2018/2019 BIELSKA LIGA OKRĘGOWA

Bielska Liga Okręgowa

LP Drużyna M Pkt Z R P Bramki
1. Beskid Skoczów Beskid Skoczów 34 83 26 5 3 103:24
2. Błyskawica Drogomyśl Błyskawica Drogomyśl 34 78 24 6 4 89:31
3. BKS Stal Bielsko-Biała BKS Stal Bielsko-Biała 34 71 22 5 7 82:46
4. LKS Bestwina LKS Bestwina 34 66 19 9 6 71:40
5. Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice 34 66 20 6 8 79:51
6. Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała 34 53 16 5 13 78:64
7. Koszarawa Żywiec Koszarawa Żywiec 34 50 12 14 8 54:40
8. Góral Żywiec Góral Żywiec 34 50 14 8 12 49:37
9. Tempo Puńców Tempo Puńców 34 50 15 5 14 67:60
10. Czarni Jaworze Czarni Jaworze 34 42 11 9 14 61:53
11. Soła Rajcza Soła Rajcza 34 42 12 6 16 56:66
12. WSS Wisła WSS Wisła 34 41 10 11 13 58:65
13. KS Bestwinka KS Bestwinka 34 40 12 4 18 40:67
14. Orzeł Łękawica Orzeł Łękawica 34 36 10 6 18 60:91
15. Cukrownik Chybie Cukrownik Chybie 34 33 9 6 19 53:79
16. Spójnia Zebrzydowice Spójnia Zebrzydowice 34 26 7 5 22 40:82
17. LKS '99 Pruchna LKS '99 Pruchna 34 25 7 4 23 45:99
18. LKS Kończyce Małe LKS Kończyce Małe 34 8 2 2 30 35:125
I Kolejka
LKS '99 Pruchna
229 sierpnia2
BKS Stal Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
Spójnia Zebrzydowice Spójnia Zebrzydowice
-
0 - 2 Czarni Jaworze Czarni Jaworze
KS Bestwinka KS Bestwinka
-
0 - 0 Koszarawa Żywiec Koszarawa Żywiec
Tempo Puńców Tempo Puńców
-
2 - 3 WSS Wisła WSS Wisła
Beskid Skoczów Beskid Skoczów
-
6 - 1 Orzeł Łękawica Orzeł Łękawica
Błyskawica Drogomyśl Błyskawica Drogomyśl
-
2 - 0 LKS Bestwina LKS Bestwina
Soła Rajcza Soła Rajcza
-
1 - 0 Góral Żywiec Góral Żywiec
Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
-
3 - 0 Cukrownik Chybie Cukrownik Chybie
LKS Kończyce Małe LKS Kończyce Małe
-
1 - 2 Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
II Kolejka
Cukrownik Chybie
011 sierpnia2
BKS Stal Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
Koszarawa Żywiec Koszarawa Żywiec
-
4 - 1 Spójnia Zebrzydowice Spójnia Zebrzydowice
Orzeł Łękawica Orzeł Łękawica
-
0 - 3 Błyskawica Drogomyśl Błyskawica Drogomyśl
Tempo Puńców Tempo Puńców
-
2 - 1 Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
Góral Żywiec Góral Żywiec
-
3 - 1 KS Bestwinka KS Bestwinka
Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
-
8 - 0 LKS Kończyce Małe LKS Kończyce Małe
Czarni Jaworze Czarni Jaworze
-
4 - 0 LKS '99 Pruchna LKS '99 Pruchna
LKS Bestwina LKS Bestwina
-
0 - 0 Soła Rajcza Soła Rajcza
WSS Wisła WSS Wisła
-
1 - 5 Beskid Skoczów Beskid Skoczów
III Kolejka
BKS Stal Bielsko-Biała
315 sierpnia
godz: 17:00
0
Czarni Jaworze
Pozostałe drużyny: rozwiń
LKS Kończyce Małe LKS Kończyce Małe
-
1 - 2 Cukrownik Chybie Cukrownik Chybie
KS Bestwinka KS Bestwinka
-
2 - 2 LKS Bestwina LKS Bestwina
Tempo Puńców Tempo Puńców
-
3 - 3 Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
Błyskawica Drogomyśl Błyskawica Drogomyśl
-
5 - 1 WSS Wisła WSS Wisła
LKS '99 Pruchna LKS '99 Pruchna
-
0 - 0 Koszarawa Żywiec Koszarawa Żywiec
Beskid Skoczów Beskid Skoczów
-
1 - 3 Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
Spójnia Zebrzydowice Spójnia Zebrzydowice
-
