Aktualności

05 października 2018
7th EWP-Potsdamer Volleyball Masters - zapowiedź turnieju
Trzy dni, trzy mecze i dużo dobrej siatkówki czeka BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała na turnieju w Poczdamie.

- Szykuje się tam bardzo mocny turniej, w którym będziemy mogli zagrać z trzema bardzo dobrymi zespołami - zapowiada trzydniowe zmagania trener bielszczanek Bartłomiej Piekarczyk.

Do Poczdamu nie pojechała Marta Krajewska, której sztab szkoleniowy dał odpocząć, by nie ryzykować pogłębienia się drobnego urazu, którego bielska rozgrywająca nabawiła się podczas jednego z treningów. W jej miejsce zobaczymy Ewę Kosterę, rozgrywającą drużyny kadetek, która bardzo dobrze spisała się na treningach pierwszej drużyny i w turnieju w Goleniowie.

Turniej w Poczdamie trwać będzie od piątku do niedzieli. Już w pierwszym dniu zawodów bielszczanki zmierzą się z gospodyniami - SC Potsdam (godz. 19:30). W sobotę o 17:30 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała zagra z trzykrotnym Mistrzem Słowenii GEN-I Volley Nova Gorica, a w niedzielę o 12:30 z beniaminkiem SuperLigi tureckiej Turk Hava Yollari Istanbul.

- Jedziemy po kolejne doświadczenia i po to, by poprawiać nasze elementy gry. Przede wszystkim właśnie będziemy koncentrować się na naszej grze. Cały czas mówimy, że to co dzieje się na naszej połowie boiska jest zdecydowanie ważniejsze niż to, co dzieje się po stronie przeciwnika - mówi Bartłomiej Piekarczyk.

Przypomnijmy, że w miniony weekend BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała zakończył turniej w Goleniowie na drugim miejscu przegrywając tylko z Bankiem Pocztowym Pałacem Bydgoszcz. Po turnieju w Poczdamie bielskie siatkarki sprawdzą jeszcze swoją formę w spotkaniach towarzyskich z E.Leclerc Radomką Radom oraz DPD Legionovią Legionowo. Pierwszy mecz ligowy zespół z Bielska-Białej rozegra na początku listopada w Kaliszu z beniaminkiem LSK - Energą MKS Kalisz.


7th EWP-Potsdamer Volleyball Masters
5-7.10.2018
Potsdam (GER)


5.10.2018 (piątek)
godz. 17:30 - Turk Hava Yollari Istanbul (TUR) - GEN-I Volley Nova Gorica (SLO)
godz. 19:30 - SC Potsdam (GER) - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

6.10.2018 (sobota)
godz. 17:30 - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - GEN-I Volley Nova Gorica (SLO)
godz. 19:30 - Turk Hava Yollari Istanbul (TUR) - SC Potsdam (GER)


7.10.2018 (niedziela)
godz. 10:30 - SC Potsdam (GER) - GEN-I Volley Nova Gorica (SLO)
godz. 12:30 - Turk Hava Yollari Istanbul (TUR) - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
wróc do listy

patroni medialni