Aktualności

08 sierpnia 2019
BeFit Sponsorem Technicznym bielskich siatkarek

Fitness Club BeFit został stworzony z myślą o całych rodzinach. Promuje zdrowy i aktywny styl życia, dlatego swoją ofertę kieruje do osób w prawie każdym wieku. Nowoczesne wyposażenie, bezpieczne sprzęty i przyjazna atmosfera stwarzają klimat miejsca, w którym rodzina może spędzić czas na budowaniu więzi poprzez sportową rywalizację.

W Fitness Clubie BeFit znajdują się nie tylko sprzęty fitness, które pomagają zbudować formę, ale także można uzyskać profesjonalne porady dietetyka i osobistego trenera. BeFit pomaga stworzyć indywidualny plan ćwiczeń dopasowany do oczekiwań ćwiczącego, jego możliwości i trybu życia.

Po zakończeniu treningu każdy z ćwiczących może skorzystać z kawiarenki, która koresponduje z misją BeFit, a więc promowanie zdrowego stylu życia. W menu znajdują się świeże soki, orzeźwiające koktajle oraz zdrowe przekąski.

Dzięki umowie z Befit bielskie siatkarki będą mogły korzystać ze wszystkich urządzeń dostępnych u naszego nowego Sponsora Technicznego, a logo BeFit znajdzie się na banerach, roll-upach i wszystkich komercyjnych publikacjach naszego klubu.

Więcej o naszym nowym Sponsorze Technicznym znajdziecie tutaj: http://bielsko-befit.pl/


Witamy na pokładzie!

 

wróc do listy

patroni medialni