2 - 0 Góral Żywiec Góral Żywiec
Soła Rajcza Soła Rajcza
-
1 - 0 Orzeł Łękawica Orzeł Łękawica
IV Kolejka
Koszarawa Żywiec
118 sierpnia1
BKS Stal Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
Cukrownik Chybie Cukrownik Chybie
-
2 - 2 Czarni Jaworze Czarni Jaworze
Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
-
0 - 1 Błyskawica Drogomyśl Błyskawica Drogomyśl
LKS Bestwina LKS Bestwina
-
2 - 0 Spójnia Zebrzydowice Spójnia Zebrzydowice
Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
-
0 - 8 Beskid Skoczów Beskid Skoczów
Orzeł Łękawica Orzeł Łękawica
-
1 - 2 KS Bestwinka KS Bestwinka
LKS Kończyce Małe LKS Kończyce Małe
-
2 - 4 Tempo Puńców Tempo Puńców
Góral Żywiec Góral Żywiec
-
2 - 0 LKS '99 Pruchna LKS '99 Pruchna
WSS Wisła WSS Wisła
-
1 - 2 Soła Rajcza Soła Rajcza
V Kolejka
BKS Stal Bielsko-Biała
226 sierpnia
godz: 15:00
1
Góral Żywiec
Pozostałe drużyny: rozwiń
KS Bestwinka KS Bestwinka
-
1 - 1 WSS Wisła WSS Wisła
Czarni Jaworze Czarni Jaworze
-
1 - 1 Koszarawa Żywiec Koszarawa Żywiec
LKS '99 Pruchna LKS '99 Pruchna
-
2 - 4 LKS Bestwina LKS Bestwina
Błyskawica Drogomyśl Błyskawica Drogomyśl
-
3 - 1 Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
Soła Rajcza Soła Rajcza
-
1 - 0 Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
Beskid Skoczów Beskid Skoczów
-
5 - 0 LKS Kończyce Małe LKS Kończyce Małe
Tempo Puńców Tempo Puńców
-
6 - 2 Cukrownik Chybie Cukrownik Chybie
Spójnia Zebrzydowice Spójnia Zebrzydowice
-
3 - 1 Orzeł Łękawica Orzeł Łękawica
VI Kolejka
LKS Bestwina
001 września
godz: 13:00
1
BKS Stal Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
WSS Wisła WSS Wisła
-
4 - 1 Spójnia Zebrzydowice Spójnia Zebrzydowice
Cukrownik Chybie Cukrownik Chybie
-
1 - 1 Koszarawa Żywiec Koszarawa Żywiec
Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
-
7 - 1 Soła Rajcza Soła Rajcza
LKS Kończyce Małe LKS Kończyce Małe
-
1 - 7 Błyskawica Drogomyśl Błyskawica Drogomyśl
Góral Żywiec Góral Żywiec
-
3 - 0 Czarni Jaworze Czarni Jaworze
Tempo Puńców Tempo Puńców
-
0 - 1 Beskid Skoczów Beskid Skoczów
Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
-
4 - 1 KS Bestwinka KS Bestwinka
Orzeł Łękawica Orzeł Łękawica
-
5 - 2 LKS '99 Pruchna LKS '99 Pruchna
VII Kolejka
BKS Stal Bielsko-Biała
308 września0
Orzeł Łękawica
Pozostałe drużyny: rozwiń
Spójnia Zebrzydowice Spójnia Zebrzydowice
-
3 - 4 Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
Błyskawica Drogomyśl Błyskawica Drogomyśl
-
1 - 2 Tempo Puńców Tempo Puńców
Czarni Jaworze Czarni Jaworze
-
1 - 4 LKS Bestwina LKS Bestwina
LKS '99 Pruchna LKS '99 Pruchna
-
1 - 2 WSS Wisła WSS Wisła
Beskid Skoczów Beskid Skoczów
-
6 - 1 Cukrownik Chybie Cukrownik Chybie
Koszarawa Żywiec Koszarawa Żywiec
-
1 - 1 Góral Żywiec Góral Żywiec
KS Bestwinka KS Bestwinka
-
0 - 1 Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
Soła Rajcza Soła Rajcza
-
4 - 0 LKS Kończyce Małe LKS Kończyce Małe
VIII Kolejka
WSS Wisła
115 września
godz: 14:00
2
BKS Stal Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
Cukrownik Chybie Cukrownik Chybie
-
1 - 2 Góral Żywiec Góral Żywiec
Tempo Puńców Tempo Puńców
-
1 - 0 Soła Rajcza Soła Rajcza
