2017/2018 LIGA SIATKÓWKI KOBIET

Skład BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Barbara Zakościelna, Julia Nowicka, Olivia Różański, Aleksandra Jagieło(C), Katarzyna Konieczna, Kornelia Moskwa, Marlena Pleśnierowicz, Nia Grant, Gina Mancuso, Izabela Lemańczyk, Martyna Świrad, Dominika Sobolska, Emilia Mucha, Aneta Wilczek, Wiktoria Szumera, Aleksandra Wańczyk (wypożyczona w trakcie sezonu do KSZO Ostrowiec Świętokrzyski)

Sztab szkoleniowy
Tore Aleksandersen - I trener, Bartłomiej Piekarczyk - II trener, Maciej Zając - trener przygotowania fizycznego, Łukasz Marciniak - statystyk/fizjoterapeuta, Elżbieta Handzlik - fizjoterapeutka, Mariola Wojtowicz - kierownik drużyny

TABELA
  DRUŻYNA punkty mecze sety punkty rodzaje wyniku stosunek
rozegr. wygr. przegr. wygr. przegr. wygr. przegr. 3 - 0 3 - 1 3 - 2 2 - 3 1 - 3 0 - 3 setów punktów
1 Chemik Police 70 26 24 2 74 23 2293 1913 10 11 3 1 0 1 3.2174 1.1986
2 Developres SkyRes Rzeszów 64 26 22 4 71 25 2261 1912 13 5 4 2 1 1 2.8400 1.1825
3 ŁKS Commercecon Łódź 61 26 22 4 69 29 2280 1990 11 5 6 1 1 2 2.3793 1.1457
4 Grot Budowlani Łódź 52 26 17 9 58 34 2103 1864 12 3 2 3 1 5 1.7059 1.1282
5 ENEA PTPS Piła 46 26 16 10 55 43 2212 2050 6 7 3 1 5 4 1.2791 1.0790
6 TREFL PROXIMA Kraków 39 26 13 13 52 50 2225 2229 5 5 3 3 7 3 1.0400 0.9982
7 Polski Cukier Muszynianka Muszyna 38 26 12 14 51 52 2203 2197 5 4 3 5 5 4 0.9808 1.0027
8 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 36 26 11 15 50 52 2161 2203 7 1 3 6 5 4 0.9615 0.9809
9 KSZO Ostrowiec 28 26 10 16 40 60 2123 2257 2 4 4 2 6 8 0.6667 0.9406
10 #VolleyWrocław 26 26 8 18 38 61 2100 2295 3 3 2 4 6 8 0.6230 0.9150
11 Legionovia Legionowo 26 26 8 18 39 63 2093 2257 2 3 3 5 5 8 0.6190 0.9273
12 Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 25 26 8 18 35 60 1989 2171 3 4 1 2 7 9 0.5833 0.9162
13 Poli Budowlani Toruń 24 26 8 18 33 63 1908 2164 2 3 3 3 3 12 0.5238 0.8817
14 MKS Dąbrowa Górnicza 11 26 3 23 23 73 1824 2273 1 0 2 4 6 13 0.3151 0.8025

RUNDA ZASADNICZA
I Kolejka
Developres SkyRes Rzeszów
314 października
godz: 18:00
2
(18:25, 25:16, 25:23, 27:29, 15:9)
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
Pozostałe drużyny: rozwiń
14 października
17:00 KSZO Ostrowiec KSZO Ostrowiec
-
3 - 1
(17:25, 25:17, 25:21, 25:21)
Legionovia Legionowo Legionovia Legionowo
15 października
20:00 MKS Dąbrowa Górnicza MKS Dąbrowa Górnicza
-
2 - 3
(25:21, 25:23, 15:25, 12:25, 14:16)
Polski Cukier Muszynianka Muszyna Polski Cukier Muszynianka Muszyna
17:00 Chemik Police Chemik Police
-
3 - 0
(25:21, 25:23, 25:11)
Poli Budowlani Toruń Poli Budowlani Toruń
16 października
18:00 #VolleyWrocław #VolleyWrocław
-
3 - 1
(20:25, 25:23, 28:26, 25:23)
ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
18:00 ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
-
3 - 1
(25:21, 25:27, 25:16, 25:18)
TREFL PROXIMA Kraków TREFL PROXIMA Kraków
18:00 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
-
1 - 3
(25:15, 17:25, 19:25, 17:25)
Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
II Kolejka
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
320 października
godz: 18:00
2
(24:26, 25:13, 22:25, 25:20, 15:8)
KSZO Ostrowiec
Pozostałe drużyny: rozwiń
21 października
18:00 ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
-
3 - 0
(25:18, 25:20, 25:17)
MKS Dąbrowa Górnicza MKS Dąbrowa Górnicza
18:00 Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
-
3 - 0
