Aktualności

07 lutego 2020
Developres SkyRes Rzeszów – BKS Stal Bielsko-Biała [zapowiedź]
W 18. kolejce Ligi Siatkówki Kobiet BKS Stal zagra w Rzeszowie z wiceliderem.

Każdy, kto choć trochę śledzi rozgrywki Ligi Siatkówki Kobiet, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak trudne zadanie czeka bielski zespół w Rzeszowie. BKS Stal zagra tam bowiem z brązowym medalistą Mistrzostw Polski z poprzedniego sezonu, wiceliderem obecnych rozgrywek oraz zespołem, który jest niepokonany od 11 spotkań ligowych. Do tego należy dodać również fakt, że drużyna prowadzona przez trenera Stephane’a Antigę jest na fali, bowiem w ostatnich kilku dniach pokonała ona lidera ligi – Grupę Azoty Chemika Police, a w Pucharze CEV -  jeden z najlepszych zespołów włoskich w ostatnich latach – UYBA Busto Arsizio.

Bielszczanki z rzeszowiankami stoczą w ciągu kilku dni dwa mecze. Ten najbliższy, sobotni to 18. kolejka LSK, z kolei spotkanie środowe będzie ćwierćfinałem Pucharu Polski. W obu faworytem będą siatkarki z Rzeszowa, ale to nie znaczy, że bielski zespół jest na straconej pozycji.

Bielszczanki po niezłych meczach wygrały z #VolleyWrocław, a następnie przegrały z Bankiem Pocztowym Pałacem Bydgoszcz 2:3. W ostatniej kolejce podopieczne trenera Bartłomieja Piekarczyka nie miały problemów z pokonaniem zdekompletowanej Wisły Warszawa.

Początek meczu w rzeszowskiej hali Podpromie w sobotę o godzinie 17:00.
 
wróc do listy

patroni medialni