Błyskawica Drogomyśl Błyskawica Drogomyśl
-
0 - 2 Beskid Skoczów Beskid Skoczów
LKS Kończyce Małe LKS Kończyce Małe
-
1 - 2 KS Bestwinka KS Bestwinka
LKS Bestwina LKS Bestwina
-
0 - 0 Koszarawa Żywiec Koszarawa Żywiec
Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
-
6 - 0 LKS '99 Pruchna LKS '99 Pruchna
Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
-
3 - 0 Spójnia Zebrzydowice Spójnia Zebrzydowice
Orzeł Łękawica Orzeł Łękawica
-
2 - 2 Czarni Jaworze Czarni Jaworze
IX Kolejka
BKS Stal Bielsko-Biała
122 września
godz: 13:00
2
Rekord II Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
Spójnia Zebrzydowice Spójnia Zebrzydowice
-
3 - 2 LKS Kończyce Małe LKS Kończyce Małe
Czarni Jaworze Czarni Jaworze
-
0 - 1 WSS Wisła WSS Wisła
Soła Rajcza Soła Rajcza
-
2 - 2 Beskid Skoczów Beskid Skoczów
LKS '99 Pruchna LKS '99 Pruchna
-
1 - 2 Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
Koszarawa Żywiec Koszarawa Żywiec
-
2 - 0 Orzeł Łękawica Orzeł Łękawica
KS Bestwinka KS Bestwinka
-
2 - 0 Tempo Puńców Tempo Puńców
Błyskawica Drogomyśl Błyskawica Drogomyśl
-
4 - 0 Cukrownik Chybie Cukrownik Chybie
Góral Żywiec Góral Żywiec
-
1 - 2 LKS Bestwina LKS Bestwina
X Kolejka
Pasjonat Dankowice
330 września
godz: 16:00
1
BKS Stal Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
LKS Kończyce Małe LKS Kończyce Małe
-
5 - 2 LKS '99 Pruchna LKS '99 Pruchna
Orzeł Łękawica Orzeł Łękawica
-
0 - 2 Góral Żywiec Góral Żywiec
Beskid Skoczów Beskid Skoczów
-
5 - 0 KS Bestwinka KS Bestwinka
WSS Wisła WSS Wisła
-
3 - 4 Koszarawa Żywiec Koszarawa Żywiec
Błyskawica Drogomyśl Błyskawica Drogomyśl
-
2 - 0 Soła Rajcza Soła Rajcza
Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
-
3 - 2 Czarni Jaworze Czarni Jaworze
Cukrownik Chybie Cukrownik Chybie
-
1 - 2 LKS Bestwina LKS Bestwina
Tempo Puńców Tempo Puńców
-
3 - 2 Spójnia Zebrzydowice Spójnia Zebrzydowice
XI Kolejka
BKS Stal Bielsko-Biała
606 października
godz: 16:00
1
LKS Kończyce Małe
Pozostałe drużyny: rozwiń
Soła Rajcza Soła Rajcza
-
4 - 0 Cukrownik Chybie Cukrownik Chybie
Spójnia Zebrzydowice Spójnia Zebrzydowice
-
0 - 4 Beskid Skoczów Beskid Skoczów
LKS '99 Pruchna LKS '99 Pruchna
-
0 - 4 Tempo Puńców Tempo Puńców
LKS Bestwina LKS Bestwina
-
4 - 0 Orzeł Łękawica Orzeł Łękawica
Czarni Jaworze Czarni Jaworze
-
1 - 2 Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
Koszarawa Żywiec Koszarawa Żywiec
-
1 - 0 Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
KS Bestwinka KS Bestwinka
-
0 - 7 Błyskawica Drogomyśl Błyskawica Drogomyśl
Góral Żywiec Góral Żywiec
-
1 - 2 WSS Wisła WSS Wisła
XII Kolejka
Tempo Puńców
113 października
godz: 16:00
3
BKS Stal Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
LKS Kończyce Małe LKS Kończyce Małe
-
0 - 1 Czarni Jaworze Czarni Jaworze
WSS Wisła WSS Wisła
-
0 - 1 LKS Bestwina LKS Bestwina
Beskid Skoczów Beskid Skoczów
-
6 - 0 LKS '99 Pruchna LKS '99 Pruchna
Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
-
4 - 0 Góral Żywiec Góral Żywiec
Soła Rajcza Soła Rajcza
-
1 - 3 KS Bestwinka KS Bestwinka
Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
-
