Aktualności

27 listopada 2019
Bilety na mecz z Developresem SkyRes Rzeszów już w sprzedaży
W piątek 29 listopada 2019 roku w hali pod Dębowcem odbędzie się mecz siatkarek BKS Stal Bielsko-Biała z Developresem SkyRes Rzeszów. Rzeszowianki w tym sezonie spisują się znakomicie. Dopiero w tym tygodniu poniosły pierwszą porażkę przegrywając z Grupą Azoty Chemikiem Police. Z kolei bielszczanki mogą pochwalić się czterema zwycięskimi meczami z rzędu. Zachęcamy do odwiedzenia hali pod Dębowcem w najbliższy piątek, by pomóc bielskim siatkarkom w odniesieniu kolejnego ligowego zwycięstwa.

Bilety na ten mecz można już kupić w sprzedaży stacjonarnej w recepcji Hotelu Olimp (ul. Rychlińskiego 19) lub przez internet: TUTAJ

SPRZEDAŻ BILETÓW NA MECZE LIGI SIATKÓWKI KOBIET W SEZONIE 2019/20:

Ceny biletów w tym sezonie wyglądają następująco:
 

Bilet normalny - 15

Bilet ulgowy - 10 *

Bilet VIP - 50 zł **
Inwalidzi ze znacznym stopniem niepełnosprawności - 1 zł
Opiekun osoby niepełnosprawnej - 10 zł
Karta Dużej Rodziny - 5 zł
Rodzina+ - 5 zł
 

DZIECI DO LAT 13 WSTĘP WOLNY POD OPIEKĄ OSOBY DOROSŁEJ

* Bilety ulgowe przysługują: uczniom i studentom do 26 lat oraz emerytom i rencistom po okazaniu przy wejściu na halę odpowiednich dokumentów.  Wszystkim osobom kupującym bilety ulgowe przypominamy, że ważne one są wyłącznie z dokumentem uprawniającym do zniżki. Należy go okazać podczas kontroli biletów.

** Bilet VIP dostępny po wcześniejszej rezerwacji pod numerem telefonu 509 526 904. Upoważnia do zajmowania miejsc na sektorze VIP (dolny sektor) z dostępem do cateringu.SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!
wróc do listy

patroni medialni