Aktualności

26 listopada 2019
Makita nadal Partnerem BKS Stal Bielsko-Biała!

Makita Corporation powstała w 1915 roku jako firma zajmująca się sprzedażą oraz naprawą silników elektrycznych. W 1958 roku, stała się pierwszą firmą produkującą i sprzedającą elektryczne strugi w Japonii zaś w roku 1968 wprowadziła na rynek pierwsze narzędzie z akumulatorem - wiertarkę 6500-D. Przez pół wieku Makita dołożyła wszelkich starań w celu ugruntowania swojej pozycji na rynku jako producenta przenośnych elektronarzędzi. Dzisiaj kontynuuje swoją misję oferując oprócz szerokiej gamy elektronarzędzi także urządzenia akumulatorowe, pneumatyczne oraz narzędzia ogrodowe (spalinowe i elektryczne).

Polska filia - MAKITA Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej rozpoczęła działalność w styczniu 1995 roku zapewniając dystrybucję na terenie całego kraju poprzez rzetelnie dobraną sieć punktów dilerskich. Ponad 200 punktów serwisowych dba o stan techniczny narzędzi. W sierpniu 2009 roku Makita Polska przeniosła się do nowo wybudowanej siedziby wraz z nowoczesnym centrum logistycznym.

W 2015 roku firma Makita obchodziła 100-lecie swojego istnienia. Już niebawem, bo za nieco ponad dwa lata „stówka” pęknie także bialskiemu klubowi. Współpraca z firmą Makita rozpoczęła się w poprzednim sezonie, jednak na mocy nowej umowy będzie kontynuowana również i w tym sezonie!

Więcej o firmie, jej ofercie i bogatej historii dowiecie się ze strony internetowej: https://www.makita.pl/

 

Cieszymy się, że wciąż jesteśmy Razem! Dziękujemy za zaufanie!

wróc do listy

patroni medialni