1 - 1 Koszarawa Żywiec Koszarawa Żywiec
Błyskawica Drogomyśl Błyskawica Drogomyśl
-
3 - 2 Spójnia Zebrzydowice Spójnia Zebrzydowice
Cukrownik Chybie Cukrownik Chybie
-
2 - 4 Orzeł Łękawica Orzeł Łękawica
XIII Kolejka
BKS Stal Bielsko-Biała
020 października
godz: 14:00
5
Beskid Skoczów
Pozostałe drużyny: rozwiń
Czarni Jaworze Czarni Jaworze
-
5 - 1 Tempo Puńców Tempo Puńców
Koszarawa Żywiec Koszarawa Żywiec
-
3 - 1 LKS Kończyce Małe LKS Kończyce Małe
LKS Bestwina LKS Bestwina
-
3 - 1 Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
Góral Żywiec Góral Żywiec
-
0 - 1 Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
KS Bestwinka KS Bestwinka
-
2 - 0 Cukrownik Chybie Cukrownik Chybie
LKS '99 Pruchna LKS '99 Pruchna
-
0 - 2 Błyskawica Drogomyśl Błyskawica Drogomyśl
Orzeł Łękawica Orzeł Łękawica
-
1 - 1 WSS Wisła WSS Wisła
Spójnia Zebrzydowice Spójnia Zebrzydowice
-
0 - 0 Soła Rajcza Soła Rajcza
XIV Kolejka
Błyskawica Drogomyśl
627 października
godz: 15:00
2
BKS Stal Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
-
3 - 0 LKS Bestwina LKS Bestwina
Beskid Skoczów Beskid Skoczów
-
1 - 1 Czarni Jaworze Czarni Jaworze
KS Bestwinka KS Bestwinka
-
1 - 1 Spójnia Zebrzydowice Spójnia Zebrzydowice
Cukrownik Chybie Cukrownik Chybie
-
1 - 1 WSS Wisła WSS Wisła
LKS Kończyce Małe LKS Kończyce Małe
-
1 - 3 Góral Żywiec Góral Żywiec
Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
-
8 - 0 Orzeł Łękawica Orzeł Łękawica
Tempo Puńców Tempo Puńców
-
1 - 0 Koszarawa Żywiec Koszarawa Żywiec
Soła Rajcza Soła Rajcza
-
3 - 0 LKS '99 Pruchna LKS '99 Pruchna
XV Kolejka
BKS Stal Bielsko-Biała
303 listopada
godz: 14:00
0
Soła Rajcza
Pozostałe drużyny: rozwiń
LKS Bestwina LKS Bestwina
-
3 - 2 LKS Kończyce Małe LKS Kończyce Małe
Czarni Jaworze Czarni Jaworze
-
1 - 1 Błyskawica Drogomyśl Błyskawica Drogomyśl
Orzeł Łękawica Orzeł Łękawica
-
0 - 5 Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
Góral Żywiec Góral Żywiec
-
0 - 0 Tempo Puńców Tempo Puńców
Spójnia Zebrzydowice Spójnia Zebrzydowice
-
4 - 1 Cukrownik Chybie Cukrownik Chybie
Koszarawa Żywiec Koszarawa Żywiec
-
0 - 2 Beskid Skoczów Beskid Skoczów
WSS Wisła WSS Wisła
-
2 - 2 Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
LKS '99 Pruchna LKS '99 Pruchna
-
4 - 0 KS Bestwinka KS Bestwinka
XVI Kolejka
KS Bestwinka
011 listopada
godz: 14:00
1
BKS Stal Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
Cukrownik Chybie Cukrownik Chybie
-
0 - 1 Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
Soła Rajcza Soła Rajcza
-
2 - 0 Czarni Jaworze Czarni Jaworze
Błyskawica Drogomyśl Błyskawica Drogomyśl
-
0 - 2 Koszarawa Żywiec Koszarawa Żywiec
Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
-
0 - 3 WSS Wisła WSS Wisła
Spójnia Zebrzydowice Spójnia Zebrzydowice
-
5 - 0 LKS '99 Pruchna LKS '99 Pruchna
LKS Kończyce Małe LKS Kończyce Małe
-
1 - 1 Orzeł Łękawica Orzeł Łękawica
Tempo Puńców Tempo Puńców
-
0 - 1 LKS Bestwina LKS Bestwina
Beskid Skoczów Beskid Skoczów
-
1 - 1 Góral Żywiec Góral Żywiec
XVII Kolejka
BKS Stal Bielsko-Biała
218 listopada
godz: 13:00
0
Spójnia Zebrzydowice
Pozostałe drużyny: rozwiń
Czarni Jaworze Czarni Jaworze
-
