2019/2020 LIGA OKRĘGOWA "ZINA BIELSKO-TYCHY" GRUPA 5

Liga Okręgowa "ZINA Bielsko-Tychy" Grupa 5

LP Drużyna M Pkt Z R P Bramki
1. Iskra Pszczyna Iskra Pszczyna 15 37 12 1 2 44:16
2. LKS Bestwina LKS Bestwina 15 35 11 2 2 41:11
3. MKS Lędziny MKS Lędziny 15 34 10 4 1 40:11
4. LKS Wisła Wielka LKS Wisła Wielka 15 31 10 1 4 25:22
5. Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice 15 26 8 2 5 34:20
6. BKS Stal Bielsko-Biała BKS Stal Bielsko-Biała 15 25 8 1 6 41:32
7. Czarni Jaworze Czarni Jaworze 15 24 7 3 5 26:25
8. Ogrodnik Tychy Ogrodnik Tychy 15 20 6 2 7 29:25
9. MRKS II Czechowice-Dziedzice MRKS II Czechowice-Dziedzice 15 18 6 0 9 28:40
10. LKS Studzienice LKS Studzienice 15 18 5 3 7 31:44
11. LKS Łąka LKS Łąka 15 17 4 5 6 26:29
12. Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała 15 14 4 2 9 37:30
13. Sokół Wola Sokół Wola 15 14 3 5 7 15:25
14. KS Bestwinka KS Bestwinka 15 14 4 2 9 14:40
15. LKS Rudołtowice-Ćwiklice LKS Rudołtowice-Ćwiklice 15 11 3 2 10 18:40
16. Piast Bieruń Piast Bieruń 15 4 1 1 13 12:51
I Kolejka
Iskra Pszczyna
310 sierpnia
godz: 17:00
2
BKS Stal Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
MRKS II Czechowice-Dziedzice MRKS II Czechowice-Dziedzice
-
3 - 1 Piast Bieruń Piast Bieruń
Czarni Jaworze Czarni Jaworze
-
2 - 1 LKS Bestwina LKS Bestwina
LKS Rudołtowice-Ćwiklice LKS Rudołtowice-Ćwiklice
-
0 - 1 KS Bestwinka KS Bestwinka
Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
-
0 - 1 LKS Łąka LKS Łąka
Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
-
4 - 2 LKS Studzienice LKS Studzienice
LKS Wisła Wielka LKS Wisła Wielka
-
2 - 0 Sokół Wola Sokół Wola
MKS Lędziny MKS Lędziny
-
3 - 2 Ogrodnik Tychy Ogrodnik Tychy
II Kolejka
Pasjonat Dankowice
415 sierpnia
godz: 15:00
1
BKS Stal Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
LKS Bestwina LKS Bestwina
-
4 - 2 Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
LKS Studzienice LKS Studzienice
-
4 - 2 LKS Rudołtowice-Ćwiklice LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Ogrodnik Tychy Ogrodnik Tychy
-
2 - 4 MRKS II Czechowice-Dziedzice MRKS II Czechowice-Dziedzice
LKS Wisła Wielka LKS Wisła Wielka
-
2 - 0 Czarni Jaworze Czarni Jaworze
LKS Łąka LKS Łąka
-
2 - 2 MKS Lędziny MKS Lędziny
Sokół Wola Sokół Wola
-
5 - 0 KS Bestwinka KS Bestwinka
Piast Bieruń Piast Bieruń
-
1 - 4 Iskra Pszczyna Iskra Pszczyna
III Kolejka
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
217 sierpnia
godz: 17:00
5
BKS Stal Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
-
6 - 0 LKS Wisła Wielka LKS Wisła Wielka
Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
-
2 - 0 Piast Bieruń Piast Bieruń
KS Bestwinka KS Bestwinka
-
5 - 4 LKS Studzienice LKS Studzienice
MKS Lędziny MKS Lędziny
-
0 - 0 LKS Bestwina LKS Bestwina
MRKS II Czechowice-Dziedzice MRKS II Czechowice-Dziedzice
-
2 - 3 LKS Łąka LKS Łąka
Czarni Jaworze Czarni Jaworze
-
1 - 2 Sokół Wola Sokół Wola
Iskra Pszczyna Iskra Pszczyna
-
1 - 0 Ogrodnik Tychy Ogrodnik Tychy
IV Kolejka
KS Bestwinka
025 sierpnia
godz: 16:00
3
BKS Stal Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
Czarni Jaworze Czarni Jaworze
-
3 - 2 Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
Piast Bieruń Piast Bieruń
-
5 - 0 LKS Rudołtowice-Ćwiklice LKS Rudołtowice-Ćwiklice
LKS Bestwina LKS Bestwina
-
5 - 1 MRKS II Czechowice-Dziedzice MRKS II Czechowice-Dziedzice
Ogrodnik Tychy Ogrodnik Tychy
-
1 - 0 Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
LKS Wisła Wielka LKS Wisła Wielka
-
1 - 2 MKS Lędziny MKS Lędziny
Sokół Wola Sokół Wola
-
2 - 2 LKS Studzienice LKS Studzienice
