Aktualności

06 października 2019
BKS Stal Bielsko-Biała zaprezentował drużynę!
Tradycją stało się już, że Bialski Klub Sportowy S.A. tuż przed startem rozgrywek ligowych organizuje Prezentację swojej drużyny siatkarskiej. Tym razem jednak po raz pierwszy w historii Prezentacja odbyła się w Restauracji Wirtuozeria, która jest jednym ze Sponsorów siatkarskiego BKS Stal Bielsko-Biała.

Po krótkim przywitaniu wszystkch zebranych rozpoczęła się część główna wydarzenia. Na scenę wchodziły kolejno siatkarki, które będą reprezentować czerwono-żółto-zielone barwy w nadchodzącym sezonie. Każda nowa zawodniczka otrzymywała koszulkę meczową z rąk Adama Ruśniaka - Zastępcy Prezydenta Miasta Bielska-Białej oraz Jacka Zięby - Prezesa Hydro ZNPHS, a więc Sponsora Kluczowego bialskiego klubu. Po nowych siatkarkach przyszedł czas na zawodniczki, dla których sezon 2019/2020 będzie kolejnym w barwach BKS Stal Bielsko-Biała, a także na członków sztabu szkoleniowego. Każdy członek drużyny otrzymywał na scenie prezent-niespodziankę: oficjalną kawę BKS Stal Bielsko-Biała przygotowaną przez nowego Partnera bielskich siatkarek - markę Velo Coffee!

Nie zabrakło również ciepłych słów od Prezydenta Ruśniaka, który życzył bielskim siatkarkom wielu sukcesów, a także wystąpienia kapitana BKS Stal - Kornelii Moskwy, która prosiła, by być z zespołem nie tylko po zwycięstwach, ale także wówczas, gdy zdarzą się gorsze chwile.

Po chwili dla fotoreporterów zakończyła się częśc oficjalna Prezentacji, a wszyscy zebrani goście udali się na poczęstunek przygotowany przez Restaurację Wirtuozeria!

Dziękujemy, że w tym ważnym dniu byliście z nami! Bądźcie z BKS Stal również podczas meczów Ligi Siatkówki Kobiet, która dla bielszczanek rozpoczyna się 14 października meczem wyjazdowym z E.Leclerc Radomką Radom. Z kolei pierwszy mecz w Hali pod Dębowcem zaplanowany jest na piątek 25 października o godz. 17:30, kiedy to bielski zespół zagra z DPD Legionovią Legionowo.

Zobaczcie zdjęcia z Prezentacji autorstwa Artura Grabskiego z Kroniki Beskidzkiej!


wróc do listy

patroni medialni