2019/2020 JUNIORZY

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 9 24 8 0 1 40:8
2 GLKS WILKOWICE 9 21 6 3 0 61:13
3 KS SPÓJNIA LANDEK 9 20 6 2 1 23:12
4 LKS PIONIER PISARZOWICE 9 17 5 2 2 28:13
5 LKS BESTWINA 9 16 5 1 3 32:12
6 LKS WILAMOWICZANKA 9 9 3 0 6 26:48
7 GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE 9 8 2 2 5 10:31
8 LKS GROŃ BUJAKÓW 9 7 2 1 6 9:22
9 LKS BESKID GODZISZKA 9 4 1 1 7 6:41
10 KS BESTWINKA 9 3 1 0 8 9:44

1 kolejka
31.08 LKS Wilamowiczanka Wilamowice U19 2:18 GLKS Wilkowice U19 12:00
31.08 LKS Groń Bujaków U19 1:2 KS Bestwinka U19 12:00
01.09 LKS Bestwina U19 3:4 LKS Pionier Pisarzowice U19 11:00
04.09 KS Spójnia Landek U19 6:1 GLKS Sokół Buczkowice U19 18:00
25.09 LZS Beskid Godziszka U19 0:5 BKS Stal Bielsko-Biała U19 17:00
 
2 kolejka
07.09 KS Bestwinka U19 0:1 KS Spójnia Landek U19 12:00
07.09 LKS Groń Bujaków U19 0:6 BKS Stal Bielsko-Biała U19 12:00
07.09 LKS Wilamowiczanka Wilamowice U19 5:1 LZS Beskid Godziszka U19 12:00
08.09 GLKS Wilkowice U19 4:4 LKS Pionier Pisarzowice U19 15:00
08.09 GLKS Sokół Buczkowice U19 1:7 LKS Bestwina U19 17:00
 
3 kolejka
14.09 GLKS Wilkowice U19 8:0 LZS Beskid Godziszka U19 12:00
14.09 LKS Groń Bujaków U19 4:0 LKS Wilamowiczanka Wilamowice U19 12:00
14.09 KS Spójnia Landek U19 0:3 BKS Stal Bielsko-Biała U19 12:00
14.09 LKS Pionier Pisarzowice U19 7:0 GLKS Sokół Buczkowice U19 12:00
15.09 LKS Bestwina U19 5:0 KS Bestwinka U19 11:00
 
4 kolejka
21.09 KS Bestwinka U19 0:3 LKS Pionier Pisarzowice U19 12:00
21.09 BKS Stal Bielsko-Biała U19 3:0 LKS Bestwina U19 12:00
21.09 LKS Wilamowiczanka Wilamowice U19 2:4 KS Spójnia Landek U19 12:00
21.09 LZS Beskid Godziszka U19 0:3 LKS Groń Bujaków U19 12:00
22.09 GLKS Wilkowice U19 2:2 GLKS Sokół Buczkowice U19 15:00
 
5 kolejka
28.09 KS Spójnia Landek U19 5:1 LZS Beskid Godziszka U19 12:00
28.09 LKS Pionier Pisarzowice U19 0:1 BKS Stal Bielsko-Biała U19 12:00
28.09 GLKS Sokół Buczkowice U19 2:1 KS Bestwinka U19 12:00
29.09 LKS Bestwina U19 5:2 LKS Wilamowiczanka Wilamowice U19 11:00
29.09 LKS Groń Bujaków U19 0:7 GLKS Wilkowice U19 12:00
 
6 kolejka
05.10 BKS Stal Bielsko-Biała U19 3:0 GLKS Sokół Buczkowice U19 12:00
05.10 LKS Wilamowiczanka Wilamowice U19 2:3 LKS Pionier Pisarzowice U19 12:00
05.10 LZS Beskid Godziszka U19 0:7 LKS Bestwina U19 12:00
05.10 LKS Groń Bujaków U19 0:1 KS Spójnia Landek U19 12:00
06.10 GLKS Wilkowice U19 15:0 KS Bestwinka U19 15:00
 
7 kolejka
12.10 KS Spójnia Landek U19 3:3 GLKS Wilkowice U19 12:00
12.10 LKS Pionier Pisarzowice U19 5:0 LZS Beskid Godziszka U19 12:00
12.10 GLKS Sokół Buczkowice U19 2:4 LKS Wilamowiczanka Wilamowice U19 12:00
12.10 KS Bestwinka U19 3:7 BKS Stal Bielsko-Biała U19 12:00
13.10 LKS Bestwina U19 4:0 LKS Groń Bujaków U19 11:00
 
8 kolejka
19.10 LKS Wilamowiczanka Wilamowice U19 7:1 KS Bestwinka U19 12:00
19.10 LZS Beskid Godziszka U19 1:1 GLKS Sokół Buczkowice U19 12:00
19.10 KS Spójnia Landek U19 1:1 LKS Bestwina U19 12:00
20.10 LKS Groń Bujaków U19 1:1 LKS Pionier Pisarzowice U19 12:00
23.10 BKS Stal Bielsko-Biała U19 2:3 GLKS Wilkowice U19 17:00
 
9 kolejka
26.10 LKS Pionier Pisarzowice U19 1:2 KS Spójnia Landek U19 12:00
26.10 GLKS Sokół Buczkowice U19 1:0 LKS Groń Bujaków U19 12:00
26.10 KS Bestwinka U19 2:3 LZS Beskid Godziszka U19 12:00
27.10 LKS Bestwina U19 0:1 GLKS Wilkowice U19 11:00
26.10 BKS Stal Bielsko-Biała U19 10:2 LKS Wilamowiczanka Wilamowice U19 12:00
 
wróc do listy

sponsorzy

patroni medialni