Aktualności

03 grudnia 2018
Druga odsłona Gwiazdki z BKS PROFI CREDIT

Gwiazdka z BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała to nie tylko wielkie siatkarskie emocje z najlepszymi drużynami siatkarskimi Ligi Siatkówki Kobiet, ale także szansa na wygranie wspaniałych nagród: telewizorów, tabletów, wideorejestratorów, słuchawek bezprzewodowych i zestawów gadżetów od BKS PROFI CREDIT i Sponsorów. Pierwsza odsłona naszej zabawy spotkała się z dużym zainteresowaniem, a pierwsze pięć osób wyszło z meczu z Chemikiem z cennymi upominkami.

Już podczas najbliższego meczu z Grotem Budowlanymi Łódź (5 grudnia godz. 18:00 w hali pod Dębowcem) odbędzie się druga odsłona Gwiazdki, podczas której znów można będzie wygrać jedną z 5 nagród!
- tablet
- wideorejestrator
- bezprzewodowe słuchawki
- 2 x zestawy gadżetów BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
 

Wielki finał Gwiazdki z BKS PROFI CREDIT odbędzie się 12 grudnia w hali pod Dębowcem podczas spotkania z E.Leclerc Radomka Radom. Wówczas do wygrania będą telewizory, tablet i upominki od bialskiego klubu i Sponsorów.


Co zrobić, by wziąć udział w zabawie?
Wystarczy dokończyć zdanie:

Warto przyjść na mecz BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała, ponieważ ............ (nie więcej niż 5 zdań)

i wysłać maila na adres marketing@mspgroup.pl, w tytule wpisując "Zgłoszenie Gwiazdka z BKS PROFI CREDIT". W mailu należy podać również imię i nazwisko, wiek oraz numer telefonu kontaktowego. Wysłanie maila równoznaczne jest z akceptacją regulaminu.

Najlepsze 5 odpowiedzi wybierze komisja konkursowa. Osoby te zostaną poinformowane drogą telefoniczną tuż przed rozpoczęciem meczu o ich zakwalifikowaniu do konkursu, który odbędzie się po drugim secie meczu z Grotem Budowlanymi. W konkursie będą mogły wziąć udział więc tylko te osoby, które będą na meczu! Konkurs będzie testem dot. wiedzy o naszym klubie, szczegóły w Regulaminie Konkursu - TUTAJ
wróc do listy

patroni medialni