(25:18, 25:11, 25:13)
Poli Budowlani Toruń Poli Budowlani Toruń
18:00 Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
-
3 - 1
(25:16, 26:24, 21:25, 25:16)
#VolleyWrocław #VolleyWrocław
22 października
20:00 Polski Cukier Muszynianka Muszyna Polski Cukier Muszynianka Muszyna
-
2 - 3
(26:24, 11:25, 18:25, 25:23, 8:15)
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
23 października
18:00 TREFL PROXIMA Kraków TREFL PROXIMA Kraków
-
0 - 3
(16:25, 16:25, 22:25)
Chemik Police Chemik Police
25 października
19:00 Legionovia Legionowo Legionovia Legionowo
-
0 - 3
(16:25, 13:25, 18:25)
Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
III Kolejka
#VolleyWrocław
128 października
godz: 17:00
3
(18:25, 14:25, 25:19, 17:25)
Legionovia Legionowo
Pozostałe drużyny: rozwiń
28 października
18:00 ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
-
3 - 0
(25:23, 25:20, 25:19)
ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
17:00 MKS Dąbrowa Górnicza MKS Dąbrowa Górnicza
-
1 - 3
(23:25, 17:25, 25:19, 17:25)
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
29 października
17:00 Chemik Police Chemik Police
-
3 - 1
(24:26, 28:26, 25:19, 25:21)
Polski Cukier Muszynianka Muszyna Polski Cukier Muszynianka Muszyna
17:00 Poli Budowlani Toruń Poli Budowlani Toruń
-
3 - 2
(18:25, 25:20, 17:25, 25:21, 15:13)
TREFL PROXIMA Kraków TREFL PROXIMA Kraków
20:00 Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
-
3 - 2
(25:17, 22:25, 20:25, 25:15, 15:9)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
30 października
18:00 KSZO Ostrowiec KSZO Ostrowiec
-
1 - 3
(25:20, 23:25, 14:25, 19:25)
Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
IV Kolejka
KSZO Ostrowiec
303 listopada
godz: 18:00
1
(25:21, 25:19, 20:25, 25:21)
Developres SkyRes Rzeszów
Pozostałe drużyny: rozwiń
04 listopada
18:00 Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
-
0 - 3
(26:28, 21:25, 23:25)
TREFL PROXIMA Kraków TREFL PROXIMA Kraków
18:00 Legionovia Legionowo Legionovia Legionowo
-
0 - 3
(20:25, 20:25, 19:25)
MKS Dąbrowa Górnicza MKS Dąbrowa Górnicza
17:00 Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
-
0 - 3
(18:25, 18:25, 18:25)
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
05 listopada
20:00 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
-
2 - 3
(28:30, 25:16, 25:13, 24:26, 12:15)
#VolleyWrocław #VolleyWrocław
18:00 ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
-
1 - 3
(25:17, 16:25, 17:25, 18:25)
Chemik Police Chemik Police
14:45 Polski Cukier Muszynianka Muszyna Polski Cukier Muszynianka Muszyna
-
3 - 0
(25:16, 25:16, 25:13)
Poli Budowlani Toruń Poli Budowlani Toruń
V Kolejka
MKS Dąbrowa Górnicza
011 listopada
godz: 17:00
3
(23:25, 17:25, 20:25)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
11 listopada
18:00 Chemik Police Chemik Police
-
3 - 2
(25:11, 15:25, 23:25, 25:14, 15:7)
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
12 listopada
20:00 #VolleyWrocław #VolleyWrocław
-
3 - 2
(25:22, 29:27, 20:25, 21:25, 15:13)
KSZO Ostrowiec KSZO Ostrowiec
17:00 Poli Budowlani Toruń Poli Budowlani Toruń
-
2 - 3
(22:25, 25:18, 25:23, 20:25, 11:15)
ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
13 listopada
18:00 Polski Cukier Muszynianka Muszyna Polski Cukier Muszynianka Muszyna
-
3 - 1
(18:25, 25:19, 25:21, 25:21)
TREFL PROXIMA Kraków TREFL PROXIMA Kraków
14 listopada
18:00 ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
-
3 - 0
(25:22, 25:7, 25:15)
