Aktualności

10 września 2019
Plany sparingowe BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
Już prawie półtora miesiąca bielskie siatkarki przygotowują się do Ligi Siatkówki Kobiet. Najwyższa więc pora na sprawdzenie swojej formy i dopracowanie szczegółów, które w meczach o stawkę mogą mieć kolosalne znaczenie. Swój pierwszy turniej towarzyski w tym sezonie BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała rozegra w Goleniowie. Podczas turnieju Goleniów Cup bielski zespół zmierzy się z Bankiem Pocztowym Pałacem Bydgoszcz (13.09, godz. 19:30), ŁKS Commercecon Łódź (14.09, godz. 18:30) oraz Grupą Azoty Chemikiem Police (15.09, godz. 12:30).

Następnie w dniach 20-22 września bielszczanki odbędą wspólnie treningi z węgierską drużyną Békéscsabai Röplabda Sportegyesület, która przyjedzie do Bielska-Białej. Węgierki to brązowe medalistki z poprzedniego sezonu, w barwach których występowała znana na polskich boiskach Zsuzsanna Talas - była rozgrywająca Trefla Proximy Kraków. W planach oprócz wspólnych treningów są również dwa towarzyskie spotkania.

Kolejne dwa sparingi zaplanowane są w dniach 26-27 września w niemieckim Dreźnie, z zespołem Dresdner SC.

Test-mecze BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała zakończy wspólnymi zajęciami i sparingami z DPD Legionovią Legionowo w dniach 3-4 października.
wróc do listy

patroni medialni