Aktualności

15 lutego 2020
BKS Stal Bielsko-Biała – Grupa Azoty Chemik Police [zapowiedź]
Po meczu z wiceliderem w Lidze Siatkówki Kobiet i w Pucharze Polski, bielszczanki po raz kolejny zagrają z klasową ekipą. Tym razem do hali pod Dębowcem przyjedzie lider – Grupa Azoty Chemik Police. Klub z Polic to w ostatnich latach najlepsza drużyna w Polsce. Dopiero w zeszłym sezonie łodziankom udało się zrzucić policzanki z tronu Mistrza Polski, a Chemik ostatecznie znalazł się poza podium przegrywając walkę o brązowy medal z Developresem SkyRes Rzeszów. W tym roku jednak nic nie zapowiada tego, by Grupa Azoty Chemik Police miała jakiekolwiek problemy z wywalczeniem medalu Mistrzostw Polski. Podopieczne tureckiego szkoleniowca Ferhata Akbasa wygrały 16 spotkań z rzędu i dopiero porażka z rzeszowiankami przerwała tę wspaniałą serię. Dodać jednak trzeba, że policzanki prowadziły w tym meczu już 2:0, a mimo to Developres potrafił znaleźć sposób na lidera i wygrać 3:2. W ostatniej kolejce ligowej drużyna z Polic pokonała Grot Budowlanych Łódź, a w Pucharze Polski rozbiła Mistrza Polski ŁKS Commercecon Łódź.

Podczas niedzielnego meczu znów będzie działać strefa dla dzieci przygotowana przez (TymonSport i Zakład Gospodarki Odpadami z Bielska-Białej), strefa E-sportów (zorganizowana przez Akademię Techniczno-Humanistyczną), strefa gastronomiczna (Planeta Smaku), strefa motoryzacyjna (Seat Auto-Gazda) oraz wyjątkowa strefa VIP dla naszych Sponsorów i Partnerów.

Dodatkowo podczas konkursów będzie można wygrać upominki od naszych Partnerów: Mobilito oraz Nacomi. Każde dziecko, które przyjdzie na mecz w stroju karnawałowym otrzyma w strefie dla dzieci upominek od bialskiego klubu. Jest także ogłoszony konkurs wspólnie z Salą Zabaw Kraina Kropka. Zrób zdjęcie na meczu i pokaż jak kibicujesz bielszczankom wraz ze swoim dzieckiem. Fotki należy wrzucić pod odpowiednim postem konkursowym na facebooku. Wygrać można całodzienną zabawę w Krainie Kropka. Dla wszystkich, którzy potrafią przewidzieć wynik meczu przygotowano konkurs wraz Pizzerią Targowa, w którym do wygrania będzie wyjątkowa czerwono-żółto-zielona pizza BKS. Szczegóły niebawem na naszym fanpage’u!

Drzwi hali otwieramy w niedzielę o 17:00. Początek spotkania o godzinie 18:00! Serdecznie zapraszamy!wróc do listy

patroni medialni