Aktualności

04 października 2020
Ofensywny popis trampkarzy
Efektownej wygranej zaznali dziś trampkarze bialskiej Stali, którzy rozgromili drużynę z Kaniowa.

Przełom Kaniów - BKS Stal Bielsko-Biała 3:8 (1:4)

3:8 Olma (68')

BKS Stal: Miłkowski, Hoffmann, Paciorek, Olma, Jeleń, Sokołowski, Pasieka, Maciej Szwarc, Kacper Szwarc, Kiryl, Illia, Hankus

Komentarz Grzegorza Juraszka (prowadzącego zespół trampkarzy pod nieobecność Dominika Chmiela): Przed meczem poprosiłem chłopaków, aby podeszli z szacunkiem do rywala, a co za tym idzie, strzelili jak najwięcej bramek. Moja prośba została szybko zrealizowana, bo już w 3 minucie otworzyliśmy wynik meczu po podaniu prostopadłym wykorzystanym przez Kacpra Szwarca. Mecz układał się pod nasze dyktando, lecz brakowało skuteczności lub dobrze bronił bramkarz Kaniowa. Jednak kolejna bramka pokazała, że grać w piłkę potrafimy na bardzo wysokim poziomie. Kilkanaście podań, wyjście na pozycję i mierzony strzał przy słupku.

Najpiękniejsza akcję chłopaki zostawili na drugą połowę, gdzie akcja na 6:2 rozpoczęła się od naszego bramkarza - Marcela, kilka podań w obronie, podanie do środkowego pomocnika, kilka szybkich podań, długa piłka na skrzydło i znakomita bramka strzelona głową, po wrzutce z prawej strony. Jestem zadowolony, bo zaprezentowaliśmy ofensywny futbol oraz chłopcy pokazali wielką radość z gry. Cieszę się, że mogłem zastąpić w tym meczu Dominka Chmiela na ławce trenerskiej.