Aktualności

12 sierpnia 2019
BKS PROFI CREDIT na Festiwalu Kwaśnicy
Festiwal Kwaśnicy to wydarzenie, które choć ma już bogatą historię, to w Bielsku-Białej organizowane było po raz pierwszy. Dzięki zaproszeniu Karczmy Rogata mieliśmy niewątpliwą przyjemność uczestniczyć w całym Festiwalu, którego (dla nas) punktem kulminacyjnym było gotowanie kwaśnicy. W zawodach udział wzięło 11 drużyn, a każda za zadanie miała ugotować kwaśnicę. Niby jedna zupa, a przepisów było tak wiele, że niemal każdy zespół przygotował coś zupełnie innego pod względem smaku. Siatkarki i członkowie sztabu szkoleniowego BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała kwaśnicę robili po raz pierwszy, ale mogli liczyć na wsparcie Koła Gospodyń z Jaworza, które służyły dobrą radą i wsparcie na każdym etapie przygotowania kwaśnicy. Po kilku godzinach gotowania jury w składzie: Barbara Czul - organizatorka Festiwalu, Damian Sobek - finalista MasterChefa oraz Krzysztof Hankus - właściciel Karczmy Rogata, wybrali najlepszą kwaśnicę, którą ugotował Teatr Polski z Bielska-Białej!

Podczas gotowania był oczywiście czas na pogranie w siatkówkę, a każdy kto odważył się poodbijać z bielskimi siatkarkami otrzymywał gadżety ufundowane przez naszych Sponsorów i Partnerów: Hydro, Jurajską, Miasto Bielsko-Biała i Martes Sport. Rozdawaliśmy również ulotki, dzięki którym na mecze bielskich siatkarek będzie można wejść taniej!

Warto dodać, że siatkarki BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała na Festiwalu były obecne również w piątek, gdy oficjalnie wlewano wodę do wielkiego festiwalowego garnka, a także w niedzielę, gdy rozdawano kwaśnicę każdemu, kto miał ochotę jej spróbować.

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie na Festiwal, który był dla nas dobrą zabawą integracyjną, a także krótką przerwą i wytchnieniem po 10 dniach ciężkich treningów.

Więcej zdjęć na naszych klubowym Facebooku.
wróc do listy

patroni medialni