Wspieraj BKS Stal!

BKS Stal chce zaprosić wszystkich swoich kibiców do projektu, dzięki któremu każdy kibic może wspomóc bialski klub i jego prawie 100-letnią tradycję. Wielokrotnie podczas meczów fani bialskiej Stali dawali wyraz swojemu przywiązaniu do czerwono-żółto-zielonych barw. Ich doping z trybun za każdym razem pomagał bielskim piłkarzom i mobilizował do wzmożonego wysiłku.
 
Projekt BKS Stal daje bielskim kibicom możliwość dołączenia do klubu poprzez Deklarację Członka Wspierającego. Każdy kibic, który złoży deklarację i regularnie będzie opłacał miesięczne składki członkowskie, otrzyma tytuł Członka Wspierającego BKS „Stal” Bielsko-Biała. Zgromadzone w ten sposób środki finansowe będą przeznaczone na bieżącą działalność Sekcji Piłki Nożnej zarówno tej seniorskiej jak i młodzieżowej. 
 
Deklarację Członka Wspierającego (Deklaracja do pobrania: TUTAJ) należy wypełnić i przesłać na adres mailowy klubu: bkssekretariat@poczta.fm lub pocztowy: Bialski Klub Sportowy „Stal”, ul. Rychlińskiego 19, 43-300 Bielsko-Biała. Deklarację można też złożyć osobiście w siedzibie klubu.

Dobrowolnych wpłat na działalność statutową klubu można dokonywać pod numerem konta: 35 10501070 1000 0090 8068 0672
 
LICZYMY NA CIEBIE!

 
Szukasz właściwego miejsca na reklamę swojej firmy? Jesteś fanem BKS Stal? Leży Ci na sercu dobro bialskiego klubu? Ta akcja może Cię zainteresować!

Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla firm, które chcą promować swoją markę za pośrednictwem naszego klubu. Bialski Klub Sportowy został założony w 1922 roku. Zalicza się do grona najstarszych klubów w Polsce. W swojej prawie 100-letniej historii zapisał niejedną piękną kartę. To właśnie z tym klubem związane były takie znakomite osobowości jak: Antoni Piechniczek, Eugeniusz Kulik, Józef Młynarczyk, Andrzej Krzyształowicz czy Jan Linnert. BKS to także duża społeczność sympatyków, którzy są bardzo przywiązani do klubowych barw. Staramy się łączyć przeszłość i tradycję z teraźniejszością. Wychodząc naprzeciw obecnym wymaganiom rynku powstała nowoczesna strona bialskiej Stali, która jest doskonałym miejscem do komunikacji pomiędzy klubem, a społecznością BKS-u.  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą reklamową BKS Stal Bielsko-Biała:
 

 

sponsorzy

patroni medialni