0 - 1 KS Bestwinka KS Bestwinka
LKS Bestwina LKS Bestwina
-
0 - 3 Beskid Skoczów Beskid Skoczów
WSS Wisła WSS Wisła
-
3 - 0 LKS Kończyce Małe LKS Kończyce Małe
Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
-
1 - 2 Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
Koszarawa Żywiec Koszarawa Żywiec
-
2 - 0 Soła Rajcza Soła Rajcza
Orzeł Łękawica Orzeł Łękawica
-
3 - 5 Tempo Puńców Tempo Puńców
LKS '99 Pruchna LKS '99 Pruchna
-
0 - 3 Cukrownik Chybie Cukrownik Chybie
Góral Żywiec Góral Żywiec
-
2 - 0 Błyskawica Drogomyśl Błyskawica Drogomyśl
XVIII Kolejka
BKS Stal Bielsko-Biała
216 marca
godz: 15:00
1
LKS '99 Pruchna
Pozostałe drużyny: rozwiń
Orzeł Łękawica Orzeł Łękawica
-
0 - 1 Beskid Skoczów Beskid Skoczów
Koszarawa Żywiec Koszarawa Żywiec
-
0 - 2 KS Bestwinka KS Bestwinka
WSS Wisła WSS Wisła
-
3 - 2 Tempo Puńców Tempo Puńców
LKS Bestwina LKS Bestwina
-
1 - 1 Błyskawica Drogomyśl Błyskawica Drogomyśl
Czarni Jaworze Czarni Jaworze
-
4 - 1 Spójnia Zebrzydowice Spójnia Zebrzydowice
Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
-
4 - 1 LKS Kończyce Małe LKS Kończyce Małe
Cukrownik Chybie Cukrownik Chybie
-
1 - 2 Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
Góral Żywiec Góral Żywiec
-
3 - 0 Soła Rajcza Soła Rajcza
XIX Kolejka
BKS Stal Bielsko-Biała
723 marca
godz: 15:00
3
Cukrownik Chybie
Pozostałe drużyny: rozwiń
Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
-
0 - 0 Tempo Puńców Tempo Puńców
Beskid Skoczów Beskid Skoczów
-
2 - 0 WSS Wisła WSS Wisła
Soła Rajcza Soła Rajcza
-
2 - 3 LKS Bestwina LKS Bestwina
Spójnia Zebrzydowice Spójnia Zebrzydowice
-
0 - 4 Koszarawa Żywiec Koszarawa Żywiec
LKS '99 Pruchna LKS '99 Pruchna
-
0 - 0 Czarni Jaworze Czarni Jaworze
LKS Kończyce Małe LKS Kończyce Małe
-
0 - 1 Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
Błyskawica Drogomyśl Błyskawica Drogomyśl
-
2 - 2 Orzeł Łękawica Orzeł Łękawica
KS Bestwinka KS Bestwinka
-
0 - 4 Góral Żywiec Góral Żywiec
XX Kolejka
Czarni Jaworze
230 marca
godz: 15:00
0
BKS Stal Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
WSS Wisła WSS Wisła
-
0 - 3 Błyskawica Drogomyśl Błyskawica Drogomyśl
Orzeł Łękawica Orzeł Łękawica
-
3 - 2 Soła Rajcza Soła Rajcza
Koszarawa Żywiec Koszarawa Żywiec
-
1 - 2 LKS '99 Pruchna LKS '99 Pruchna
Cukrownik Chybie Cukrownik Chybie
-
4 - 0 LKS Kończyce Małe LKS Kończyce Małe
Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
-
0 - 3 Beskid Skoczów Beskid Skoczów
LKS Bestwina LKS Bestwina
-
1 - 0 KS Bestwinka KS Bestwinka
Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
-
0 - 4 Tempo Puńców Tempo Puńców
Góral Żywiec Góral Żywiec
-
1 - 1 Spójnia Zebrzydowice Spójnia Zebrzydowice
XXI Kolejka
BKS Stal Bielsko-Biała
106 kwietnia
godz: 16:00
0
Koszarawa Żywiec
Pozostałe drużyny: rozwiń
KS Bestwinka KS Bestwinka
-
1 - 3 Orzeł Łękawica Orzeł Łękawica
Błyskawica Drogomyśl Błyskawica Drogomyśl
-
3 - 1 Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
Soła Rajcza Soła Rajcza
-
2 - 4 WSS Wisła WSS Wisła
Spójnia Zebrzydowice Spójnia Zebrzydowice
-
1 - 1 LKS Bestwina LKS Bestwina
LKS '99 Pruchna LKS '99 Pruchna
-
0 - 1 Góral Żywiec Góral Żywiec
