Aktualności

06 lutego 2020
Wyjątkowa kolacja w Restauracji Wirtuozeria
Wielu znamienitych gości pojawiło się na uroczystej kolacji zorganizowanej przez Bialski Klub Sportowy S.A. Miejscem spotkania była doskonale znana bielszczanom Restauracja Wirtuozeria, która jest jednym ze Sponsorów bielskich siatkarek. Na zaproszenie pozytywnie odpowiedzieli Posłowie: Małgorzata Pępek, Mirosława Nykiel oraz Przemysław Drabek. Swoim udziałem zaszczycili nas także Zastępcy Prezydenta Miasta Bielska-Białej - Piotra Kucia oraz Adam Ruśniak, a także Radni Rady Miejskiej, Artur Popko założyciel Polskiej Ligi Siatkówki S.A., przedstawiciele Sponsorów i Partnerów bialskiego klubu oraz siatkarki i sztab szkoleniowy BKS Stal Bielsko-Biała.

Spotkanie było podzielone na trzy części. Pierwsza składała się z krótkiego panelu dyskusyjnego, w którym dyskutowano o Bialskim Klubie Sportowym S.A., jego celach i planach, a także o tym, czy warto inwestować w sport i siatkówkę w szczególności. Nie zabrakło również prezentacji multimedialnej dotyczącej nowych pomysłów marketingowych, które przedstawił zebranym Łukasz Gamrot z agencji reklamowej Point Out, wspierającej od niedawna bialski klub i pomagającej mu wdrożyć nowe rozwiązania.

Druga część należała całkowicie do artysty kabaretowego - Bartosza Gajdy, znanego głównie z formacji Łowcy.B, który swoim występem rozbawił gości do łez.

Trzecia część, uroczysta kolacja, to już smakowanie wyśmienitych potraw przygotowanych przez Restaurację Wirtuozeria oraz integracja między Sponsorami i bielskimi siatkarkami. Była to też doskonała okazja do wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Bialski Klub Sportowy S.A. planuje cykliczną organizację tego typu przedsięwzięć. Zapraszamy więc wszystkie chętne firmy i przedsiębiorstwa do kontaktu, bo wspólnie możemy więcej!

wróc do listy

patroni medialni