Zostań członkiem klubu

BKS Stal chce zaprosić wszystkich swoich kibiców do projektu, dzięki któremu każdy kibic może wspomóc bialski klub i jego prawie 100-letnią tradycję. Wielokrotnie podczas meczów fani bialskiej Stali dawali wyraz swojemu przywiązaniu do czerwono-żółto-zielonych barw. Ich doping z trybun za każdym razem pomagał bielskim piłkarzom i mobilizował do wzmożonego wysiłku.
 
Projekt BKS Stal daje bielskim kibicom możliwość dołączenia do klubu poprzez Deklarację Członka Wspierającego. Każdy kibic, który złoży deklarację i regularnie będzie opłacał miesięczne składki członkowskie, otrzyma tytuł Członka Wspierającego BKS „Stal” Bielsko-Biała. Zgromadzone w ten sposób środki finansowe będą przeznaczone na bieżącą działalność Sekcji Piłki Nożnej zarówno tej seniorskiej jak i młodzieżowej. 
 
Deklarację Członka Wspierającego (Deklaracja do pobrania: TUTAJ) należy wypełnić i przesłać na adres mailowy klubu: sekretariat@bksstal.pl lub pocztowy: Bialski Klub Sportowy „Stal”, ul. Rychlińskiego 19, 43-300 Bielsko-Biała. Deklarację można też złożyć osobiście w siedzibie klubu.
 

sponsorzy

patroni medialni