Czarni Jaworze Czarni Jaworze
-
1 - 1 Cukrownik Chybie Cukrownik Chybie
Tempo Puńców Tempo Puńców
-
5 - 2 LKS Kończyce Małe LKS Kończyce Małe
Beskid Skoczów Beskid Skoczów
-
5 - 1 Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
XXII Kolejka
Góral Żywiec
013 kwietnia
godz: 16:00
3
BKS Stal Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
Koszarawa Żywiec Koszarawa Żywiec
-
0 - 2 Czarni Jaworze Czarni Jaworze
Cukrownik Chybie Cukrownik Chybie
-
3 - 0 Tempo Puńców Tempo Puńców
Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
-
2 - 2 Soła Rajcza Soła Rajcza
LKS Bestwina LKS Bestwina
-
5 - 0 LKS '99 Pruchna LKS '99 Pruchna
LKS Kończyce Małe LKS Kończyce Małe
-
1 - 2 Beskid Skoczów Beskid Skoczów
Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
-
1 - 1 Błyskawica Drogomyśl Błyskawica Drogomyśl
WSS Wisła WSS Wisła
-
0 - 3 KS Bestwinka KS Bestwinka
Orzeł Łękawica Orzeł Łękawica
-
3 - 1 Spójnia Zebrzydowice Spójnia Zebrzydowice
XXIII Kolejka
BKS Stal Bielsko-Biała
120 kwietnia
godz: 10:00
1
LKS Bestwina
Pozostałe drużyny: rozwiń
Spójnia Zebrzydowice Spójnia Zebrzydowice
-
1 - 1 WSS Wisła WSS Wisła
KS Bestwinka KS Bestwinka
-
0 - 1 Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
Czarni Jaworze Czarni Jaworze
-
2 - 2 Góral Żywiec Góral Żywiec
Błyskawica Drogomyśl Błyskawica Drogomyśl
-
7 - 1 LKS Kończyce Małe LKS Kończyce Małe
Soła Rajcza Soła Rajcza
-
2 - 3 Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
LKS '99 Pruchna LKS '99 Pruchna
-
3 - 4 Orzeł Łękawica Orzeł Łękawica
Beskid Skoczów Beskid Skoczów
-
1 - 1 Tempo Puńców Tempo Puńców
Koszarawa Żywiec Koszarawa Żywiec
-
2 - 2 Cukrownik Chybie Cukrownik Chybie
XXIV Kolejka
Orzeł Łękawica
428 kwietnia
godz: 16:00
4
BKS Stal Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
LKS Bestwina LKS Bestwina
-
3 - 1 Czarni Jaworze Czarni Jaworze
Tempo Puńców Tempo Puńców
-
0 - 2 Błyskawica Drogomyśl Błyskawica Drogomyśl
Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
-
5 - 0 KS Bestwinka KS Bestwinka
Góral Żywiec Góral Żywiec
-
4 - 1 Koszarawa Żywiec Koszarawa Żywiec
WSS Wisła WSS Wisła
-
5 - 2 LKS '99 Pruchna LKS '99 Pruchna
LKS Kończyce Małe LKS Kończyce Małe
-
3 - 4 Soła Rajcza Soła Rajcza
Cukrownik Chybie Cukrownik Chybie
-
1 - 0 Beskid Skoczów Beskid Skoczów
Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
-
4 - 2 Spójnia Zebrzydowice Spójnia Zebrzydowice
XXV Kolejka
BKS Stal Bielsko-Biała
301 maja
godz: 17:00
2
WSS Wisła
Pozostałe drużyny: rozwiń
Czarni Jaworze Czarni Jaworze
-
2 - 4 Orzeł Łękawica Orzeł Łękawica
KS Bestwinka KS Bestwinka
-
2 - 1 LKS Kończyce Małe LKS Kończyce Małe
Góral Żywiec Góral Żywiec
-
0 - 1 Cukrownik Chybie Cukrownik Chybie
LKS '99 Pruchna LKS '99 Pruchna
-
2 - 2 Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
Soła Rajcza Soła Rajcza
-
2 - 2 Tempo Puńców Tempo Puńców
Koszarawa Żywiec Koszarawa Żywiec
-
1 - 1 LKS Bestwina LKS Bestwina
Spójnia Zebrzydowice Spójnia Zebrzydowice
-
0 - 3 Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
Błyskawica Drogomyśl Błyskawica Drogomyśl
-
2 - 1 Beskid Skoczów Beskid Skoczów
XXVI Kolejka
Rekord II Bielsko-Biała
