Aktualności

19 grudnia 2019
Reha-Forma nadal Sponsorem Medycznym BKS Stal Bielsko-Biała!

Jesteśmy dumni i szczęśliwi, że bielskie siatkarki mają tak dobrą opiekę medyczną! Kolejny sezon nad rehabilitacją bielskich siatkarek czuwa Reha-Forma, a więc jeden z najlepszych ośrodków rehabilitacyjnych w Polsce. To właśnie w nim o powrót do odpowiedniej formy "walczą" nie tylko sportowcy zawodowi, ale również "zwykli" ludzie, którzy powracają do zdrowia po przebytych urazach.

Celem Reha-Formy jest zapewnienie swoim pacjentom kompleksowej opieki zdrowotnej, opartej na najnowszych światowych standardach w dziedzinie rehabilitacji medycznej kolan, kręgosłupów, barków, po rekonstrukcji wiązadeł ACL i PCL i innych dysfunkcji aparatu ruchu. Placówka zajmuje się także pełną opieką w dziedzinie treningu funkcjonalnego. Terapia rehabilitacyjna polega na indywidualnym podejściu do pracy z pacjentem podczas sesji terapeutycznej.

Dzięki współpracy z wieloma specjalistami z całego kraju i zagranicy Reha-Forma prowadzi kompleksową rehabilitację pacjentów, którzy podczas terapii rehabilitacyjnej są pod opieką zarówno lekarzy specjalistów, jak i wykwalifikowanych terapeutów. Indywidualny program terapii opracowany wspólnie przez lekarzy i fizjoterapeutów, jest gwarancją uzyskania zamierzonych efektów podczas rehabilitacji kolan, barków, kręgosłupów, stóp, bioder, nadgarstków, w możliwie najkrótszym czasie dla danego pacjenta.

 

Dodatkowe konsultacje w zakresie diety, odnowy biologicznej, wsparcia psychoterapeutycznego, organizacja warsztatów w ramach aktywności rekreacyjnej, konsultacje w ramach periodyzacji treningów, czynią Reha-Formę placówką przyjazną każdemu pacjentowi, pozwalając mu w optymalny sposób powrócić do zdrowia.

Siatkarki BKS Stal Bielsko-Biała od lat korzystają z usług Reha-Formy z co najmniej kilku powodów. Najważniejszym z nich jest profesjonalizm i wysokie kwalifikacje całej kadry Reha-Formy oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta. Ogromnie ważna jest również wspaniała atmosfera, która panuje w placówce. W miejscu, gdzie przełamywane są kolejne bariery, gdzie ból przekuwany jest w sukces to ważne, by czuć stałą opiekę fachowca, który nie tylko wspiera dobrą radą, ale również potrafi empatycznie zmobilizować do wytężonej pracy.

Reha-Formie, która jest Sponsorem Medycznym BKS Stal Bielsko-Biała, dziękujemy, że od tylu lat, ciągle jest z nami i wspomaga nas swoją wiedzą i doświadczeniem!

Więcej o Reha-Formie dowiecie się tutaj: http://www.reha-forma.pl/

wróc do listy

patroni medialni