Legionovia Legionowo Legionovia Legionowo
15 listopada
18:00 Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
-
3 - 0
(25:13, 25:22, 28:26)
Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
VI Kolejka
Grot Budowlani Łódź
318 listopada
godz: 18:00
0
(26:24, 25:23, 25:11)
Polski Cukier Muszynianka Muszyna
Pozostałe drużyny: rozwiń
18 listopada
17:00 ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
-
3 - 1
(25:21, 22:25, 25:22, 25:20)
TREFL PROXIMA Kraków TREFL PROXIMA Kraków
18:00 Legionovia Legionowo Legionovia Legionowo
-
1 - 3
(25:20, 17:25, 16:25, 23:25)
Chemik Police Chemik Police
19 listopada
20:00 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
-
2 - 3
(25:17, 16:25, 25:17, 16:25, 12:15)
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
15:00 Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
-
3 - 0
(25:17, 25:18, 25:20)
#VolleyWrocław #VolleyWrocław
20 listopada
18:00 Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
-
3 - 0
(25:22, 25:10, 25:13)
Poli Budowlani Toruń Poli Budowlani Toruń
21 listopada
18:00 KSZO Ostrowiec KSZO Ostrowiec
-
3 - 0
(25:16, 25:23, 30:28)
MKS Dąbrowa Górnicza MKS Dąbrowa Górnicza
VII Kolejka
Poli Budowlani Toruń
325 listopada
godz: 17:00
0
(25:22, 25:18, 25:21)
Legionovia Legionowo
Pozostałe drużyny: rozwiń
25 listopada
17:00 Polski Cukier Muszynianka Muszyna Polski Cukier Muszynianka Muszyna
-
1 - 3
(16:25, 11:25, 25:23, 23:25)
ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
18:00 Chemik Police Chemik Police
-
3 - 1
(21:25, 25:8, 25:20, 25:21)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
27 listopada
18:00 MKS Dąbrowa Górnicza MKS Dąbrowa Górnicza
-
1 - 3
(18:25, 25:22, 14:25, 22:25)
Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
18:00 Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
-
0 - 3
(24:26, 17:25, 21:25)
TREFL PROXIMA Kraków TREFL PROXIMA Kraków
28 listopada
18:00 #VolleyWrocław #VolleyWrocław
-
0 - 3
(23:25, 15:25, 16:25)
Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
29 listopada
18:00 ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
-
3 - 1
(25:18, 25:27, 25:14, 27:25)
KSZO Ostrowiec KSZO Ostrowiec
VIII Kolejka
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
002 grudnia
godz: 18:00
3
(22:25, 21:25, 14:25)
Polski Cukier Muszynianka Muszyna
Pozostałe drużyny: rozwiń
02 grudnia
18:00 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
-
3 - 0
(25:21, 25:11, 25:17)
Poli Budowlani Toruń Poli Budowlani Toruń
03 grudnia
18:00 KSZO Ostrowiec KSZO Ostrowiec
-
1 - 3
(25:22, 18:25, 25:27, 21:25)
Chemik Police Chemik Police
17:00 #VolleyWrocław #VolleyWrocław
-
3 - 1
(25:21, 22:25, 25:19, 25:19)
MKS Dąbrowa Górnicza MKS Dąbrowa Górnicza
16:00 Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
-
2 - 3
(24:26, 25:18, 26:24, 17:25, 9:15)
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
14:45 Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
-
3 - 0
(25:16, 25:21, 25:11)
ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
04 grudnia
18:00 Legionovia Legionowo Legionovia Legionowo
-
3 - 0
(27:25, 25:18, 25:16)
TREFL PROXIMA Kraków TREFL PROXIMA Kraków
IX Kolejka
Chemik Police
009 grudnia
godz: 14:45
3
(20:25, 19:25, 16:25)
Developres SkyRes Rzeszów
Pozostałe drużyny: rozwiń
09 grudnia
17:00 Polski Cukier Muszynianka Muszyna Polski Cukier Muszynianka Muszyna
-
3 - 1
(25:19, 25:20, 14:25, 25:17)
Legionovia Legionowo Legionovia Legionowo
10 grudnia
