Aktualności

16 listopada 2020
Electropoli Poland gra z nami!
Grupa Electropoli powstała we Francji w 1954 roku. W 2005 roku zakupiła zakład w Bielsku-Białej i od tego czasu ściśle związana jest z naszym regionem. Dodatkowo w 2016 roku Grupa Electropoli wybudowała drugi zakład na terenie Polski – w Nowej Soli.

Electropoli to lider w zakresie usług obróbki powierzchniowej. Dzięki wiedzy oraz niemal 70-letniemu doświadczeniu w zakresie usług obróbki powierzchniowej, firma jest w stanie profesjonalnie wspierać klientów, jak i przedstawiać nowoczesne rozwiązania zgodne ze specyfikacją oraz wymaganiami (w dziedzinie: logistyki, jakości, środowiska, pakowania itd. …). Co więcej Electropoli dysponuje ośrodkiem badań i rozwoju umożliwiającym rozwój usług zgodnych z wymogami rozporządzenia REACH. Electropoli stale rozwija nowe procesy technologiczne, co przekłada się na poprawę odporności korozyjnej i jakości powierzchni nie tylko dla branży motoryzacyjnej, ale także lotniczej, wojskowej, kolejowej, dla przemysłu paliwowego, gazowniczego itd.

- Elektropoli to europejski lider w zakresie usług obróbki powierzchniowej. Kolejny sezon firma ta zdecydowała się zagrać razem z nami z czego niezmiernie się cieszymy. Wierzymy, że ta współpraca będzie bardzo owocna i zostanie przedłużona na kolejne lata – mówi Aleksandra Jagieło – Prezes Bialskiego Klubu Sportowego S.A.

Więcej o Electropoli dowiecie się ze strony internetowej: https://www.electropoli.pl/

Dziękujemy za zaufanie i wsparcie!
wróc do listy

patroni medialni