Aktualności

19 października 2020
EkaMedica Partnerem bielskich siatkarek
Firma EkaMedica powstała na początku XXI wieku i zajmuje się produkcją i dystrybucją naturalnych preparatów: suplementów diety w formie soków, tabletek, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz kosmetyków.

Od samego początku marce EkaMedica przyświeca hasło: Naturalnie znaczy zdrowo, dzięki któremu firma tworzy produkty, łączące doświadczenie czerpane z wieloletniej tradycji medycyny naturalnej z najnowszymi technologiami i osiągnięciami współczesnej nauki. Swoje produkty firma czerpie z natury. Rośliny dojrzewają na specjalnie wyselekcjonowanych polach uprawnych. Są zrywane i niemal natychmiast poddawane obróbce, by nie straciły prozdrowotnych właściwości. EkaMedica w swoich fabrykach produkuje z nich pełnowartościowe soki, oleje i kapsułki bez substancji słodzących, konserwantów, barwników czy ulepszaczy. Opracowana przez firmę technologia pasteryzacji pozwala na zachowanie właściwości jak największej ilości roślinnych związków aktywnych oraz wysokiego poziomu naturalnych witamin. Preparaty marki EkaMedica dzięki unikalnym procesom produkcji i najwyższej jakości zdobyły zaufanie u klientów, którzy pragną przywrócić równowagę organizmu.

W EkaMedica cały cykl począwszy od skupu surowca przez łańcuch dostaw, produkcję, aż po sprzedaż gotowego produktu podlega stałemu monitorowaniu i kontroli w celu zachowania deklarowanych parametrów produktów oraz bezpieczeństwa zdrowotnego.

Produkty EkaMedica dostępne są w aptekach, sklepach zielarsko – medycznych, sklepach ekologicznych i ze zdrową żywnością. Marka EkaMedica dostępna jest również w takich krajach jak: Niemcy, Czechy, Słowacja, Irlandia, Anglia, Grecja, Węgry, Kanada i Hiszpania.

Więcej o marce EkaMedica możecie przeczytać tutaj: https://ekamedica.pl/

- Przedłużenie umowy z firmą EkaMedica ma dla nas bardzo duże znaczenie. Hasło firmy "Naturalnie znaczy zdrowo” idealnie wpisuje się w obecne czasy, w których ze zdwojoną siłą musimy dbać o swoje zdrowie. Naturalne produkty, które posiada nasz Partner sprawiają, że odżywiamy się nie tylko zdrowo, ale także smacznie - mówi Aleksandra Jagieło - Prezes Bialskiego Klubu Sportowego S.A.

Cieszymy się, że firma EkaMedica wciąż gra z nami!wróc do listy

patroni medialni