Aktualności

02 stycznia 2019
"Pomóżcie nam spełnić nasze marzenia"
Pomóżcie nam spełnić nasze marzenia – pod takim hasłem zwracają się kibice, młode siatkarki oraz ich rodzice do wszystkich osób dobrego serca.

W ostatni weekend grudnia na hali BKS Stal miał miejsce Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Kadetek o Puchar Wiceministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Stanisława Szweda. Młode zawodniczki podczas tego wydarzenia mogły liczyć na głośny doping kibiców bialskiej Stali, którzy przygotowali także specjalny apel. Tuż po ostatnim meczu drużyny z Bielska-Biała kibice, delegacja piłkarzy, młode siatkarki oraz ich rodzice przygotowali transparent z hasłem "Pomóżcie nam spełnić nasze marzenia", które odnosi się do pomocy najmłodszym siatkarkom i piłkarzom, trenującym na co dzień w bialskiej Stali, która zrzesza 250 dzieci i młodzieży. 

Klub BKS Stal Bielsko-Biała składa serdeczne podziękowania za ogromne wsparcie całej czerwono-żółto-zielonej społeczności, która jest z klubem na dobre i na złe. Razem możemy więcej! Wierzymy, iż Wasza pomoc przyczyni się do powrotu bialskiej Stali na właściwe tory. Jednocześnie zwracamy się z prośbą wszystkich osób dobrego serca, które chcą wspierać stowarzyszenie BKS Stal finansowo. Wszelkie informacje znadzieje Państwo TUTAJ

BM
wróc do listy

sponsorzy

patroni medialni