18:00 TREFL PROXIMA Kraków TREFL PROXIMA Kraków
-
2 - 3
(20:25, 24:26, 25:19, 25:20, 11:15)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
18:00 ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
-
3 - 0
(25:20, 25:22, 25:23)
#VolleyWrocław #VolleyWrocław
18:00 ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
-
3 - 1
(27:25, 23:25, 25:21, 25:11)
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
18:00 MKS Dąbrowa Górnicza MKS Dąbrowa Górnicza
-
0 - 3
(8:25, 12:25, 19:25)
Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
11 grudnia
18:00 Poli Budowlani Toruń Poli Budowlani Toruń
-
0 - 3
(16:25, 20:25, 23:25)
KSZO Ostrowiec KSZO Ostrowiec
X Kolejka
Grot Budowlani Łódź
315 grudnia
godz: 18:00
0
(25:22, 25:16, 25:19)
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
Pozostałe drużyny: rozwiń
15 grudnia
18:00 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
-
3 - 1
(19:25, 25:23, 25:19, 25:18)
Polski Cukier Muszynianka Muszyna Polski Cukier Muszynianka Muszyna
16 grudnia
17:00 Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
-
3 - 1
(17:25, 25:20, 25:15, 25:19)
Poli Budowlani Toruń Poli Budowlani Toruń
18:00 MKS Dąbrowa Górnicza MKS Dąbrowa Górnicza
-
1 - 3
(18:25, 25:23, 18:25, 21:25)
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
14:45 Legionovia Legionowo Legionovia Legionowo
-
2 - 3
(14:25, 14:25, 25:23, 25:23, 7:15)
ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
17:00 KSZO Ostrowiec KSZO Ostrowiec
-
1 - 3
(25:19, 24:26, 18:25, 17:25)
TREFL PROXIMA Kraków TREFL PROXIMA Kraków
17 grudnia
14:45 #VolleyWrocław #VolleyWrocław
-
2 - 3
(26:24, 22:25, 22:25, 25:21, 13:15)
Chemik Police Chemik Police
XI Kolejka
ŁKS Commercecon Łódź
307 grudnia
godz: 18:00
0
(25:12, 25:21, 25:21)
Grot Budowlani Łódź
Pozostałe drużyny: rozwiń
20 grudnia
18:00 Poli Budowlani Toruń Poli Budowlani Toruń
-
3 - 1
(25:19, 20:25, 25:18, 25:21)
#VolleyWrocław #VolleyWrocław
17:00 Polski Cukier Muszynianka Muszyna Polski Cukier Muszynianka Muszyna
-
2 - 3
(22:25, 25:16, 25:20, 16:25, 10:15)
KSZO Ostrowiec KSZO Ostrowiec
18:00 Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
-
3 - 2
(25:18, 16:25, 17:25, 25:16, 16:14)
Legionovia Legionowo Legionovia Legionowo
18:00 TREFL PROXIMA Kraków TREFL PROXIMA Kraków
-
1 - 3
(25:20, 19:25, 17:25, 18:25)
Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
18:00 ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
-
3 - 0
(25:14, 25:19, 25:6)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
21 grudnia
18:00 Chemik Police Chemik Police
-
3 - 1
(23:25, 25:23, 25:20, 25:18)
MKS Dąbrowa Górnicza MKS Dąbrowa Górnicza
XII Kolejka
Grot Budowlani Łódź
205 stycznia
godz: 18:00
3
(23:25, 25:8, 30:32, 25:19, 17:19)
Legionovia Legionowo
Pozostałe drużyny: rozwiń
06 stycznia
17:00 #VolleyWrocław #VolleyWrocław
-
2 - 3
(20:25, 25:23, 24:26, 26:24, 13:15)
TREFL PROXIMA Kraków TREFL PROXIMA Kraków
17:00 Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
-
3 - 0
(26:24, 25:15, 25:18)
Polski Cukier Muszynianka Muszyna Polski Cukier Muszynianka Muszyna
17:00 MKS Dąbrowa Górnicza MKS Dąbrowa Górnicza
-
1 - 3
(19:25, 14:25, 25:22, 20:25)
Poli Budowlani Toruń Poli Budowlani Toruń
07 stycznia
17:00 KSZO Ostrowiec KSZO Ostrowiec
-
0 - 3
(15:25, 16:25, 21:25)
ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
14:45 ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
-
2 - 3
(25:20, 25:18, 23:25, 21:25, 11:15)
Chemik Police Chemik Police
08 stycznia
