Aktualności

21 listopada 2020
Firma Bostik Sponsorem Tytularnym bielskich siatkarek!
Od 20 listopada 2020 rozpoczęliśmy współpracę z marką Bostik! Wszystko w świetle meczowych reflektorów!

W hali pod Dębowcem, a więc w miejscu, gdzie zwykle do czerwoności kibiców rozgrzewają emocje siatkarskie, nastąpiło podpisanie umowy dotyczącej współpracy pomiędzy Bialskim Klubem Sportowym S.A. a firmą Bostik Sp. z o.o. Na mocy nowej umowy marka Bostik stała się Sponsorem Tytularnym bielskiego zespołu!

Podczas tej ceremonii zostały zaprezentowane: nowa nazwa drużyny, nowe stroje meczowe bielskich siatkarek, a także nowa maskotka. Reksio zyskuje więc nowego przyjaciela, towarzysza zabaw i kompana do dopingu. Gary, bo o nim mowa, to najstarszy na świecie gekon, który występować będzie z numerem 132, bowiem już niebawem takie urodziny będzie obchodzić Bostik na świecie. Uwielbia zabawy z dziećmi, a od niedawna jest także wielkim fanem siatkówki.
Umowa, pod którą swoje podpisy złożyli Aleksandra Jagieło – Prezes Bialskiego Klubu Sportowego S.A oraz Piotr Dąbrowski – Prezes Zarządu Bostik Sp z o.o. obejmuje bieżący i kolejny 2021/2022 sezon rozgrywek.

Bostik Sp. z o.o. to wiodący na świecie specjalista w zakresie inteligentnych klejów (SMART ADHESIVES) dla potrzeb konsumenckich, rynku budowlanego oraz szerokiej gamy klejów dla przemysłu wytwórczego. Historia Bostik jest pełna oryginalnych rozwiązań i innowacji, od 1889 roku Bostik opatentował ponad 9 000 technologii poczynając od wodoodpornych rozwiązań dla obuwia, po wprowadzenie na rynek pierwszego kleju do samoprzylepnego zapięcia w pieluszkach niemowlęcych, liczne rozwiązania dla domu i budownictwa aż po specjalistyczne kleje stosowane w lotnictwie.
 
Firma Bostik posiada swoje oddziały w 49 krajach, w których łącznie występują 54 centra badania i rozwoju, sprzedaży i wsparcia technicznego oraz administracji.

- Na takie momenty czeka się i pracuje bardzo długo. Jesteśmy ogromnie szczęśliwi, że możemy ogłosić rozpoczęcie współpracy z naszym nowym Partnerem - firmą Bostik. Radość jest tym większa, iż jest to Partner Strategiczny. Firma Bostik to wiodący na rynku specjalista w zakresie chemii budowlanej i klejów przemysłowych, a od dzisiaj również Sponsory tytularny naszej drużyny siatkarskiej, która od dziś nosi nazwę BKS BOSTIK Bielsko-Biała. Witamy na pokładzie i wierzymy, że nasza współpraca będzie owocna dla obu stron - mówi Aleksandra Jagieło - Prezes Bialskiego Klubu Sportowego S.A.

Więcej o firmie Bostik znajdziecie na stronie internetowej: https://www.bostik.com/poland/pl/

Dziękujemy za zaufanie!

A oto jak wyglądało podpisanie umowy pomiędzy Bialskim Klubem Sportowym S.A. a firmą Bostik Sp. z o.o.


wróc do listy

patroni medialni