Aktualności

05 grudnia 2019
Specjalna promocja na mecze z łódzkimi zespołami!
Już w przyszłym tygodniu siatkarki BKS Stal Bielsko-Biała czekają dwa mecze przed własną publicznością z łódzkimi drużynami. W środę 11 grudnia podopieczne trenera Bartłomieja Piekarczyka zagrają z wicemistrzem Polski – Grotem Budowlanymi Łódź, a w sobotę 14 grudnia zmierzą się z Mistrzem Polski – ŁKS Commercecon Łódź. Bialski Klub Sportowy S.A. na te dwa mecze przygotował specjalną promocję.

Jeśli przed pierwszym meczem (środowym) zdecydujesz się kupić bilety na oba spotkania otrzymasz je w specjalnej cenie 20 zł za bilet normalny (zamiast 2x15zł) oraz 14 zł  za bilet ulgowy (zamiast 2x10zł).

Jeśli z kolei wybierzesz kupno biletów na każdy mecz osobno, to ceny w tym sezonie wyglądają następująco:
Bilet normalny - 15
Bilet ulgowy - 10 *
Bilet VIP - 50 zł **
Inwalidzi ze znacznym stopniem niepełnosprawności - 1 zł
Opiekun osoby niepełnosprawnej - 10 zł
Karta Dużej Rodziny - 5 zł
Rodzina+ - 5 zł
 
DZIECI DO LAT 13 WSTĘP WOLNY POD OPIEKĄ OSOBY DOROSŁEJ

* Bilety ulgowe przysługują: uczniom i studentom do 26 lat oraz emerytom i rencistom po okazaniu przy wejściu na halę odpowiednich dokumentów.  Wszystkim osobom kupującym bilety ulgowe przypominamy, że ważne one są wyłącznie z dokumentem uprawniającym do zniżki. Należy go okazać podczas kontroli biletów.
** Bilet VIP dostępny po wcześniejszej rezerwacji pod numerem telefonu 509 526 904. Upoważnia do zajmowania miejsc na sektorze VIP (dolny sektor) z dostępem do cateringu.
UWAGA! Sprzedaż biletów odbywa się w kasach przed meczem (hala "Pod Dębowcem"), w przedsprzedaży w recepcji hotelu "Olimp" (ul. Rychlińskiego 19), a także przez internet poprzez system KupBilet.pl


Niezależnie od tego, jaki bilet wybierzecie, już dziś możecie go kupić na kupbilet.pl oraz w recepcji hotelu Olimp.
wróc do listy

patroni medialni