18:00 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
-
3 - 0
(25:20, 25:19, 25:19)
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
XIII Kolejka
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
212 stycznia
godz: 18:00
3
(25:21, 25:22, 16:25, 24:25, 9:15)
Legionovia Legionowo
Pozostałe drużyny: rozwiń
13 stycznia
18:00 TREFL PROXIMA Kraków TREFL PROXIMA Kraków
-
3 - 0
(25:20, 25:10, 25:20)
MKS Dąbrowa Górnicza MKS Dąbrowa Górnicza
17:00 Poli Budowlani Toruń Poli Budowlani Toruń
-
0 - 3
(12:25, 18:25, 18:25)
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
17:00 Polski Cukier Muszynianka Muszyna Polski Cukier Muszynianka Muszyna
-
3 - 1
(25:21, 25:18, 19:25, 28:26)
#VolleyWrocław #VolleyWrocław
14 stycznia
17:00 Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
-
1 - 3
(25:22, 25:27, 20:25, 11:25)
KSZO Ostrowiec KSZO Ostrowiec
20:00 Chemik Police Chemik Police
-
3 - 0
(25:14, 25:22, 25:19)
Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
15 stycznia
18:00 ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
-
1 - 3
(25:23, 19:25, 21:25, 16:25)
Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
XIV Kolejka
Polski Cukier Muszynianka Muszyna
320 stycznia
godz: 17:00
0
(25:13, 25:19, 25:19)
MKS Dąbrowa Górnicza
Pozostałe drużyny: rozwiń
20 stycznia
17:00 Legionovia Legionowo Legionovia Legionowo
-
3 - 0
(25:18, 25:19, 25:15)
KSZO Ostrowiec KSZO Ostrowiec
14:45 TREFL PROXIMA Kraków TREFL PROXIMA Kraków
-
1 - 3
(19:25, 27:25, 22:25, 15:25)
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
18:00 Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
-
0 - 3
(19:25, 24:26, 22:25)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
21 stycznia
17:00 Poli Budowlani Toruń Poli Budowlani Toruń
-
0 - 3
(16:25, 22:25, 21:25)
Chemik Police Chemik Police
18:00 ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
-
3 - 0
(25:11, 25:21, 25:18)
#VolleyWrocław #VolleyWrocław
11 marca
18:00 Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
-
0 - 3
(15:25, 18:25, 24:26)
Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
XV Kolejka
Transmisja - Polsat Sport
KSZO Ostrowiec
326 stycznia
godz: 18:00
2
(29:31, 16:25, 25:21, 26:24, 15:10)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
27 stycznia
17:00 #VolleyWrocław #VolleyWrocław
-
3 - 0
(25:15, 25:19, 25:22)
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
18:00 Chemik Police Chemik Police
-
3 - 1
(25:19, 25:14, 26:28, 25:21)
TREFL PROXIMA Kraków TREFL PROXIMA Kraków
18:00 ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
-
3 - 2
(25:19, 22:25, 20:25, 27:25, 15:13)
Polski Cukier Muszynianka Muszyna Polski Cukier Muszynianka Muszyna
28 stycznia
20:00 Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
-
3 - 0
(25:20, 25:16, 25:21)
Legionovia Legionowo Legionovia Legionowo
17:00 Poli Budowlani Toruń Poli Budowlani Toruń
-
0 - 3
(12:25, 17:25, 18:25)
Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
29 stycznia
18:00 MKS Dąbrowa Górnicza MKS Dąbrowa Górnicza
-
3 - 2
(20:25, 21:25, 25:23, 25:21, 15:11)
ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
XVI Kolejka
TREFL PROXIMA Kraków
303 lutego
godz: 18:00
1
(25:23, 25:17, 20:25, 25:18)
Poli Budowlani Toruń
Pozostałe drużyny: rozwiń
03 lutego
18:00 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
-
1 - 3
(25:21, 15:25, 20:25, 20:25)
Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
17:00 Polski Cukier Muszynianka Muszyna Polski Cukier Muszynianka Muszyna
