Aktualności

05 listopada 2018
Bilety na mecz z Eneą PTPS Piła!
Już w najbliższy piątek rozegramy pierwszy mecz domowy w Hali pod Dębowcem. 9 listopada o godzinie 18:00 naszym rywalem będzie Enea PTPS Piła. Zachęcamy do zakupu biletów na ten mecz już teraz!

W sezonie 2018/ 2019 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała swoje mecze będzie rozgrywał w hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Karbowej.
Ceny biletów oraz karnetów na najbliższy sezon i kształtują się następująco:

BILETY:
 

Bilet normalny - 15

Bilet ulgowy - 10 *

Bilet VIP - 50 zł **
Inwalidzi ze znacznym stopniem niepełnosprawności - 1 zł
Opiekun osoby niepełnosprawnej - 10 zł
Karta Dużej Rodziny - 5 zł
Rodzina+ - 5 zł
 

DZIECI DO LAT 13 WSTĘP WOLNY POD OPIEKA OSOBY DOROSŁEJ

* Bilety ulgowe przysługują: uczniom i studentom do 26 lat oraz emerytom i rencistom po okazaniu przy wejściu na halę odpowiednich dokumentów.  Wszystkim osobom kupującym bilety ulgowe przypominamy, że ważne one są wyłącznie z dokumentem uprawniającym do zniżki. Należy go okazać podczas kontroli biletów.

** Bilet VIP dostępny po wcześniejszej rezerwacji pod numerem telefonu 509 526 900. Upoważnia do zajmowania miejsc na sektorze VIP (dolny sektor) z dostępem do cateringu.
 

UWAGA! Sprzedaż biletów odbywa się w kasach przed meczem (hala "Pod Dębowcem"), w przedsprzedaży w recepcji hotelu "Olimp" (ul. Rychlińskiego 19) oraz przez internet!

W przedsprzedaży bilety zakupione przez internet w kupbilet.pl będą miały 20% zniżki. Oznacza to, że bilet normalny będziecie mogli kupić za 12 złotych, a ulgowy za 8 złotych.

 


KARNETY:


Karnet Normalny - 119

Karnet Ulgowy - 79 zł *

Karnet VIP - 400 zł **
Inwalidzi ze znacznym stopniem niepełnosprawności - 1 zł
Opiekun osoby niepełnosprawnej - 79

Przy zakupie 10 jednakowych karnetów - 11 karnet gratis!

 

* Karnet Ulgowy przeznaczony jest dla uczniów i studentów do 26. roku życia, emerytów i rencistów (za okazaniem dokumentu uprawniającego do zniżki)


** Karnet VIP dostępny po wcześniejszej rezerwacji pod numerem telefonu 509 526 900. Upoważnia do zajmowania miejsc na sektorze VIP (dolny sektor) z dostępem do cateringu.
 

Karnety można kupić w siedzibie klubu i w recepcji hotelu "Olimp" (ul. Rychlińskiego 19).

Już teraz serdecznie zachęcamy Was do zakupu wejściówek!
wróc do listy

patroni medialni