105 maja
godz: 17:00
4
BKS Stal Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
Beskid Skoczów Beskid Skoczów
-
4 - 0 Soła Rajcza Soła Rajcza
LKS Bestwina LKS Bestwina
-
0 - 1 Góral Żywiec Góral Żywiec
WSS Wisła WSS Wisła
-
3 - 3 Czarni Jaworze Czarni Jaworze
Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
-
1 - 4 LKS '99 Pruchna LKS '99 Pruchna
LKS Kończyce Małe LKS Kończyce Małe
-
3 - 1 Spójnia Zebrzydowice Spójnia Zebrzydowice
Cukrownik Chybie Cukrownik Chybie
-
0 - 2 Błyskawica Drogomyśl Błyskawica Drogomyśl
Orzeł Łękawica Orzeł Łękawica
-
2 - 3 Koszarawa Żywiec Koszarawa Żywiec
Tempo Puńców Tempo Puńców
-
2 - 0 KS Bestwinka KS Bestwinka
XXVII Kolejka
BKS Stal Bielsko-Biała
211 maja
godz: 17:00
1
Pasjonat Dankowice
Pozostałe drużyny: rozwiń
Góral Żywiec Góral Żywiec
-
1 - 1 Orzeł Łękawica Orzeł Łękawica
Spójnia Zebrzydowice Spójnia Zebrzydowice
-
1 - 0 Tempo Puńców Tempo Puńców
LKS Bestwina LKS Bestwina
-
3 - 2 Cukrownik Chybie Cukrownik Chybie
Koszarawa Żywiec Koszarawa Żywiec
-
3 - 2 WSS Wisła WSS Wisła
KS Bestwinka KS Bestwinka
-
3 - 4 Beskid Skoczów Beskid Skoczów
LKS '99 Pruchna LKS '99 Pruchna
-
3 - 0 LKS Kończyce Małe LKS Kończyce Małe
Czarni Jaworze Czarni Jaworze
-
3 - 2 Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
Soła Rajcza Soła Rajcza
-
1 - 2 Błyskawica Drogomyśl Błyskawica Drogomyśl
XXVIII Kolejka
LKS Kończyce Małe
219 maja
godz: 15:00
3
BKS Stal Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
Beskid Skoczów Beskid Skoczów
-
3 - 0 Spójnia Zebrzydowice Spójnia Zebrzydowice
Cukrownik Chybie Cukrownik Chybie
-
1 - 3 Soła Rajcza Soła Rajcza
Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
-
3 - 3 Koszarawa Żywiec Koszarawa Żywiec
Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
-
3 - 0 Czarni Jaworze Czarni Jaworze
Tempo Puńców Tempo Puńców
-
5 - 1 LKS '99 Pruchna LKS '99 Pruchna
Błyskawica Drogomyśl Błyskawica Drogomyśl
-
3 - 1 KS Bestwinka KS Bestwinka
Orzeł Łękawica Orzeł Łękawica
-
1 - 6 LKS Bestwina LKS Bestwina
WSS Wisła WSS Wisła
-
1 - 1 Góral Żywiec Góral Żywiec
XXIX Kolejka
BKS Stal Bielsko-Biała
525 maja
godz: 13:15
1
Tempo Puńców
Pozostałe drużyny: rozwiń
LKS Bestwina LKS Bestwina
-
1 - 1 WSS Wisła WSS Wisła
LKS '99 Pruchna LKS '99 Pruchna
-
3 - 6 Beskid Skoczów Beskid Skoczów
Koszarawa Żywiec Koszarawa Żywiec
-
1 - 1 Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
Spójnia Zebrzydowice Spójnia Zebrzydowice
-
0 - 1 Błyskawica Drogomyśl Błyskawica Drogomyśl
KS Bestwinka KS Bestwinka
-
4 - 3 Soła Rajcza Soła Rajcza
Orzeł Łękawica Orzeł Łękawica
-
2 - 4 Cukrownik Chybie Cukrownik Chybie
Czarni Jaworze Czarni Jaworze
-
9 - 0 LKS Kończyce Małe LKS Kończyce Małe
Góral Żywiec Góral Żywiec
-
3 - 0 Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
XXX Kolejka
Beskid Skoczów
201 czerwca
godz: 17:00
1
BKS Stal Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
Cukrownik Chybie Cukrownik Chybie
-
1 - 2 KS Bestwinka KS Bestwinka
Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
-
4 - 3 LKS Bestwina LKS Bestwina
Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
-
1 - 1 Góral Żywiec Góral Żywiec
Tempo Puńców Tempo Puńców
