Aktualności

15 października 2020
Grupa Pionex Partnerem bielskich siatkarek
To kolejna dobra wiadomość dla Bialskiego Klubu Sportowego S.A. Od tego sezonu współpracę z bielskimi siatkarkami rozpoczyna Grupa Pionex! P.H.U. PIONEX to bielska firma założona w 1992 roku zajmująca się dystrybucją wysokiej klasy chemii budowlanej na terenie Polski południowej oraz Słowacji. W skład Grupy Pionex wchodzą Hurtownia Materiałów Budowlanych i Farb – Pionex Profi PSB, market budowlany – Chemia Bielsko, własne marki chemii budowlanej Max i Techna, a także centra dystrybucyjne w Bielsku-Białej, Katowicach, Rzeszowie, Lublinie, Miedzyrzecu Podlaskim, Zamościu i Krasnymstawie.

Dystrybucja Grupy Pionex opiera się na zespole 20 przedstawicieli handlowych pracujących w terenie, którzy zapewniają doradztwo i odpowiedni serwis. Swoim zasięgiem obejmuje Polskę południowo-wschodnią od Międzyrzeca Podlaskiego, przez Lublin, Rzeszów, aż po Opole.

Z kolei sprzedaż hurtowa prowadzona jest przez Pionex Profi PSB Hurtownię Materiałów Budowlanych i Farb pod adresem Wyzwolenia 89 w Bielsku-Białej. Oferta składu dedykowana jest do właścicieli firm remontowo-budowlanych, przedsiębiorstw inwestycyjnych oraz klientów indywidualnych budujących lub remontujących swoje domy i mieszkania. Podstawowym celem Pionex Profi PSB jest zapewnienie kompleksowej obsługi wykonawców budowlanych oraz inwestorów indywidualnych połączona z profesjonalnym doradztwem techniczno-handlowym.

Sprzedaż detaliczna prowadzona jest w sklepie Chemia Bielsko (ul. Korczaka 34 w Bielsku-Białej). Bardzo bogata oferta produktów od szerokiej gamy farb najlepszych marek po chemię organiczną i gospodarczą, narzędzia i przybory malarskie, a także zespół pracowników, którzy posiadają fachową wiedzę i dbają o najwyższy poziom obsługi klienta to coś, co wyróżnia Grupę Pionex na rynku.

- Cieszymy się ogromnie, że dołączyła do nas firma Pionex, która specjalizuje się nie tylko w najlepszej chemii budowlanej, ale także w najlepszej dystrybucji. My też chcemy być najlepsi, dlatego wierzymy, że z firmą Pionex nam się to uda – mówi Aleksandra Jagieło – Prezes Bialskiego Klubu Sportowego S.A.

Więcej o Grupie Pionex możecie się dowiedzieć ze strony internetowej: https://www.pionex.com.pl/

Grupę Pionex witamy na pokładzie!


wróc do listy

patroni medialni