Aktualności

12 października 2020
Mangata Holding S.A. Sponsorem Silver!
Mangata Holding to jedna z największych i najlepiej rozwijających się korporacji w branży przemysłowej w Polsce. Posiada know how, zespół ekspertów i szerokie kompetencje zarządcze w przemyśle metalowym. Koncentruje się na spółkach przemysłowych, zarządza i realizuje inwestycje, rozszerzając portfel swoich produktów, jak również skalę i terytorium działania.

Misją Holdingu Mangata  jest budowanie lepszej przyszłości, zapewnienie inwestorom stabilnych zysków oraz satysfakcjonująca dla obu stron współpraca z partnerami. Firma tworzy własną kulturę biznesu oraz stawia na nowoczesne myślenie i tradycyjną solidność. Kreuje firmę transparentną, zrównoważoną i nowatorską.

Mangata podejmuje  wiele inicjatyw aktywizujących lokalne społeczności: uczestnicząc w ich życiu i wspierając najbardziej potrzebujących, a także inwestując  w  sport i kulturę. Jedną z ostatnich inicjatyw Holdingu jest zaangażowanie w działalność BKS Stal Bielsko Biała. 
 
Na mocy umowy Bialskiego Klubu Sportowego S.A. oraz Mangata Holding S.A. nasz nowy Sponsor zyskuje rangę Silver, a logo nowej firmy pojawiło się już m.in. na naszych strojach meczowych.

- Bardzo nam miło powitać w „bialskiej rodzinie” – Mangata Holding S.A. To nowy Sponsor, który dopiero wkracza w nasz siatkarski świat. Dziękujemy za zaufanie i mamy nadzieję, że to początek długofalowej współpracy – mówi Aleksandra Jagieło – Prezes Bialskiego Klubu Sportowego S.A.

Więcej o Mangata Holding S.A. dowiecie się ze strony internetowej: https://mangata.com.pl/

Mangata Holding S.A. witamy w gronie naszych Sponsorów!
 
 
wróc do listy

patroni medialni