LKS Łąka LKS Łąka
-
1 - 5 Iskra Pszczyna Iskra Pszczyna
V Kolejka
LKS Studzienice
231 sierpnia
godz: 17:00
1
BKS Stal Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
LKS Rudołtowice-Ćwiklice LKS Rudołtowice-Ćwiklice
-
0 - 4 Ogrodnik Tychy Ogrodnik Tychy
MKS Lędziny MKS Lędziny
-
4 - 0 Czarni Jaworze Czarni Jaworze
KS Bestwinka KS Bestwinka
-
3 - 0 Piast Bieruń Piast Bieruń
Iskra Pszczyna Iskra Pszczyna
-
1 - 0 LKS Bestwina LKS Bestwina
MRKS II Czechowice-Dziedzice MRKS II Czechowice-Dziedzice
-
0 - 2 LKS Wisła Wielka LKS Wisła Wielka
Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
-
0 - 1 Sokół Wola Sokół Wola
Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
-
0 - 1 LKS Łąka LKS Łąka
VI Kolejka
Sokół Wola
207 września
godz: 12:00
4
BKS Stal Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
Czarni Jaworze Czarni Jaworze
-
4 - 1 MRKS II Czechowice-Dziedzice MRKS II Czechowice-Dziedzice
Piast Bieruń Piast Bieruń
-
1 - 2 LKS Studzienice LKS Studzienice
LKS Bestwina LKS Bestwina
-
2 - 2 Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
-
0 - 4 MKS Lędziny MKS Lędziny
Ogrodnik Tychy Ogrodnik Tychy
-
0 - 0 KS Bestwinka KS Bestwinka
LKS Wisła Wielka LKS Wisła Wielka
-
3 - 2 Iskra Pszczyna Iskra Pszczyna
LKS Łąka LKS Łąka
-
1 - 3 LKS Rudołtowice-Ćwiklice LKS Rudołtowice-Ćwiklice
VII Kolejka
Piast Bieruń
014 września
godz: 16:00
3
BKS Stal Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
LKS Rudołtowice-Ćwiklice LKS Rudołtowice-Ćwiklice
-
1 - 3 LKS Bestwina LKS Bestwina
Iskra Pszczyna Iskra Pszczyna
-
1 - 2 Czarni Jaworze Czarni Jaworze
KS Bestwinka KS Bestwinka
-
1 - 0 LKS Łąka LKS Łąka
Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
-
6 - 0 LKS Wisła Wielka LKS Wisła Wielka
MRKS II Czechowice-Dziedzice MRKS II Czechowice-Dziedzice
-
1 - 3 Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
MKS Lędziny MKS Lędziny
-
0 - 0 Sokół Wola Sokół Wola
LKS Studzienice LKS Studzienice
-
4 - 3 Ogrodnik Tychy Ogrodnik Tychy
VIII Kolejka
Ogrodnik Tychy
422 września
godz: 15:00
2
BKS Stal Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
Czarni Jaworze Czarni Jaworze
-
1 - 1 Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
-
2 - 4 Iskra Pszczyna Iskra Pszczyna
LKS Łąka LKS Łąka
-
2 - 2 LKS Studzienice LKS Studzienice
LKS Wisła Wielka LKS Wisła Wielka
-
1 - 1 LKS Rudołtowice-Ćwiklice LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Sokół Wola Sokół Wola
-
0 - 0 Piast Bieruń Piast Bieruń
MKS Lędziny MKS Lędziny
-
4 - 0 MRKS II Czechowice-Dziedzice MRKS II Czechowice-Dziedzice
LKS Bestwina LKS Bestwina
-
6 - 0 KS Bestwinka KS Bestwinka
IX Kolejka
BKS Stal Bielsko-Biała
228 września
godz: 16:00
2
LKS Łąka
Pozostałe drużyny: rozwiń
LKS Studzienice LKS Studzienice
-
1 - 5 LKS Bestwina LKS Bestwina
MRKS II Czechowice-Dziedzice MRKS II Czechowice-Dziedzice
-
1 - 0 Sokół Wola Sokół Wola
Iskra Pszczyna Iskra Pszczyna
-
2 - 2 MKS Lędziny MKS Lędziny
LKS Rudołtowice-Ćwiklice LKS Rudołtowice-Ćwiklice
-
1 - 2 Czarni Jaworze Czarni Jaworze
Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
-
2 - 1 Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
Piast Bieruń Piast Bieruń
-
1 - 4 Ogrodnik Tychy Ogrodnik Tychy
KS Bestwinka KS Bestwinka
-
0 - 4 LKS Wisła Wielka LKS Wisła Wielka
X Kolejka
LKS Bestwina
305 października
godz: 15:00
0
BKS Stal Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
-
3 - 4 LKS Rudołtowice-Ćwiklice LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Sokół Wola Sokół Wola
-
1 - 3 Ogrodnik Tychy Ogrodnik Tychy
LKS Wisła Wielka LKS Wisła Wielka
-
1 - 0 LKS Studzienice LKS Studzienice
