Aktualności

07 grudnia 2020
Z kim zagramy na wiosnę?
Nie ma co ukrywać, rezultat bialskiej Stali po rundzie jesiennej i gra w grupie spadkowej jest rozczarowaniem. Trzeba jednak pamiętać, że nie oznacza to, iż klub przestaje funkcjonować, albo że zaraz nadejdzie armagedon i nie będzie drużyny BKS-u. To będzie trudne pół roku, ale nic już z tym się nie da zrobić - należy je przepracować jak należy z myślą o przyszłości. Sprawdzamy, z kim bielszczanie zmierzą się w grupie spadkowej.

W grupie spadkowej Ligi Okręgowej Bielsko-Tyskiej zagra łącznie 11 drużyn i mają one zaliczone punkty zdobyte w rundzie jesiennej z pozostałymi zespołami ze swojej podgrupy, które zagrają o utrzymanie. Co równie istotne, ekipy z Podgrupy A zagrają w rundzie wiosennej mecz i rewanż tylko z rywalami z Podgrupy B i odwrotnie. Wyjątek stanowi zaległy mecz jesienny z Podgrupy B pomiędzy MRKS-em II Czechowice-Dziedzice, a LKS-em Rudołtowice-Ćwiklice. 
 
Jak na dziś kreśli się tabela grupy spadkowej Ligi Okręgowej Bielsko-Tyskiej? Na 1. miejscu znajduje się Ogrodnik Cielmice, który ma na swoim koncie 23 punkty. Na pozycji wicelidera plasuje się bialska Stal z 18 punktami i 2 meczami mniej od ogrodnika. Na najniższym stopniu podium ulokowany jest zespół z Bestwinki. 
 
Z "okręgówki" spadają w tym sezonie 4 najsłabsze ogniwa. Na dziś są nimi: LKS Rudołtowice-Ćwiklice, Przełom Kaniów, MRKS II Czechowice-Dziedzice i LKS Wisła Wielka. 

wróc do listy

sponsorzy

patroni medialni