-
1 - 3
(25:21, 14:25, 13:25, 16:25)
Chemik Police Chemik Police
04 lutego
17:00 Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
-
3 - 0
(25:16, 25:19, 25:19)
MKS Dąbrowa Górnicza MKS Dąbrowa Górnicza
18:00 Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
-
3 - 0
(25:23, 25:21, 25:23)
KSZO Ostrowiec KSZO Ostrowiec
20:00 Legionovia Legionowo Legionovia Legionowo
-
3 - 1
(25:27, 25:20, 25:21, 25:19)
#VolleyWrocław #VolleyWrocław
05 lutego
18:00 ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
-
3 - 1
(25:22, 25:19, 17:25, 25:17)
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
XVII Kolejka
Poli Budowlani Toruń
010 lutego
godz: 17:00
3
(18:25, 18:25, 20:25)
Polski Cukier Muszynianka Muszyna
Pozostałe drużyny: rozwiń
10 lutego
17:00 MKS Dąbrowa Górnicza MKS Dąbrowa Górnicza
-
3 - 2
(26:28, 12:25, 25:22, 25:22, 15:13)
Legionovia Legionowo Legionovia Legionowo
17:00 Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
-
3 - 0
(25:22, 25:19, 25:19)
KSZO Ostrowiec KSZO Ostrowiec
17:00 Chemik Police Chemik Police
-
3 - 1
(25:19, 25:20, 23:25, 25:17)
ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
11 lutego
15:00 ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
-
3 - 0
(25:11, 25:23, 25:22)
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
20:00 TREFL PROXIMA Kraków TREFL PROXIMA Kraków
-
2 - 3
(23:25, 22:25, 25:22, 25:23, 6:15)
Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
17:00 #VolleyWrocław #VolleyWrocław
-
3 - 0
(25:22, 25:15, 25:17)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
XVIII Kolejka
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
316 lutego
godz: 18:00
0
(25:22, 25:13, 25:17)
MKS Dąbrowa Górnicza
Pozostałe drużyny: rozwiń
17 lutego
18:00 Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
-
1 - 3
(14:25, 23:25, 25:21, 19:25)
Chemik Police Chemik Police
18:00 Polski Cukier Muszynianka Muszyna Polski Cukier Muszynianka Muszyna
-
2 - 3
(25:27, 18:25, 25:22, 25:14, 8:15)
TREFL PROXIMA Kraków TREFL PROXIMA Kraków
17:00 KSZO Ostrowiec KSZO Ostrowiec
-
1 - 3
(25:16, 18:25, 20:25, 24:26)
#VolleyWrocław #VolleyWrocław
18:00 ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
-
3 - 1
(25:15, 25:20, 21:25, 25:15)
Poli Budowlani Toruń Poli Budowlani Toruń
18 lutego
20:30 Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
-
3 - 0
(25:17, 25:20, 25:20)
Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
19 lutego
18:00 Legionovia Legionowo Legionovia Legionowo
-
2 - 3
(21:25, 29:27, 25:16, 22:25, 13:15)
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
XIX Kolejka
#VolleyWrocław
024 lutego
godz: 17:00
3
(25:25, 15:25, 18:25, 26:28)
Developres SkyRes Rzeszów
Pozostałe drużyny: rozwiń
24 lutego
18:00 Chemik Police Chemik Police
-
3 - 0
(25:12, 25:20, 25:16)
Legionovia Legionowo Legionovia Legionowo
17:00 MKS Dąbrowa Górnicza MKS Dąbrowa Górnicza
-
2 - 3
(25:20, 25:22, 10:25, 8:25, 11:15)
KSZO Ostrowiec KSZO Ostrowiec
17:00 Polski Cukier Muszynianka Muszyna Polski Cukier Muszynianka Muszyna
-
3 - 2
(25:20, 20:25, 25:21, 24:26, 15:10)
Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
25 lutego
17:00 Poli Budowlani Toruń Poli Budowlani Toruń
-
3 - 1
(26:28, 25:22, 25:20, 25:15)
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
20:00 TREFL PROXIMA Kraków TREFL PROXIMA Kraków
-
3 - 1
(25:17, 16:25, 25:23, 25:23)
ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
26 lutego
