Aktualności

20 grudnia 2019
Od nowego roku zmienia się wysokość składek członkowskich
Już blisko 100 lat Bialski Klub Sportowy „Stal” istnieje na mapie Polski. Przez te wszystkie lata Klub był i wciąż jest dumą mieszkańców, najpierw Białej, gdzie powstał, a później po połączeniu miast – Bielska-Białej, gdzie wciąż trwa i przynosi radość nie tylko dzieciom i młodzieży, która na co dzień trenuje w czerwono-żółto-zielonych barwach, ale również kibicom z całej Polski, którzy trzymają ze Niego kciuki.

Wszystkie klubowe sukcesy, których dokonał Klub na przestrzeni tych lat, to ciężka praca zawodniczek i zawodników, sztabów szkoleniowych i pracowników Klubu. Jednak to także wsparcie finansowe Sponsorów, Partnerów, Kibiców i Sympatyków, którzy wpłacając pieniądze na konto Klubu pomagają w Jego funkcjonowaniu.

Jedną z form pomocy Klubowi są składki członkowskie, które w całości przeznaczane są na statutową działalność BKS „STAL”. Regularnie opłacane składki pozwalają Klubowi zaspokajać najbardziej podstawowe potrzeby. Od kilku lat wysokość składek członkowskich nie zmieniała się, jednak wzrost cen produktów i usług (jak np. cena prądu, powodującą lawinowo wzrost innych cen), oraz trudna sytuacja finansowa Klubu, spowodowały, że Zarząd Bialskiego Klubu Sportowego „Stal” Bielsko-Biała podjął uchwałę o zwiększeniu wysokości składek członkowskich. Od 2020 roku roczne składki członkowskie wynoszą:
  • 100 zł dla Członków zwyczajnych
  • 50 zł dla emerytów i rencistów
  • 50 zł dla zawodników pełnoletnich
  • 25 zł dla zawodników niepełnoletnich
Istnieje możliwość zapłaty składki w dwóch ratach: pierwsza płatna do 31 stycznia oraz druga płatna do 30 czerwca.

Wierzymy, że wzrost wysokości składek członkowskich (pierwszy od kilku lat) nie będzie dla nikogo zbyt wielkim wyrzeczeniem. Zachęcamy do terminowego opłacania składek. Dziękujemy tym wszystkim, którzy będąc Członkami BKS „STAL” regularnie opłacają składki członkowskie. Tych, którzy mają w tym aspekcie zaległości bardzo prosimy o ich uregulowanie.

Razem tworzymy nasz Klub, a wspólnie możemy więcej! Dziękujemy, że jesteście z nami!
wróc do listy

patroni medialni