Aktualności

25 lipca 2019
Polsport S.A. Partnerem BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała!

Polsport S.A. w Bielsku-Białej to przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji szerokiej gamy wyrobów przeznaczonych do kompleksowego wyposażenia obiektów sportowych. Nowy Partner BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała jest wiodącym w Polsce producentem sprzętu dla wielu dyscyplin sportowych, a wyroby firmy sprzedawane są do ponad 40 krajów świata, w których marka Polsport cieszy się sporym uznaniem.

W ofercie Polsport S.A. znaleźć można wysokiej jakości sprzęt sportowy dla szkół, klubów sportowych czy ośrodków rehabilitacyjnych, a więc:

  • sprzęt gimnastyczny: drabinki, ławki, materace, odskocznie, skrzynie, kozły gimnastyczne i wiele innych

  • sprzęt do gier zespołowych: koszykówki, siatkówki, tenisa ziemnego,piłki nożnej, ręcznej,

  • sprzęt do lekkiej atletyki

  • tenis stołowy: stoły do tenisa stołowego i akcesoria

  • sprzęt rehabilitacyjny: urządzenie rehabilitacyjno-siłowe, sprzęt do ćwiczeń koordynacji ruchowej, materace rehabilitacyjne, lustra posturograficzne, pas przeciwskoliotyczny,piłki lekarskie, ławki, drabinki rehabilitacyjne

  • rekreacja: gra świetlicowa piłkarzyki

  • pozostałe wyposażenie obiektów sportowych: ławki korytarzowe, bandy, trybuny, kurtyny grodzące, tablice wyników, szafy oraz wózki na sprzęt sportowy.

Wszystkie wyroby produkowane są zgodnie z obowiązującymi przepisami, co potwierdzają uzyskane certyfikaty. Polsport oferuje kompleksowe usługi doradcze, pomoc w projektowaniu i wyposażaniu obiektów, doradztwo techniczne w zakresie montażu, naprawy czy konserwacji.

Warto dodać, że oferta firmy jest wciąż poszerzana poprzez wprowadzanie nowości z zakresu rozwiązań technicznych i projektowych, a rozwiązania konstrukcyjne wyrobów opracowywane są przez wysokiej klasy specjalistów w oparciu o najnowsze materiały i technologie.

Firma Polsport prowadzi ciągłą sprzedaż swoich produktów przez Internet.

- Bardzo się cieszymy, że po wielu latach przerwy do grona naszych Partnerów powraca firma Polsport. To uznana marka nie tylko w naszym regionie, ale także w Polsce i wielu krajach na całym świecie! Nasza współpraca w przeszłości była bardzo owocna, również ze względu na wspólne wypracowanie innowacyjnych rozwiązań sprzętowych do treningów piłki siatkowej. Mamy nadzieję, że nawiązana w tym roku współpraca będzie równie udana i będzie kontynuowana przez kolejne lata - mówi Andrzej Pyć - Prezes Bialskiego Klubu Sportowego S.A.

Na mocy nowej umowy logo Polsport znajdzie się m.in. na stronie internetowej, banerze i roll'upie w bielskiej hali oraz wszystkich komercyjnych publikacjach klubowych.

Więcej informacji o firmie i jej produktach dowiecie się ze strony internetowej: http://www.polsport-bielsko.pl/ oraz na https://www.facebook.com/Polsport/

Witamy ponownie na pokładzie! 

 

wróc do listy

patroni medialni