2020/2021 II LIGA WOJEWÓDZKA A1 JUNIOR GRUPA PŁD

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 TS PODBESKIDZIE II S.A. 10 28 9 1 0 56:7
2 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 11 28 9 1 1 64:17
3 KP BESKID SKOCZÓW 12 26 8 2 2 31:16
4 LKS PODHALANKA MILÓWKA 11 23 7 2 2 32:21
5 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 9 22 7 1 1 33:10
6 LKS ZAPORA WAPIENICA 11 19 6 1 4 42:25
7 KS KUŹNIA USTROŃ 10 17 5 2 3 29:18
8 LKS PASJONAT DANKOWICE 11 17 5 2 4 42:38
9 UKS WARSZOWICE 12 13 4 1 7 27:35
10 LKS LEŚNA 12 7 2 1 9 15:49
11 LKS GOLESZÓW 12 7 2 1 9 12:53
12 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 12 6 1 3 8 12:51
13 LKS VICTORIA HAŻLACH 10 5 1 2 7 10:27
14 TS KOSZARAWA ŻYWIEC 11 2 0 2 9 8:46
 
 
Kolejka nr 13
2020-11-14/10:00 LKS LEŚNA - LKS GOLESZÓW -:-
2020-11-14/10:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - LKS PODHALANKA MILÓWKA -:-
2020-11-14/10:00 LKS VICTORIA HAŻLACH - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA -:-
2020-11-15/10:00 KS KUŹNIA USTROŃ - LKS ZAPORA WAPIENICA -:-
2020-11-15/10:00 KP BESKID SKOCZÓW - UKS WARSZOWICE -:-
2020-11-15/11:00 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE - TS PODBESKIDZIE II S.A. -:-
2020-11-15/11:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC -:-
Kolejka nr 12
2020-11-04/14:00 LKS PODHALANKA MILÓWKA - LKS LEŚNA 5:3
2020-11-07/09:00 LKS GOLESZÓW - LKS PASJONAT DANKOWICE 3:3
2020-11-07/10:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - KP BESKID SKOCZÓW 5:2
2020-11-07/10:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 1:1
2020-11-08/10:00 UKS WARSZOWICE - LKS VICTORIA HAŻLACH 2:1
Kolejka nr 11
2020-10-14/15:30 LKS PODHALANKA MILÓWKA - LKS PASJONAT DANKOWICE 5:3
2020-10-31/10:00 LKS LEŚNA - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 6:0
2020-10-31/10:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - UKS WARSZOWICE 0:1
2020-10-31/10:00 LKS VICTORIA HAŻLACH - KP BESKID SKOCZÓW 1:4
2020-10-31/12:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - LKS ZAPORA WAPIENICA 3:2
2020-10-31/16:00 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE - LKS GOLESZÓW 6:1
Kolejka nr 10
2020-10-24/10:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - LKS PASJONAT DANKOWICE 1:4
2020-10-24/11:00 LKS GOLESZÓW - KS KUŹNIA USTROŃ 1:2
2020-10-24/13:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - LKS VICTORIA HAŻLACH 2:2
2020-10-25/10:00 KP BESKID SKOCZÓW - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 4:0
2020-10-25/14:00 UKS WARSZOWICE - LKS LEŚNA 0:1
2020-10-25/14:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - TS PODBESKIDZIE II S.A. 2:2
2020-10-25/15:00 LKS PODHALANKA MILÓWKA - UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 0:1
Kolejka nr 9
2020-10-17/16:00 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 13:1
2020-10-18/10:00 KS KUŹNIA USTROŃ - LKS PODHALANKA MILÓWKA 1:4
2020-10-18/11:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - UKS WARSZOWICE 6:3
2020-10-18/13:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - LKS GOLESZÓW 17:0
2020-10-21/16:00 LKS LEŚNA - KP BESKID SKOCZÓW 0:3
Kolejka nr 8
2020-10-10/09:00 LKS GOLESZÓW - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 0:2
2020-10-10/10:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 6:2
2020-10-10/10:00 LKS VICTORIA HAŻLACH - LKS LEŚNA 2:1
2020-10-10/11:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - KS KUŹNIA USTROŃ 1:1
2020-10-11/10:00 KP BESKID SKOCZÓW - LKS PASJONAT DANKOWICE 2:2
2020-10-11/15:00 UKS WARSZOWICE - UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 1:4
Kolejka nr 7
2020-10-03/09:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - LKS PODHALANKA MILÓWKA 6:1
