Aktualności

04 stycznia 2020
Bilety na mecz z Eneą PTPS Piła już w sprzedaży
W środę 8 stycznia 2020 roku w hali pod Dębowcem odbędzie się mecz siatkarek BKS Stal Bielsko-Biała z Eneą PTPS Piła. Bielszczanki w pierwszym meczu z podopiecznymi trenera Mirosława Zawieracza przegrały 0:3, dlatego teraz w Bielsku-Białej liczą na rewanż. Spotkanie z pilankami będzie pierwszym w 2020 roku, dlatego zachęcamy, by rozpocząć ten nowy rok razem z bielskimi siatkarkami!

Bilety na ten mecz można już kupić w sprzedaży stacjonarnej w recepcji Hotelu Olimp (ul. Rychlińskiego 19) lub przez internet: TUTAJ

SPRZEDAŻ BILETÓW NA MECZE LIGI SIATKÓWKI KOBIET W SEZONIE 2019/20:

Ceny biletów w tym sezonie wyglądają następująco:
 

Bilet normalny - 15

Bilet ulgowy - 10 *

Bilet VIP - 50 zł **
Inwalidzi ze znacznym stopniem niepełnosprawności - 1 zł
Opiekun osoby niepełnosprawnej - 10 zł
Karta Dużej Rodziny - 5 zł
Rodzina+ - 5 zł
 

DZIECI DO LAT 13 WSTĘP WOLNY POD OPIEKĄ OSOBY DOROSŁEJ

* Bilety ulgowe przysługują: uczniom i studentom do 26 lat oraz emerytom i rencistom po okazaniu przy wejściu na halę odpowiednich dokumentów.  Wszystkim osobom kupującym bilety ulgowe przypominamy, że ważne one są wyłącznie z dokumentem uprawniającym do zniżki. Należy go okazać podczas kontroli biletów.

** Bilet VIP dostępny po wcześniejszej rezerwacji pod numerem telefonu 509 526 904. Upoważnia do zajmowania miejsc na sektorze VIP (dolny sektor) z dostępem do cateringu.SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!
wróc do listy

patroni medialni