Aktualności

09 października 2020
Zwycięstwo po raz trzeci. "Wynik spotkania cieszy, aczkolwiek gra nie była imponująca"
Bardzo dobrą formą imponują na początku sezonu juniorki młodsze bialskiej Stali. Siatkarki BKS-u prowadzone przez Pawła Wrzeszcza odniosły w czwartek trzecie zwycięstwo, w trzecim meczu i liderują w swojej grupie rozgrywkowej.

UKS TRÓJKA Mikołów - BKS STAL Bielsko-Biała II 0:3 (17:25, 22:25, 18:25)

BKS Stal: Kajkowska, Marek, Henek, Jurzak, Wojtowicz, Marek, Staniek, Kujon, Lisińska, Bielska (libero)

Komentarz Pawła Wrzeszcza (trenera juniorek II BKS Stal): To już trzecia nasza wygrana 3:0, w trzech rozegranych meczach. Cieszę się, że wszystkie zawodniczki zagrały w tym meczu. Warto również dodać, iż po rocznej przerwie wróciła do nas Ania Jurzak, która również miała swoje wejście w III secie. Wynik spotkania cieszy, aczkolwiek gra nie była imponująca. Brakowało nam zrozumienia z rozgrywającą. Był to kolejny mecz, który pokazuje nad czym jeszcze musimy pracować.