Aktualności

31 października 2018
Pomagamy Natalii Romaniak

Aukcja Koszulek Jakuba Kochanowskiego, Andrzeja Wrony, Piotra Nowakowskiego, Aleksandry Jagieło, PGE Skry Bełchatów i BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała oraz innych gadżetów dla Natalii Romaniak.

 

Natalia pochodzi z Bielska-Białej, ma 17 lat i zmaga się z niedorozwojem kości udowej i zanikiem stawu biodrowego. Na swoim koncie ma aż 19 operacji, ale wciąż może poruszać się tylko o kulach. Na domiar złego w ostatnim czasie dowiedziała się, że pomimo tych wszystkich operacji i ogromnego bólu, które im towarzyszyły czeka ją amputacja krótszej o 18 centymetrów nogi!!! Dramatyzmu całej tej sytuacji dodaje fakt, można było jej uniknąć, gdyby przez te wszystkie lata Natalia była dobrze leczona...
 

Na szczęście pojawiła się nadzieja, że Natalia nie tylko uniknie amputacji, ale także będzie miała obie nogi sprawne. W listopadzie Polskę odwiedza światowej sławy ortopeda – doktor Dror Paley, specjalista w leczeniu między innymi takich wad jak ta Natalii, ekspert z zakresu rekonstrukcji i wydłużania kończyn. Będzie operował kilka wybranych osób, wśród których będzie również Natalia. Operacja ma odbyć się 15 listopada, jednak ze względu na to, że przeprowadzi ją amerykański lekarz w prywatnej klinice, trzeba za nią zapłacić.

 

I tu pojawia się nasze zadanie: pomoc w zebraniu potrzebnej na operację kwoty... Zbiórką funduszy zajmuje się również fundacja Siepomaga. Poniżej znajduje się link do zbiórki: www.stopamputacji.pl


Tam też możecie przeczytać więcej o Natalii i jej walce o powrót do zdrowia. Możecie również wspomóc w zakresie dystrybucji informacji o niej poprzez udostępnienie na swoich portalach społecznościowych oraz śledzić zmagania Natalii po zakończeniu zbiórki poprzez polubienie strony www.facebook.com/operacja.natalii

 

Już dzisiaj rozpoczynają się aukcje kilku gadżetów, które udało nam się zebrać dla Natalii. Przy okazji serdecznie dziękujemy za wsparcie Jakubowi Kochanowskiemu i PGE Skrze Bełchatów, Piotrowi Nowakowskiemu i Treflowi Gdańsk, Andrzejowi Wronie i Onico Warszawa, Aleksandrze Jagieło i Polskiej Lidze Siatkówki, którzy przekazali przedmioty na aukcje.

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała zorganizuje zbiórkę pieniędzy dla Natalii Romaniak podczas meczu 2. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet z Eneą PTPS Piła, który 9 listopada rozegramy w Hali pod Dębowcem. Liczymy wówczas na Waszą pomoc!

 

Zobacz co możecie wylicytować i tym samym pomóc Natalii w powrocie do zdrowia:

 

  • koszulka meczowa BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała z autografami wszystkich 13 bielskich siatkarek. Koszulka wychowanki bialskiego klubu Klaudii Kubackiej z nowej kolekcji, której nie ma jeszcze żaden kibic na świecie :)

https://charytatywni.allegro.pl/koszulka-meczowa-bks-profi-credit-k-kubackiej-i7925722

  • koszulka Mistrza Świata i środkowego PGE Skry Bełchatów Jakuba Kochanowskiego z autografem zawodnika

https://charytatywni.allegro.pl/koszulka-jakuba-kochanowskiego-z-autografem-i7925725

  • koszulka Mistrza Świata i środkowego Trefla Gdańsk Piotra Nowakowskiego z autografami całego zespołu

https://charytatywni.allegro.pl/koszulka-piotra-nowakowskiego-z-autografem-i7925728

  • koszulka PGE Skry Bełchatów z autografami całego zespołu

https://charytatywni.allegro.pl/koszulka-pge-skry-belchatow-z-autografami-zespolu-i7925731

  • koszulka Andrzeja Wrony – środkowego Onico Warszawa

https://charytatywni.allegro.pl/koszulka-andrzeja-wrony-srodkowego-onico-warszawa-i7925734

  • koszulka reprezentacji Polski Aleksandry Jagieło

https://charytatywni.allegro.pl/koszulka-reprezentacji-polski-aleksandry-jagielo-i7925737

  • piłka PGE Skry Bełchatów z autografami całej drużyny

https://charytatywni.allegro.pl/pilka-pge-skry-belchatow-z-autografami-druzyny-i7925713

  • piłka BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała z autografami całego zespołu

https://charytatywni.allegro.pl/pilka-bks-profi-credit-bielsko-biala-z-autografami-i7925716

  • album „PLPS 15 lat w grze. Wydanie specjalne”, terminarz i długopis od Polskiej Ligi Siatkówki

https://charytatywni.allegro.pl/album-plps-15-lat-w-grze-wydanie-specjalne-i7925719

 

 

 

wróc do listy

patroni medialni