Aktualności

09 października 2018
Prezentacja drużyny i mecz z E.Leclerc Radomką Radom
Co roku tuż przed startem rozgrywek Ligi Siatkówki Kobiet BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała prezentuje swój zespół. Nie inaczej będzie i w tym roku, choć zmieni się miejsce tego wydarzenia.

Prezentacja drużyny BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała na sezon 2018/2019 odbędzie się w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Karbowej 26 (Hali pod Dębowcem), a więc dokładnie w tym samym miejscu, w którym bielszczanki będą rozgrywać swoje mecze ligowe. Prezentacja drużyny zaplanowana jest na 20 października (sobota) na godzinę 18:00 i połączona będzie z meczem sparingowym pomiędzy BKS PROFI CREDIT a beniaminkiem Ligi Siatkówki Kobiet E.Leclerc Radomką Radom. Będzie to więc nie tylko okazja, by poznać bielskie zawodniczki, ale również szansa, by zobaczyć je w akcji!

Warto zaznaczyć, że spotkanie z drużyną z Radomia będzie jedynym meczem towarzyskim przed sezonem, który bielski zespół rozegra przed własną publicznością. Pod koniec października BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała czeka jeszcze sprawdzian z DPD Legionovią Legionowo, a później na początku listopada rozegramy pierwszy mecz ligowy z Energą MKS Kalisz. W Hali pod Dębowcem zobaczymy się ponownie dopiero 10 listopada, kiedy to podopieczne trenera Bartłomieja Piekarczyka zmierzą się w 2. kolejce Ligi Siatkówki Kobiet z Eneą PTPS Piła.

Serdecznie zapraszamy na prezentację zespołu i mecz z E.Leclerc Radomką Radom!

Wstęp bezpłatny!
wróc do listy

patroni medialni