2020-10-03/10:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 7:0
2020-10-03/10:00 LKS LEŚNA - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 0:0
2020-10-03/12:00 LKS GOLESZÓW - LKS ZAPORA WAPIENICA 0:4
2020-10-03/16:00 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE - KP BESKID SKOCZÓW 1:3
2020-10-04/10:00 KS KUŹNIA USTROŃ - UKS WARSZOWICE 2:2
Kolejka nr 6
2020-09-26/10:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - LKS LEŚNA 6:2
2020-09-26/10:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - LKS PASJONAT DANKOWICE 1:6
2020-09-26/10:00 LKS VICTORIA HAŻLACH - UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 3:3
2020-09-26/12:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 0:6
2020-09-26/16:00 UKS WARSZOWICE - TS PODBESKIDZIE II S.A. 2:3
2020-09-27/10:00 KP BESKID SKOCZÓW - KS KUŹNIA USTROŃ 5:0
2020-10-08/16:00 LKS GOLESZÓW - LKS PODHALANKA MILÓWKA 1:5
Kolejka nr 5
2020-09-19/10:00 LKS PODHALANKA MILÓWKA - LKS ZAPORA WAPIENICA 2:1
2020-09-19/11:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - LKS LEŚNA 10:1
2020-09-19/12:00 LKS GOLESZÓW - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 0:3
2020-09-19/17:00 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 13:0
2020-09-20/10:00 KS KUŹNIA USTROŃ - LKS VICTORIA HAŻLACH 2:0
2020-09-20/12:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - UKS WARSZOWICE 8:2
2020-09-20/14:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - KP BESKID SKOCZÓW 5:0
Kolejka nr 4
2020-09-12/10:00 LKS LEŚNA - UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 1:8
2020-09-12/10:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - KS KUŹNIA USTROŃ 0:3
2020-09-12/10:00 LKS VICTORIA HAŻLACH - TS PODBESKIDZIE II S.A. 0:6
2020-09-12/10:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - LKS PODHALANKA MILÓWKA 2:2
2020-09-13/11:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - LKS PASJONAT DANKOWICE 3:4
2020-09-13/11:00 UKS WARSZOWICE - LKS GOLESZÓW 7:0
2020-09-13/16:00 KP BESKID SKOCZÓW - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 3:0
Kolejka nr 3
2020-09-04/17:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - LKS VICTORIA HAŻLACH 1:0
2020-09-05/10:00 LKS GOLESZÓW - KP BESKID SKOCZÓW 0:2
2020-09-05/13:30 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - LKS ZAPORA WAPIENICA 2:5
2020-09-05/17:00 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE - LKS PASJONAT DANKOWICE 7:2
2020-09-06/10:00 LKS PODHALANKA MILÓWKA - UKS WARSZOWICE 4:1
2020-09-06/10:00 KS KUŹNIA USTROŃ - LKS LEŚNA 8:0
2020-09-06/12:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 6:0
Kolejka nr 2
2020-08-28/17:00 LKS ZAPORA WAPIENICA - UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 2:4
2020-08-29/10:00 LKS PASJONAT DANKOWICE - KS KUŹNIA USTROŃ 1:7
2020-08-29/10:00 LKS LEŚNA - TS PODBESKIDZIE II S.A. 0:2
2020-08-29/10:00 TS KOSZARAWA ŻYWIEC - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 2:3
2020-08-29/10:00 LKS VICTORIA HAŻLACH - LKS GOLESZÓW 0:3
2020-08-30/10:00 KP BESKID SKOCZÓW - LKS PODHALANKA MILÓWKA 1:1
2020-08-30/11:00 UKS WARSZOWICE - BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 4:0
Kolejka nr 1
2020-08-22/10:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA - KP BESKID SKOCZÓW 1:2
2020-08-22/10:00 LKS GOLESZÓW - TS KOSZARAWA ŻYWIEC 3:2
2020-08-22/10:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - LKS LEŚNA 5:0
2020-08-22/10:00 TS PODBESKIDZIE II S.A. - LKS PASJONAT DANKOWICE 5:1
2020-08-22/11:00 KS KUŹNIA USTROŃ - UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 3:4
2020-08-23/10:00 LKS PODHALANKA MILÓWKA - LKS VICTORIA HAŻLACH 3:1
2020-08-23/11:00 UKS WARSZOWICE - LKS ZAPORA WAPIENICA 2:6

wróc do listy

sponsorzy

patroni medialni