MKS Lędziny MKS Lędziny
-
1 - 0 Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
LKS Łąka LKS Łąka
-
8 - 2 Piast Bieruń Piast Bieruń
Czarni Jaworze Czarni Jaworze
-
1 - 1 KS Bestwinka KS Bestwinka
MRKS II Czechowice-Dziedzice MRKS II Czechowice-Dziedzice
-
3 - 4 Iskra Pszczyna Iskra Pszczyna
XI Kolejka
LKS Wisła Wielka
313 października
godz: 15:00
2
BKS Stal Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
LKS Studzienice LKS Studzienice
-
3 - 1 Czarni Jaworze Czarni Jaworze
Ogrodnik Tychy Ogrodnik Tychy
-
4 - 1 LKS Łąka LKS Łąka
Iskra Pszczyna Iskra Pszczyna
-
2 - 0 Sokół Wola Sokół Wola
LKS Rudołtowice-Ćwiklice LKS Rudołtowice-Ćwiklice
-
1 - 5 MKS Lędziny MKS Lędziny
Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
-
1 - 4 MRKS II Czechowice-Dziedzice MRKS II Czechowice-Dziedzice
Piast Bieruń Piast Bieruń
-
1 - 3 LKS Bestwina LKS Bestwina
KS Bestwinka KS Bestwinka
-
0 - 7 Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
XII Kolejka
Czarni Jaworze
119 października
godz: 15:00
4
BKS Stal Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
LKS Wisła Wielka LKS Wisła Wielka
-
3 - 0 Piast Bieruń Piast Bieruń
MKS Lędziny MKS Lędziny
-
2 - 0 KS Bestwinka KS Bestwinka
Sokół Wola Sokół Wola
-
2 - 2 LKS Łąka LKS Łąka
Iskra Pszczyna Iskra Pszczyna
-
2 - 0 Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
LKS Bestwina LKS Bestwina
-
3 - 0 Ogrodnik Tychy Ogrodnik Tychy
Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
-
2 - 2 LKS Studzienice LKS Studzienice
MRKS II Czechowice-Dziedzice MRKS II Czechowice-Dziedzice
-
1 - 2 LKS Rudołtowice-Ćwiklice LKS Rudołtowice-Ćwiklice
XIII Kolejka
BKS Stal Bielsko-Biała
326 października
godz: 14:00
2
Rekord II Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
LKS Łąka LKS Łąka
-
0 - 1 LKS Bestwina LKS Bestwina
Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
-
5 - 0 Sokół Wola Sokół Wola
Piast Bieruń Piast Bieruń
-
0 - 4 Czarni Jaworze Czarni Jaworze
LKS Rudołtowice-Ćwiklice LKS Rudołtowice-Ćwiklice
-
0 - 3 Iskra Pszczyna Iskra Pszczyna
LKS Studzienice LKS Studzienice
-
1 - 4 MKS Lędziny MKS Lędziny
Ogrodnik Tychy Ogrodnik Tychy
-
0 - 1 LKS Wisła Wielka LKS Wisła Wielka
KS Bestwinka KS Bestwinka
-
0 - 1 MRKS II Czechowice-Dziedzice MRKS II Czechowice-Dziedzice
XIV Kolejka
MKS Lędziny
103 listopada
godz: 14:00
2
BKS Stal Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
Czarni Jaworze Czarni Jaworze
-
3 - 1 Ogrodnik Tychy Ogrodnik Tychy
MRKS II Czechowice-Dziedzice MRKS II Czechowice-Dziedzice
-
3 - 2 LKS Studzienice LKS Studzienice
Sokół Wola Sokół Wola
-
0 - 3 LKS Bestwina LKS Bestwina
Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
-
6 - 0 Piast Bieruń Piast Bieruń
Iskra Pszczyna Iskra Pszczyna
-
2 - 0 KS Bestwinka KS Bestwinka
LKS Wisła Wielka LKS Wisła Wielka
-
2 - 1 LKS Łąka LKS Łąka
Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
-
2 - 1 LKS Rudołtowice-Ćwiklice LKS Rudołtowice-Ćwiklice
XV Kolejka
BKS Stal Bielsko-Biała
709 listopada
godz: 14:00
3
MRKS II Czechowice-Dziedzice
Pozostałe drużyny: rozwiń
Piast Bieruń Piast Bieruń
-
0 - 6 MKS Lędziny MKS Lędziny
LKS Bestwina LKS Bestwina
-
2 - 0 LKS Wisła Wielka LKS Wisła Wielka
LKS Studzienice LKS Studzienice
-
0 - 8 Iskra Pszczyna Iskra Pszczyna
Ogrodnik Tychy Ogrodnik Tychy
-
1 - 1 Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
LKS Rudołtowice-Ćwiklice LKS Rudołtowice-Ćwiklice
-
0 - 0 Sokół Wola Sokół Wola
LKS Łąka LKS Łąka
-
1 - 1 Czarni Jaworze Czarni Jaworze
KS Bestwinka KS Bestwinka
-
3 - 5 Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
wróc do listy

sponsorzy

patroni medialni