18:00 ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
-
3 - 1
(25:23, 26:28, 27:25, 25:14)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
XX Kolejka
Legionovia Legionowo
203 marca
godz: 17:00
3
(25:20, 25:13, 16:25, 13:25, 7:15)
Poli Budowlani Toruń
Pozostałe drużyny: rozwiń
03 marca
18:00 ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
-
3 - 0
(25:22, 25:23, 25:10)
Polski Cukier Muszynianka Muszyna Polski Cukier Muszynianka Muszyna
17:00 Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
-
3 - 0
(25:13, 25:16, 25:15)
MKS Dąbrowa Górnicza MKS Dąbrowa Górnicza
18:00 TREFL PROXIMA Kraków TREFL PROXIMA Kraków
-
3 - 1
(29:27, 25:17, 12:25, 25:18)
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
17:00 KSZO Ostrowiec KSZO Ostrowiec
-
0 - 3
(20:25, 19:25, 15:25)
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
05 marca
18:00 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
-
0 - 3
(19:25, 20:25, 20:25)
Chemik Police Chemik Police
18:00 Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
-
3 - 0
(25:22, 25:10, 25:14)
#VolleyWrocław #VolleyWrocław
XXI Kolejka
Chemik Police
307 marca
godz: 18:00
0
(25:21, 25:14, 25:21)
KSZO Ostrowiec
Pozostałe drużyny: rozwiń
07 marca
18:00 Polski Cukier Muszynianka Muszyna Polski Cukier Muszynianka Muszyna
-
3 - 1
(21:25, 25:19, 25:13, 25:17)
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
18:00 Poli Budowlani Toruń Poli Budowlani Toruń
-
0 - 3
(20:25, 18:25, 17:25)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
18:00 ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
-
3 - 2
(25:20, 25:27, 22:25, 25:22, 15:13)
Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
09 marca
17:00 MKS Dąbrowa Górnicza MKS Dąbrowa Górnicza
-
0 - 3
(19:25, 19:25, 19:25)
#VolleyWrocław #VolleyWrocław
18:00 TREFL PROXIMA Kraków TREFL PROXIMA Kraków
-
1 - 3
(25:16, 20:25, 20:25, 20:25)
Legionovia Legionowo Legionovia Legionowo
21 marca
18:00 ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
-
3 - 2
(18:25, 25:20, 22:25, 25:20, 15:8)
Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
XXII Kolejka
Legionovia Legionowo
015 marca
godz: 18:00
3
(15:25, 25:27, 14:25)
Polski Cukier Muszynianka Muszyna
Pozostałe drużyny: rozwiń
16 marca
18:00 Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
-
1 - 3
(25:19, 21:25, 16:25, 31:33)
ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
18:00 KSZO Ostrowiec KSZO Ostrowiec
-
3 - 2
(19:25, 18:25, 25:22, 25:19, 17:15)
Poli Budowlani Toruń Poli Budowlani Toruń
17 marca
18:00 Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
-
3 - 2
(24:26, 18:25, 25:17, 25:17, 15:11)
MKS Dąbrowa Górnicza MKS Dąbrowa Górnicza
18 marca
17:00 #VolleyWrocław #VolleyWrocław
-
0 - 3
(17:25, 20:25, 18:25)
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
20:00 Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
-
3 - 2
(10:25, 26:24, 20:25, 25:18, 15:11)
Chemik Police Chemik Police
18:00 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
-
0 - 3
(17:25, 21:25, 18:25)
TREFL PROXIMA Kraków TREFL PROXIMA Kraków
XXIII Kolejka
ENEA PTPS Piła
324 marca
godz: 18:00
0
(25:19, 25:11, 26:24)
Legionovia Legionowo
Pozostałe drużyny: rozwiń
24 marca
18:00 TREFL PROXIMA Kraków TREFL PROXIMA Kraków
-
3 - 0
(25:22, 25:21, 25:14)
KSZO Ostrowiec KSZO Ostrowiec
17:00 Poli Budowlani Toruń Poli Budowlani Toruń
-
2 - 3
(25:23, 25:20, 16:25, 18:25, 15:17)
Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
25 marca
16:00 Chemik Police Chemik Police