-
4 - 2 Czarni Jaworze Czarni Jaworze
Błyskawica Drogomyśl Błyskawica Drogomyśl
-
6 - 1 LKS '99 Pruchna LKS '99 Pruchna
LKS Kończyce Małe LKS Kończyce Małe
-
0 - 7 Koszarawa Żywiec Koszarawa Żywiec
WSS Wisła WSS Wisła
-
0 - 3 Orzeł Łękawica Orzeł Łękawica
Soła Rajcza Soła Rajcza
-
6 - 0 Spójnia Zebrzydowice Spójnia Zebrzydowice
XXXI Kolejka
BKS Stal Bielsko-Biała
108 czerwca
godz: 17:00
1
Błyskawica Drogomyśl
Pozostałe drużyny: rozwiń
WSS Wisła WSS Wisła
-
1 - 1 Cukrownik Chybie Cukrownik Chybie
Koszarawa Żywiec Koszarawa Żywiec
-
2 - 0 Tempo Puńców Tempo Puńców
Orzeł Łękawica Orzeł Łękawica
-
2 - 4 Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
LKS Bestwina LKS Bestwina
-
3 - 2 Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
LKS '99 Pruchna LKS '99 Pruchna
-
1 - 3 Soła Rajcza Soła Rajcza
Czarni Jaworze Czarni Jaworze
-
0 - 1 Beskid Skoczów Beskid Skoczów
Góral Żywiec Góral Żywiec
-
3 - 0 LKS Kończyce Małe LKS Kończyce Małe
Spójnia Zebrzydowice Spójnia Zebrzydowice
-
2 - 1 KS Bestwinka KS Bestwinka
XXXII Kolejka
Soła Rajcza
016 czerwca
godz: 15:00
3
BKS Stal Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
Błyskawica Drogomyśl Błyskawica Drogomyśl
-
2 - 1 Czarni Jaworze Czarni Jaworze
LKS Kończyce Małe LKS Kończyce Małe
-
0 - 6 LKS Bestwina LKS Bestwina
Tempo Puńców Tempo Puńców
-
2 - 0 Góral Żywiec Góral Żywiec
Beskid Skoczów Beskid Skoczów
-
2 - 0 Koszarawa Żywiec Koszarawa Żywiec
KS Bestwinka KS Bestwinka
-
1 - 3 LKS '99 Pruchna LKS '99 Pruchna
Cukrownik Chybie Cukrownik Chybie
-
4 - 2 Spójnia Zebrzydowice Spójnia Zebrzydowice
Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
-
3 - 2 WSS Wisła WSS Wisła
Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
-
3 - 1 Orzeł Łękawica Orzeł Łękawica
XXXIII Kolejka
BKS Stal Bielsko-Biała
120 czerwca
godz: 15:00
2
KS Bestwinka
Pozostałe drużyny: rozwiń
Czarni Jaworze Czarni Jaworze
-
5 - 0 Soła Rajcza Soła Rajcza
WSS Wisła WSS Wisła
-
1 - 1 Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
-
3 - 5 Cukrownik Chybie Cukrownik Chybie
Góral Żywiec Góral Żywiec
-
0 - 2 Beskid Skoczów Beskid Skoczów
Orzeł Łękawica Orzeł Łękawica
-
3 - 0 LKS Kończyce Małe LKS Kończyce Małe
Koszarawa Żywiec Koszarawa Żywiec
-
1 - 1 Błyskawica Drogomyśl Błyskawica Drogomyśl
LKS '99 Pruchna LKS '99 Pruchna
-
1 - 0 Spójnia Zebrzydowice Spójnia Zebrzydowice
LKS Bestwina LKS Bestwina
-
4 - 2 Tempo Puńców Tempo Puńców
XXXIV Kolejka
Spójnia Zebrzydowice
022 czerwca
godz: 17:00
6
BKS Stal Bielsko-Biała
Pozostałe drużyny: rozwiń
LKS Kończyce Małe LKS Kończyce Małe
-
2 - 2 WSS Wisła WSS Wisła
KS Bestwinka KS Bestwinka
-
0 - 1 Czarni Jaworze Czarni Jaworze
Beskid Skoczów Beskid Skoczów
-
1 - 1 LKS Bestwina LKS Bestwina
Pasjonat Dankowice Pasjonat Dankowice
-
5 - 2 Rekord II Bielsko-Biała Rekord II Bielsko-Biała
Cukrownik Chybie Cukrownik Chybie
-
2 - 4 LKS '99 Pruchna LKS '99 Pruchna
Soła Rajcza Soła Rajcza
-
2 - 2 Koszarawa Żywiec Koszarawa Żywiec
Tempo Puńców Tempo Puńców
-
2 - 3 Orzeł Łękawica Orzeł Łękawica
Błyskawica Drogomyśl Błyskawica Drogomyśl
-
3 - 2 Góral Żywiec Góral Żywiec
wróc do listy

sponsorzy

patroni medialni