKS Orzesze (25:12, 25:19, 25:11)
MKS Dwójka Zawiercie 3-0 SV MOSiR Zabrze (25:11, 25:22, 25:12)
MKS Czechowice-Dziedzice 2-3 AZS Częstochowa (26:28, 17:25, 25:18, 25:19, 16:18)
JKS SMS Jastrzębie II 0-3 BKS STAL Bielsko-Biała (18:25, 20:25, 23:25)

09.03.2019
UKS Spartakus Zabrze 0-3 JKS SMS Jastrzębie II (18:25, 22:25, 22:25)
BKS STAL Bielsko-Biała 3-0 MKS Czechowice-Dziedzice (25:18, 25:22, 25:21)
AZS Częstochowa 3-1 MKS Dwójka Zawiercie (16:25, 25:15, 25:23, 25:17)
 SV MOSiR Zabrze 1-3 MUKS Michałkowice (18:25, 14:25, 25:16, 16:25)
SMUKS Orzesze 0-3 MUKS Sari Żory (13:25, 15:25, 21:25)

16.03.2019
SMUKS Orzesze 2-3 UKS Spartakus Zabrze (25:23, 22:25, 25:23, 21:25, 15:17)
MUKS Sari Żory 3-1 SV MOSiR Zabrze (25:11, 25:14, 19:25, 25:19)
MUKS Michałkowice 0-3 AZS Częstochowa (18:25, 20:25, 19:25)
MKS Dwójka Zawiercie 3-2 BKS STAL Bielsko-Biała (22:25, 25:16, 16:25, 25:22, 15:13)
JKS SMS Jastrzębie II 1-3 MKS Czechowice-Dziedzice (21:25, 19:25, 25:18, 21:25)

23.03.2019
UKS Spartakus Zabrze 0-3 MKS Czechowice-Dziedzice (15:25, 26:28, 17:25)
JKS SMS Jastrzębie II 0-3 MKS Dwójka Zawiercie (10:25, 17:25, 13:25)
BKS STAL Bielsko-Biała 3-0 MUKS Michałkowice (25:17, 25:10, 25:10)
AZS Częstochowa 2-3 MUKS Sari Żory (27:29, 19:25, 27:25, 25:15, 8:15)
SV MOSiR Zabrze 3-2 SMUKS Orzesze (19:25, 25:23, 25:11, 22:25, 15:12)

30.03.2019
SV MOSiR Zabrze 2-3 UKS Spartakus Zabrze (25:15, 21:25, 22:25, 25:8, 14:16)
SMUKS Orzesze 0-3 AZS Częstochowa (23:25, 14:25, 19:25)
MUKS Sari Żory 2-3 BKS STAL Bielsko-Biała (25:23, 16:25, 11:25, 26:24, 12:15)
MUKS Michałkowice 3-1 JKS SMS Jastrzębie II (20:25, 25:21, 25:15, 25:12)
MKS Dwójka Zawiercie 3-0 MKS Czechowice-Dziedzice (25:23, 25:18, 25:18)

06.04.2019
UKS Spartakus Zabrze 1-3 MKS Dwójka Zawiercie (22:25, 24:26, 26:24, 22:25)
MKS Czechowice-Dziedzice 0-3 MUKS Michałkowice (14:25, 20:25, 20:25)
JKS SMS Jastrzębie II 0-3 MUKS Sari Żory (18:25, 19:25, 18:25)
BKS STAL Bielsko-Biała 3-0 SMUKS Orzesze (25:12, 25:16, 25:6)
AZS Częstochowa 3-1 SV MOSiR Zabrze (24:26, 26:24, 25:22, 25:20)


 
wróc do listy

patroni medialni