-
3 - 0
(25:19, 25:19, 25:11)
#VolleyWrocław #VolleyWrocław
18:00 Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
-
0 - 3
(23:25, 13:25, 19:25)
Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
26 marca
18:00 Polski Cukier Muszynianka Muszyna Polski Cukier Muszynianka Muszyna
-
2 - 3
(22:25, 25:21, 20:25, 25:15, 10:15)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
31 marca
16:00 ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
-
3 - 0
(26:24, 25:23, 25:11)
MKS Dąbrowa Górnicza MKS Dąbrowa Górnicza
XXIV Kolejka
MKS Dąbrowa Górnicza
028 marca
godz: 18:00
3
(24:26, 19:25, 18:25)
Chemik Police
Pozostałe drużyny: rozwiń
28 marca
18:00 Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
-
3 - 0
(25:12, 25:9, 25:19)
TREFL PROXIMA Kraków TREFL PROXIMA Kraków
18:00 Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
-
3 - 0
(25:18, 25:18, 25:19)
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
18:00 #VolleyWrocław #VolleyWrocław
-
2 - 3
(25:15, 23:25, 25:13, 25:27, 13:15)
Poli Budowlani Toruń Poli Budowlani Toruń
18:00 Legionovia Legionowo Legionovia Legionowo
-
1 - 3
(25:21, 18:25, 21:25, 23:25)
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
29 marca
18:00 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
-
3 - 0
(26:24, 25:19, 25:20)
ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
18:00 KSZO Ostrowiec KSZO Ostrowiec
-
3 - 1
(17:25, 25:23, 25:18, 25:18)
Polski Cukier Muszynianka Muszyna Polski Cukier Muszynianka Muszyna
XXV Kolejka
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
305 kwietnia
godz: 18:00
1
(26:24, 21:25, 25:23, 25:15)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
05 kwietnia
18:00 Legionovia Legionowo Legionovia Legionowo
-
1 - 3
(23:25, 25:15, 19:25, 22:25)
Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
06 kwietnia
18:00 Poli Budowlani Toruń Poli Budowlani Toruń
-
3 - 0
(25:16, 25:14, 25:19)
MKS Dąbrowa Górnicza MKS Dąbrowa Górnicza
07 kwietnia
17:00 Polski Cukier Muszynianka Muszyna Polski Cukier Muszynianka Muszyna
-
0 - 3
(17:25, 19:25, 19:25)
Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
18:00 ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
-
3 - 1
(21:25, 25:16, 25:16, 25:21)
KSZO Ostrowiec KSZO Ostrowiec
18:00 TREFL PROXIMA Kraków TREFL PROXIMA Kraków
-
3 - 1
(23:25, 25:15, 25:21, 25:17)
#VolleyWrocław #VolleyWrocław
08 kwietnia
14:45 Chemik Police Chemik Police
-
3 - 0
(25:23, 25:17, 25:16)
ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
XXVI Kolejka
#VolleyWrocław
211 kwietnia
godz: 18:00
3
(21:25, 18:25, 25:19, 25:23, 11:15)
Polski Cukier Muszynianka Muszyna
Pozostałe drużyny: rozwiń
11 kwietnia
18:00 KSZO Ostrowiec KSZO Ostrowiec
-
0 - 3
(25:27, 16:25, 21:25)
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz
18:00 Grot Budowlani Łódź Grot Budowlani Łódź
-
1 - 3
(20:25, 19:25, 25:20, 21:25)
Chemik Police Chemik Police
18:00 MKS Dąbrowa Górnicza MKS Dąbrowa Górnicza
-
2 - 3
(27:25, 10:25, 17:25, 25:22, 7:15)
TREFL PROXIMA Kraków TREFL PROXIMA Kraków
18:00 Developres SkyRes Rzeszów Developres SkyRes Rzeszów
-
3 - 0
(25:18, 26:24, 25:15)
ENEA PTPS Piła ENEA PTPS Piła
18:00 Legionovia Legionowo Legionovia Legionowo
-
3 - 2
(23:25, 25:15, 25:21, 22:25, 15:11)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
18:00 ŁKS Commercecon Łódź ŁKS Commercecon Łódź
-
3 - 0
(26:24, 28:26, 25:17)
Poli Budowlani Toruń Poli Budowlani Toruń
wróc do listy

patroni medialni