Aktualności

04 sierpnia 2019
Nowy/stary herb bielskich siatkarek

Siatkarki BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała w sezonie 2019/2020 będą występować pod nowym/starym herbem klubu. Dotychczasowy okrągły emblemat pojawił się w bialskim klubie w sezonie 2001/2002. Teraz po 18 latach zapadła decyzja o powrocie do herbu, który jest najbardziej kojarzony z bialskim klubem i w różnych formach z zachowaniem jednak obecnej kolorystyki był eksponowany już od lat 60-tych. Do dziś pod tym emblematem rywalizują piłkarze BKS Stal, a także drużyny młodzieżowe zarówno piłkarskie jak i siatkarskie.

 

Właśnie ujednolicenie herbu w całym Bialskim Klubie Sportowym stało się powodem zmiany emblematu. To również podkreślenie, że BKS to jeden klub z dwiema sekcjami: piłkarską i siatkarską. Zmiana herbu obowiązuje od początku sierpnia 2019 roku. Oznacza to zmiany nie tylko w mediach społecznościowych klubu, ale na strojach siatkarek, wszelkiego rodzaju publikacjach klubowych, gadżetach itd. itp. Zmiany te będą wprowadzane systematycznie, a w nowym sezonie bielskie siatkarki będą już rywalizować pod nowym/starym herbem.

Wszystkie media oraz osoby posługujące się naszym herbem prosimy o zmianę naszego logotypu w swoich publikacjach i stosowanie aktualnie obowiązującego.

wróc do listy

patroni medialni