Aktualności

28 października 2018
EkaMedica Sponsorem BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

Firma EkaMedica powstała w 2001 roku i zajmuje się produkcją i dystrybucją naturalnych preparatów: suplementów diety w formie soków, tabletek, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz kosmetyków.

 

Od samego początku marce EkaMedica przyświeca hasło: Naturalnie Znaczy Zdrowo, dzięki któremu firma tworzy produkty, łączące doświadczenie czerpane z wieloletniej tradycji medycyny naturalnej z najnowszymi technologiami i osiągnięciami współczesnej nauki.

 

Wszystkie produkty EkaMedica wytwarzane są według ściśle opracowanych norm, bez dodatku konserwantów z zachowaniem swoich właściwości, przeznaczone dla diabetyków. Preparaty marki EkaMedica dzięki unikalnym procesom produkcji i najwyższej jakości zdobyły zaufanie u klientów, którzy pragną przywrócić równowagę organizmu.

 

23 marca 2017 EkaMedica otrzymała certyfikat BIO, a w kwietniu 2018 dzięki wdrożeniu Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności wg normy ISO 22000, firma zyskała certyfikat, który jest gwarancją, że kwestie związane z jakością i bezpieczeństwem żywności są przez nią traktowane priorytetowo. W EkaMedica cały cykl począwszy od skupu surowca przez łańcuch dostaw, produkcję, aż po sprzedaż gotowego produktu podlega stałemu monitorowaniu i kontroli w celu zachowania deklarowanych parametrów produktów oraz bezpieczeństwa zdrowotnego.

Produkty EkaMedica dostępne są w aptekach, sklepach zielarsko – medycznych, sklepach ekologicznych i ze zdrową żywnością. Marka EkaMedica dostępna jest również w takich krajach jak: Niemcy, Czechy, Słowacja, Irlandia, Anglia, Grecja, Węgry, Kanada i Hiszpania.

Więcej o marce EkaMedica możecie przeczytać tutaj: https://ekamedica.pl/
 

Firmę EkaMedica witamy na pokładzie!!!

wróc do listy

patroni medialni