Aktualności

15 grudnia 2020
Rehabilitacja dla młodego zawodnika BKS-u!
Kiedy jesteś nastolatkiem trenującym piłkę nożną, sport stanowi niezaprzeczalnie ważną część twojego życia. 31 października Marcel nie wiedział jeszcze, jak poważne wyzwanie postawi przed nim jego ukochana dyscyplina.

Marcel to 13-letni chłopak, młody piłkarz grający jako bramkarz w drużynie trampkarzy w klubie BKS Stal. 31.10.2020 roku w trakcie meczu ligi trampkarzy, chłopiec odniósł poważną kontuzję i został przewieziony karetką do szpitala. Marcel doznał skomplikowanego złamania podudzia prawej nogi z przemieszczeniem. Niezwłocznie przeszedł zabieg operacyjny zespolenia złamanych kości, jednak nie obyło się bez trudności. W ich efekcie Marcel niedługo potem trafił do szpitala ponownie. Po tygodniu spędzonym na wyciągu przeszedł drugi zabieg, podczas którego lekarze musieli poprawić wstawione wcześniej metalowe pręty. W chwili obecnej jego nogę usztywnia opatrunek gipsowy, a jego zdjęcie jest przewidziane dopiero pod koniec lutego.
 
Marcel zawsze był bardzo aktywnym młodym człowiekiem, dlatego obecna sytuacja stanowi dla niego olbrzymi cios i duże wyzwanie. Aby możliwe było odzyskanie pełni zdrowia, niezbędna jest odpowiednia rehabilitacja, rozpoczęta natychmiast po zdjęciu gipsu. Zbiórka ma na celu zebranie funduszy, które umożliwią zapewnienie Marcelowi fachowej opieki lekarskiej i fizjoterapeutycznej. Klub, kibice, trener i cała drużyna zawsze mogła liczyć na Marcela, dlatego mam nadzieje, że dziś Marcel będzie mógł liczyć na nas wszystkich.
 
 
wróc do listy

sponsorzy

patroni medialni