Aktualności

11 października 2018
PHU Colo Sponsorem Technicznym BKS PROFI CREDIT

PHU Colo to polska marka zajmująca się produkcją sprzętu i odzieży sportowej. Na mocy umowy pomiędzy Bialskim Klubem Sportowym S.A. oraz PHU Colo, firma zapewni siatkarkom i sztabowi szkoleniowemu zarówno sprzęt treningowy jak i stroje meczowe.

W związku ze zmianą dostawcy kompletów meczowych zmieni się także ich kolorystyka, która od obecnego sezonu będzie mocno nawiązywała do czerwono-żółto-zielonych barw bialskiego klubu. W meczach przed własną publicznością bielszczanki będą grały na biało, natomiast w meczach wyjazdowych na czerwono.

- Cieszymy się, że nawiązaliśmy współpracę z firmą, która cieszy się zaufaniem wielu klubów sportowych. Wspólne działania naszej Spółki i firmy PHU Colo spowodowały m.in. to, że w znaczący sposób została odświeżona kolorystyka naszych strojów meczowych. Mamy nadzieję, że przypadnie ona do gustu kibicom naszego klubu, bowiem nawiązuje w ścisły sposób do naszych barw klubowych – mówi Andrzej Pyć, Prezes Bialskiego Klubu Sportowego S.A.

Na mocy umowy firma PHU Colo staje się Sponsorem Technicznym BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała oraz przysługuje jej prawo do posługiwania się wizerunkiem bielskich siatkarek, a logo marki oprócz strojów będzie widoczne na bandach, stronie internetowej oraz różnego rodzaju publikacjach klubowych.

Więcej o firmie PHU Colo i jej ofercie dowiecie się ze strony internetowej: http://www.colo-sport.com/

Witamy na pokładzie!

wróc do listy

patroni medialni