Aktualności

30 października 2018
Reha-forma wciąż gra z nami!

Centrum Rehabilitacji Ortopedyczno-Sportowej Reha-Forma jest jednym z najlepszych tego typu ośrodków w Polsce. O fachowości Reha-Formy świadczyć może choćby to, że z jej usług korzystają pacjenci z całej Polski. Również siatkarki z wielu polskich klubów właśnie tutaj powracają do pełni zdrowia. To fakt, którym Reha-Forma może i powinna się chwalić.

Celem Reha-Formy jest zapewnienie swoim pacjentom kompleksowej opieki zdrowotnej, opartej na najnowszych światowych standardach w dziedzinie rehabilitacji medycznej kolan, kręgosłupów, barków, po rekonstrukcji wiązadeł ACL i PCL i innych dysfunkcji aparatu ruchu. Placówka zajmuje się także pełną opieką w dziedzinie treningu funkcjonalnego. Terapia rehabilitacyjna polega na indywidualnym podejściu do pracy z pacjentem podczas sesji terapeutycznej.

Dzięki współpracy z lekarzami ze Szpitala pod Bukami oraz wieloma specjalistami z całego kraju i za granicy Reha-Formie udaje się prowadzić kompleksową rehabilitację pacjentów, którzy podczas terapii rehabilitacyjnej są pod opieką zarówno lekarzy specjalistów, jak i wykwalifikowanych terapeutów. Indywidualny program terapii opracowany wspólnie przez lekarzy i fizjoterapeutów, jest gwarancją uzyskania zamierzonych efektów podczas rehabilitacji kolan, barków, kręgosłupów, stóp, bioder, nadgarstków, w możliwie najkrótszym czasie dla danego pacjenta.

 

Dodatkowe konsultacje w zakresie diety, odnowy biologicznej, wsparcia psychoterapeutycznego, organizacja warsztatów w ramach aktywności rekreacyjnej, konsultacje w ramach periodyzacji treningów, czynią Reha-Formę placówką przyjazną każdemu pacjentowi, pozwalając mu w optymalny sposób powrócić do zdrowia.

Siatkarki BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała od lat korzystają z usług Reha-Formy z co najmniej kilku powodów. Najważniejszym z nich jest profesjonalizm i wysokie kwalifikacje całej kadry Reha-Formy oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta. Ogromnie ważna jest również wspaniała atmosfera, która panuje w placówce. W miejscu, gdzie przełamywane są kolejne bariery, gdzie ból przekuwany jest w sukces to ważne, by czuć stałą opiekę fachowca, który nie tylko wspiera dobrą radą, ale również potrafi empatycznie zmobilizować do wytężonej pracy.

Reha-Formie, która otrzymuje tytuł Sponsora Medycznego, dziękujemy, że od tylu lat, ciągle jest z nami i wspomaga nas swoją wiedzą i doświadczeniem! .

Więcej o Reha-Formie dowiecie się tutaj: http://www.reha-forma.pl/

wróc do listy

patroni medialni